wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@ruum wolałbym się z nikim nie wiązać żadnymi umowami.
Chcę iść i kupić kartę np na poczcie-tylko jaką?
Chcę iść i kupić kartę np na poczcie-tylko jaką?
@jaco666b Witaj. Zachęcam Cię do zapoznania się z taryfą Nowy Plush i promocją "Internet, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu", którą można włączyć kodem: *136*11*07# (koszt to 25 zł na 30 dni).
W ofercie otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB Internetu oraz Pakiet Social Media (bezpłatny transfer na FB, Messenger, Instagram i WhatsApp). Natomiast na wykorzystanie w roamingu UE będzie Ci przysługiwać darmowe 0,5 GB, następnie 2,09 GB rozliczane w promocyjnej
W ofercie otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB Internetu oraz Pakiet Social Media (bezpłatny transfer na FB, Messenger, Instagram i WhatsApp). Natomiast na wykorzystanie w roamingu UE będzie Ci przysługiwać darmowe 0,5 GB, następnie 2,09 GB rozliczane w promocyjnej
- 1
Mam telefon w #mobilevikings ale sieć LTE jest na #play Korzystam z tel jako hotspot. Jednego dnia mam 30-60 mb/s a co 2-3 dni mam cały dzień na 1-3mb/s. Czy to problem urządzenia? Czy jakichś prac modernizacyjnych? Dotyczy to jednej lokalizacji. Potrzebuję szybkiego i stabilnego mobilnego łącza do pracy, dlatego mam ból wiadomo gdzie.
@mug3n: Mamy teraz niezły sztorm na pokładzie i ścieramy się w tej chwili z globalną awarią. Już pracujemy nad usunięciem problemu.
- 0
U mnie wszystko gra nie odnotowuję żadnych problemów.
@kasjo: czy to znaczy ze masz 6Mb downloadu?
@play_polska: jaki fajny kolor, ile was kosztowal
Jakąś awaria neta w #play ?
Komentarz usunięty przez autora
@Kamil85R działamy, walczymy :)
@Migfirefox: roaming przestaje działać z tego co mi się wydaje
konto usunięte via Android
- 0
@Migfirefox u nich cały czas spada
Mam problem z operatorem komórkowym, może ktoś miał podobną przygodę i doradzi co dalej robić.
Moi rodzice mają dwa abonamenty w #virginmobile. Przez cały dzień nie mogłam się do nich dodzwonić (nawet nie było żadnego sygnału czy piknięcia - od razu rozłączało), ale podejrzewałam, że to kwestia jakiejś awarii, w końcu czasami się zdarzają. Nie mogąc jednak znaleźć w internecie żadnej informacji na ten temat, postanowiłam zadzwonić wieczorem na infolinię
Moi rodzice mają dwa abonamenty w #virginmobile. Przez cały dzień nie mogłam się do nich dodzwonić (nawet nie było żadnego sygnału czy piknięcia - od razu rozłączało), ale podejrzewałam, że to kwestia jakiejś awarii, w końcu czasami się zdarzają. Nie mogąc jednak znaleźć w internecie żadnej informacji na ten temat, postanowiłam zadzwonić wieczorem na infolinię
źródło: comment_GfcGQK3g0NvvTTbB9YRdrnLQezP2VLUM.jpg
Pobierz@alamakotakotmaale: przestać p-------ć się z debilami z działu reklamacji przez telefon i przejść na formę pisemną, to po pierwsze.
@alamakotakotmaale Zgłoś się do powiatowego RPK, ponieważ przedsiębiorca musi jemu udzielić wyjaśnień i informacji.
Hej, mam problem z polaczeniami i internetem w #play za granica.
Obecnie jestem na terenie Czech, przez poltora dnia moglem dzwonic do wszystkich i uzywac internetu, teraz podczas proby polaczenia jest tylko przerywany sygnal, a gdy wlaczam internet wyswietla sie to co na zdjeciu.
Co moge z tym zrobic?
#telefony #problem #operatorzykomorkowi #czechy
Obecnie jestem na terenie Czech, przez poltora dnia moglem dzwonic do wszystkich i uzywac internetu, teraz podczas proby polaczenia jest tylko przerywany sygnal, a gdy wlaczam internet wyswietla sie to co na zdjeciu.
Co moge z tym zrobic?
#telefony #problem #operatorzykomorkowi #czechy
źródło: comment_AKXU3oOopTtBOZzA0IJm5llhKK0Cd2Wy.jpg
Pobierz@YellBe, skorzystaj proszę z czatu w aplikacji Play24 i przedstaw sytuację naszym konsultantom, którzy postarają się ją wyjaśnić. Opcję rozmowy znajdziesz w zakładce Pomoc w najnowszej wersji aplikacji.
- 0
@play_polska: Nie moge uzyc aplikacji gdyz posiadam urzadzenie BlackBerry, wiec aplikacja jest niedostepna.
Jedynie wersja komputerowa wchodzi w gre
Jedynie wersja komputerowa wchodzi w gre
Szukam obecnie najtańszej na rynku opcji na #internet #internetmobilny
Może być z modemu, może być z kabla, wszystko jedno. Raczej bez limitów, ale jak to będzie 100gb/miesiąc lub coś podobnie to też może być. Cena gra rolę, prędkość mniejszą.
Możecie coś zaproponować mireczki?
#neostrada #netia #vectra #swiatlowody #orange #upc #play I inne
Może być z modemu, może być z kabla, wszystko jedno. Raczej bez limitów, ale jak to będzie 100gb/miesiąc lub coś podobnie to też może być. Cena gra rolę, prędkość mniejszą.
