Mam nadzieję, że to j----e #pkp upadnie jak najszybciej i zrobi miejsce dla innego szanującego siebie i swoich klientów przewoźnika.

Bilet miesięczny kupiony dzisiaj rano, i do tej pory nie ma go do pobrania pomimo, że w "płatnościach" zamówienie jest opłacone. Mam
I co q--a - jutro rano mam sobie kupić jednorazowy, pomimo tego, że już mam to zapłacone?
Zadzwonić na infolinię i płacić 1,20zł za minutę, aby usłyszeć od
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@starypijany123 no ale ziomek pisze że infolinia jest płatna co moim zdaniem jest głupie.. Ale jak publiczna telewizja dostaje 2 mld złotych na propagandę A taka kolej ułamek z tego to co tu się dziwić niektórym sytuacjom
  • Odpowiedz
Czterdziestolatki na torach <<< znalezisko
Za 10 lat ponad 1700 wagonów pasażerskich, 245 lokomotyw i niemal 900 elektrycznych zespołów trakcyjnych może przekroczyć wiek 40 lat. Przy wzrastającej popularności podróżowania koleją i rosnącej pracy przewozowej oznacza to w najbliższych latach konieczność modernizacji lub zakupu nowych pojazdów w podobnej lub większej liczbie.

(...) Ponad 80% lokomotyw spalinowych przekroczyło w 2018 r. 40 lat. W przypadku lokomotyw elektrycznych 40 lat i więcej miało tylko niecałe
BaronAlvon_PuciPusia - Czterdziestolatki na torach <<< znalezisko
Za 10 lat ponad 17...

źródło: comment_nVJbhiumeftyA0m455MfMTHkQOP9QJKu.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejne ciekawostki ze świata kolei... haha czaicie? Kolejne ... z kolei haha ( )( ͡º ͜ʖ͡º)
Zostaw plusa dla atencji tym razem. A zasięg sam się zrobi.

Ale zanim to! Zachęcam żeby dorzucić się do puszki i wspomóc WOŚP()

Tak jak kolegen @Shishu pisał, niestety nie ma wolnej niedzieli ani on ani ja i dlatego zarabiamy te niebotyczne pieniądze w DWSach (
P.....y - Kolejne ciekawostki ze świata kolei... haha czaicie? Kolejne ... z kolei ha...

źródło: comment_EErMFE8xnvQigd5wED7leqJlpy2I1zbO.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Pociongowy Kiedyś jakiś Mirek pisał, że wynajmował jakieś mieszkanie z jakąś różową, która spotkała się przez #tinder z facetem, który okazał maszynistą IC. I co? Powiedziała, że to p------i i nie będzie się spotykać z jakimś kolesiem co sypie węglem w jakiejś tam lokomotywie u-----y po pachy i flukiem pod nosem xD
  • Odpowiedz
Mirki
Chciałem z różowym pojechac do Wiednia z #wroclaw
Jakie macie propozycje? Jak się dostać? Podobno jest jakiś pociąg austriacki, Nightjet
Tylko pytanie, czy znizka studencka mnie tam obejmie? Bo jednak cały bilet trochę drogo
#pociagi #pkp
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Supermarcin96:
Napisz na infoeuropa@intercity.pl i poproś o wycenę biletu na konkretny dzień. Poinformuj czy bilet ma być w jedną czy w dwie strony (czasem są zniżki przy zakupie biletu w dwie strony). Możesz też podpytać o ewentualne promocje.
Odpisują dość szybko.
  • Odpowiedz
Trochę z innej dziedziny kolei jestem niż przewozowa, więc nie wiem. Czy bilet sieciowy-roczny pracowniczy na pociągi #intercity jest ważny również w mniejszych kolejach regionalnych takich jak np ŁKA, KM czy KŚ? #pkp #kolej #pkpintercity
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PKP IC Boryna informacja wam sylabizuje. Ko lu sz ki stej szyn #pkp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdrapka: 3 tomy wydane w pl ogólnie jest 7. Czytałem kiedyś że Ringo Ame zrobiła se jakaś babeczka z kaprysu bo chciała mieć wydawnictwo mang co w sumie widać po dorobku wydawniczym przez ładnych parę lat http://manga.tanuki.pl/strony/manga/lista/title/1/?tdvid=9441

Nie wiem po co Empik się chwycił za dystrybucję zaległych w magazynach tomów (w tym tygodniu widziałem tam dwa tomy tej mangi) skoro szansa na wydanie kompletnego cyklu jest żadna.
Na dodatek pamiętam
  • Odpowiedz
Wreszcie przez pkp.pl można kupić bilety łączone regio i ic ( ʖ̯)( ʖ̯)( ʖ̯)
#pkp #kolej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy jest sens wysyłać cv i starać się zostać maszynistą jak jestem po liceum, a na studia zamierzam iść raczej na pewno humanistyczne? Trzeba mieć jakąś wiedzę na temat kolei czy wszystkiego dopiero nauczą? Jakieś podstawy podstaw znam, ale nie wiem czy to starczy. Są jakieś książki z których można się uczyć? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kolej #maszynista #pkp
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pafeuuu 1. Super zdrowie. 2. Nic nie musisz wiedzieć, ale kursy teoretyczne bywają intensywne, więc dobrze jest cokolwiek wiedzieć wcześniej. Zacznij od lektur instrukcji PKP PLK Ir-1, Ir-9, Ie-1. Licencję maszynisty możesz zrobić w wielu firmach, ale świadectwo musisz robić już u przewoźnika. Jestem świeżo po licencji, więc jak co to pytaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce kupic kuszetke i jest cos takiego napisane to biletow już nie ma?
"Przepraszamy w tej chwili nie można dokonać rezerwacji
Proszę spróbować później"
#pkp #pkpintercity #intercity
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach