gdy w #play mam zasięg H+, Internet śmiga. Gdy wskakuje LTE nagle działa bardzo wolno. Dziwne i nigdy tak nie było, aż do od tydzień temu. ktoś ma pomysł? Wina operatora? Konfiguracji telefonu? APN mam niby zdefiniowany zgodnie z instrukcją #telefony #xiaomi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam uzbierane kilka dyszek na jednym z numerów telefonicznych (pre-paid). Można jakoś sensownie wykorzystać te pieniądze (i tak mam potrzebne połączenia praktycznie za darmo) oprócz jakichś konkursów smsowych? Są jakieś stronki gdzie można zapłacić za grę na PC za pomocą sms-a (chyba nie, ponieważ operator pobierałby swoją prowizję)?

Jakieś pomysły jak to odzyskać, ewentualnie na co wydać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telefony #prepaid
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne, że jak dogadałem umowę z #play przez infolinię to chcą bym zostawił kurierowi kserokopię dowodu przy podpisywaniu umowy?
Niby w salonie robi się to samo, ale jakiś mam większy problem z tym by zostawiać kserokopię dowodu kurierowi..
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #telefony #play #niemcy #emigracja

Hej, potrzebny mi będzie internet w Niemczech. Mam drugi slot sim w telefonie wolny i zastanawiam się, która z opcji jest korzystniejsza od roamingu w play na kartę? Strasznie drogo to wychodzi, a zwłaszcza lokalni operatorzy. Macie doświadczenie w tym temacie? Pomocy!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hey.
Mam abonament w Play, jestem #zagranico i moje smsy i mmsy nie dochodzą. Mogę odczytywać od innych, mogę dzwonić, odbierać, internety, imessage, wszystko działa. Jakaś rada?

#play #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kanban: Witam. Zachęcam do skorzystania z oferty Duet w Plush ABO. Jest ona dostępna w dwóch wariantach:
1. Na czas nieokreślony:
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB na YouTube,
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- nielimitowane rozmowy (również na
  • Odpowiedz
Mirki, ostatnio #play mocno podpadł mi swoim koszmarnym zasięgiem. Polecacie jakąś ofertę internetu na kartę, lub niski abonament, z paroma gigabajtami miesięcznie w okolicach 10-20zł i przede wszystkim niezłym zasięgiem "na zadupiach"? Dodatkowo zależy mi na bezproblemowym roamingu w UE, bo wkrótce jadę na tydzień za granicę. #orange #tmobile #plus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GaiusBaltar: Witaj. W taryfie Nowy Plush po aktywacji pakietu Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu za 25zł/30 dni otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB Internetu. W Unii Europejskiej SMS-y i MMS-y będą nielimitowane, a pakiet na rozmowy wychodzące i przychodzące to 100 minut. Dostaniesz również darmowe 0,5 GB Internetu w UE oraz limit 2,09 GB w cenie 3,73 zł/1 GB.

Mapę zasięgu znajdziesz na naszej stronie: http://www.plus.pl/mapa-zasiegu
  • Odpowiedz
Szukam internetu do tableta. Tablet zazwyczaj zabieram w podroze i wlaczam internet tylko wtedy kiedy potrzebuje. Zdarza sie, ze np. na jesieni w ogole nie korzystam.

Do tej pory korzystam z a2mobile, bo podoba mi sie ich oferta 9,99zl za "nielimitowany" internet na miesiac, ale dostaje juz pie*dolca za granica, bo nie dziala na moim Xiaomi, no nie moge tego wlaczyc. Przekladam karte z Vikings Mobile i dziala, wiec to wina karty

Jaka oferta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mishek: @motaboy: do tego a2mobile jest bardzo awaryjne, normalką są kilkugodzinne awarie (średnio co dwa tygodnie), czasami się zdarzy że awaria będzie trwać dwa dni bo support nie działa przez weekend. Lepiej dopłacić parę złotych i się nie denerwować. Co tanie to drogie.
  • Odpowiedz
Czy u was też jest duży problem z #lte w #play #redbullmobile?

Od 3 dni mam pingi po 1500-2000ms, net się zacina, a mieszkam w centrum miasta i widzę najwyższy budynek z wszelkimi antenami z okna.