Możecie coś zaproponować mireczki?
#neostrada #netia #vectra #swiatlowody #orange #upc #play I inne
@FrankUnderwood: Orange 1TB na rok za 300zł. Większa inwestycja na start, ale masz 83GB miesięcznie za 25zł (do tego za doładowanie tego 300zł też dostaniesz jakieś gigabajty).
- 1
@LosBigosLocos: podał chyba najlepsza ofertę. Dziękuję bardzo @Azur88: @K8zZ61m: @Specjalista_Plus @TheMan: @rowt:
Mireczki, żona miała kiedyś umowę w Play, ale się skończyła i jest teraz na jakimś podstawowym planie na kartę. Zna ktoś jakieś kody, żeby miała dużo internetu i połączenia w rozsądnej cenie?
#play #kiciochpyta
#play #kiciochpyta
@KornixPL: Może się to wydawać zbyt proste i oczywiste, ale sprawdzałeś może na stronie play?
- 0
@Matpiotr: @KornixPL: to przerażające jak w dobie internetu tak ciężko wpisać w google "jaka taryfa play" - pierwszy link: https://www.play.pl/pomoc/kody/oferty-na-karte.html. No kurdę, ludzie. Oddychanie też jest zbyt trudne?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Od dziś jestem użytkownikiem Viking. Jeżeli ktoś by przechodził do tej sieci to podeślę kod polecający na priv. Pozdrawiam.
#vikingmobile #orange #play #tmobile #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
#vikingmobile #orange #play #tmobile #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
@banczykos: Witaj, też jestem w Vikinigach od chyba 4 lat i nie narzekam.
Mirki mam pytanie.Jestem w #play i posiadam w ofercie pakiet playnow + oglądanie w nim filmów bez utraty pakietu danych (mam limit 10GB), ale w ustawieniach telefonu i zakładce "Użycie danych" zauważyłem, że zużyłem już przez to ok.5GB.I tu moje pytanie, czy telefon zawsze nalicza zużycie pomimo opcji nie zużywania danych przy oglądaniu filmów na tej aplikacji?
- 2
@Bezkultury: Dokładnie. Android nie wie że play nie nalicza.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@suqmadiq2ama: Miałem w play przez 2 lata i nie narzekałem. Wzdłuż szlaku wszędzie powinien być dobry zasięg, a raczej tam będziesz. Plus tu jest najgorszy jak by co.
Powoli mi się kończy umowa w mixie na kartę w #tmobile . Obecna taryfa mi odpowiada - darmowe SMS/rozmowy do t-mobile, 400 minut/SMS do wszystkich innych sieci, 5 gb internetu za 30 złotych/miesiąc i jestem z tego pakietu zadowolony, bo mi starcza w zupełności. Byłem w punkcie obsługi klienta i mi zaproponowali darmowe sms/rozmowy do t-mobile, ale 200 minut/sms do innych sieci i tylko 2gb internetu. Oczywiście kwota doładowania została
@krabozwierz: przeciez w byle jakiej sieci w prepaidzie za 25 zl masz no limit smsy / rozmowy i minimum 10 gb neta...
- 2
@krabozwierz: Jak jesteś zadowolony z T-Mobile to:
http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy
I pakiet za 25 zł.
http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy
I pakiet za 25 zł.
#telefony #smartfon #orange #plus #play #apple #iphone
Planuje kupić telefon w komisie, najprawdopodobniej wybór padnie na srajfona. Trochę wypadłem z obiegu i zastanawiam się nad kwestia zdalnego blokowania telefonow przez operatorów.
Czy istnieje ryzyko blokady po kupnie w komisie nowego, nieużywanego telefonu? A jeśli tak to u jakich operatów?
Kupno w komisie nowego nieodpakowanego telefonu kusi, ponieważ kosztuje
Planuje kupić telefon w komisie, najprawdopodobniej wybór padnie na srajfona. Trochę wypadłem z obiegu i zastanawiam się nad kwestia zdalnego blokowania telefonow przez operatorów.
Czy istnieje ryzyko blokady po kupnie w komisie nowego, nieużywanego telefonu? A jeśli tak to u jakich operatów?
Kupno w komisie nowego nieodpakowanego telefonu kusi, ponieważ kosztuje
- 1
@readme_txt: Może refurfb, może mieć wymienioną baterię na nieoryginalną, ogólnie to jest sporo problemów jak kupujesz sprzęt apple, z niezbyt pewnego źródła.
- 0
@OrangeEkspert: dziękuję za odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Przegrywmmm +48 numer odbiorcy zatwierdź krzyżykiem i zielona sluchawka
@Przegrywmmm: nirmalnie, +49 dalej numer i zielona słuchawka
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@K_R_S: Wina operatora, zapewne przeciążone LTE w twojej okolicy
































No więc dobra myślałem że sobie to oddam ok nowy telefon i mówię mu pa na 2/3 tyg wymieniana była płyta główna i bateria czyli w sumie prawie cały
Na dobrą sprawę każdy mógłby rzucić sobie telefonem zanieść i by mu naprawiali. Wtedy pytają jak to się stało i myślę że sprawdzają ile jest winy użytkownika w tym zdarzeniu raczej jakiś czynnik zewnętrzny na który użytkownik nie miał wpływu jest potrzebny.