Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Motloch Musze spróbować ale boję się że będzie walić sianem typowym przy paleniu liści konopi z jakim się spotkałem np. Z własnych upraw.

Podziel się swoim doświadczeniem, jak smakuje.

Z tą lawendą to spoko pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
2-3 lata temu nie potrafiłem zrobić kółka z dymu papierosa, po drodze przechodziłem przez efajeczki i trochę się nauczyłem lepiej; zapaliłem dzisiaj malrboro bo długiej przerwie i bez problemu n---------m jedno przez drugie

To fajki się tak z-----y i perfumy i olejki ten dym tak zagęszczają, czy to ja się nauczyłem?

#p-------y #wykopsmokersclub #epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Mirki, dziś mam za soba pierwszy dzień bez papierosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie kciuki żeby mi się udało bo bardzo bym chciała. Niebieski wspiera ale chce mi się jarac i tak :(

#p-------y #rzucampalenie #wykopsmokersclub pa pa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszifiszi: Haha ^_^
Jakoś ja dobrze się czuje bez papierosów, co miałoby dawać zażywanie trucizny raz na czas. Ale to kwestia podejścia. Dla mnie to nawet nie przechodzi przez myśl bo rzuciłem i nigdy tego gówna nawet raz na rok nie chcę mieć w ustach.
  • Odpowiedz