Ciągle wyskakuje problem z DNS. Jak zmienię na laptopie na np. OpenDNS to jest ok, ale niestety mój upośledzony modem LTE Huawei B315s-22 nie ma możliwości ustawienia DNS, więc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: Dostałem dziś drugi modem typu "mydelniczka" i z ciekawości włożyłem tam obie karty playa/redbulla, które posiadam i o dziwo zacząłem wyciągać 17-20 Mbps. Zrobiłem kilka testów krzyżowych modem<>mydelniczka<>obiekarty i w końcu postanowiłem przywrócić modem do ustawień fabrycznych i...

działa znów tak jak powinien :D

Cały czas powtarzam helpdeskowcom, żeby swoje problemy zaczęli od najprostszego sprawdzenia kabli, resetu, przelogowania itd. zamiast latać do adminów z każdą pierdołą, a sam się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sztajek: nju mobile, świetny zasięg Orange za niewiele. 30 zł miesięcznie, wszystko no limit + 10 GB LTE. Po pół roku 20 GB, po roku 25, a po dwóch latach 30. Do tego telefon na raty zero i wyjdziesz na tym lepiej niż w jakimkolwiek pakiecie abo + telefon
  • Odpowiedz
Wybór operatora powinien być uzależniony od wielu czynników np. od zasięgu w lokalizacji, w której najczęściej przebywasz. Jeśli chodzi o ofertę Orange w abonamencie to za 55 zł miesięcznie masz dostęp do Internetu bez limitu (w tym 15 GB w kraju oraz 4,59 GB na terenie UE z pełną prędkością.) #orangeteam
  • Odpowiedz
Właśnie skończyła mi się umowa w Play, opłaca się brać telefon w mixie? Zależy mi na kilka GB internetu, smsów nie wysyłam, czasem dzwonię. Czy może lepiej wziąć ofertę na kartę za 20zl a telefon kupić w sklepie?
#play #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrzej00112: zależy co byś chciał. Ja mam ofertę z Orange Yes za 25zl gdzie po doładowaniu rozmowy i smsy są za darmo i na start chyba 6gb internetu a przy każdym odnowieniu usługi dostajesz +1gb aktualnie mam około 200gb limitu i muszę powiedzieć, że nie martwie się o "muszę przełączyć się na wifi" szczerze mówiąc że gdyby nie ta oferta to już bym dawno dała sobie spokój ale jednak to
  • Odpowiedz
@darek-jg: Przenosisz numer od innego operatora, do drugiego. U pierwszego korzystałeś na kartę, u drugiego też chcesz mieć telefon na kartę. Czyli jedynie przenosisz numer, a potem sobie doładowujesz.
  • Odpowiedz
Ostatnio szukam alternatywy internetu mobilnego dla dziadka. Rocznik 39, wdowiec, dostał tablet, żeby mógł sobie zdjęcia wnuków pooglądać na messengerze. Problem polega na tym, że cały czas doładowuje więcej, niż zużywa i na tę chwilę nazbierał tam z 300zł z którymi niewiele można zrobić (dziadek patostreamów nie ogląda). Czy jest jakiś operator mobilny u którego nie trzeba przedłużać ważności konta, jeśli ma się środki/pakiet danych? Ktoś , coś? :) Latam po tych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemysuaw Witaj. W taryfie Plus Elastyczna na Kartę dzięki promocji GigaBank, za każde doładowanie otrzymasz bonusowe GB Internetu. Jeżeli zasilisz konto przed utratą ważności pakietu, to posiadane GB się skumulują. Wygląda to dokładnie tak:

● 5 zł - 9,99 zł - 100 MB - 5 dni,
● 10 zł - 19,99 zł - 2 GB - 10 dni,
● 20 zł - 24,99 zł - 4 GB - 20 dni,
● 25 zł - 49,99
  • Odpowiedz
Czołem Mirki. Skończyła mi się umowa w #play a że szukam akurat internetu stacjonarnego i telewizji do mieszkania to pomyślałem o przeniesieniu numeru do "paczki usług" #orange love. Chciałbym zapytać zwłaszcza ludzi z #lodz jak wygląda połączenie światłowodowe - czy jest stabilne, nie zrywa połączenia, nie skacze ping? Słyszałem że były/są jakieś problemy ze stratami pakietów czy problemy z połączeniem choćby podczas grania online na #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tymczas0wy: W pakiecie Orange Love możesz mieć każdą prędkość, nawet 1Gb/s. Opcja "do" jest po to żeby ludzie się nie przyczepiali że po Wi-Fi Mają po 100 Mb/s ze względu na ich kartę sieciową albo chiński modem, który daje Orange ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie obarczali tym operatora. Jak ci już pakują do domu ten światłowód to po kablu praktycznie zawsze jest to co na
  • Odpowiedz