Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Dzięki efujarze przestałem palić śmierdzuchy. Przerzuciłem się tak że już zwykłych nie toleruję. A myślałem że będzie to kasa wyrzucona w szambo. Kto pochwala ten plusuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#p-------y #epapierosy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tygryske: Ja już wchodzę na ten etap, że zapach zwykłych fajek zaczyna mnie w------ć. Nie sądziłem że w miesiąc tak bardzo się to zmieni.
  • Odpowiedz
@SandManderek: Wiesz, nie mam nic do nikotyny per se, lubię ją, bo daje mi czasami miłego kopa dopaminowego. Jak będę chciał rzucić to zmniejsze olejki. Już i tak to robię, bo przeszedłem z 24, na 18+6 w różnych proporcjach.
Nie śmierdzę fajkami i nie wydaję masy kasy. To i tak super plusy.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, rzuciłem dzisiaj palenie. Stwierdziłem, że nie ma na co czekać, nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na to, żeby je odstawić, koniec z oszukiwaniem się. Ostatnim razem, kiedy rzucałem, wytrzymałem 99 dni bez papierosa. Pierwszy zapalony po takim czasie zupełnie mi nie smakował, a mimo wszystko zapaliłem kolejnego i jeszcze jednego.. I po pół roku wróciłem do punktu wyjścia, tj. znowu paliłem 20-25 dziennie. Mniej energii, szybsze męczenie się, zaniechanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem dziś elemy niebieskie, i zauważyłem coś czego wcześniej nie było, mianowicie "firm filter" ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś wie co to za ustrojstwo i czym różni się od "zwykłego" filtra?
#p-------y #wykopsmokersclub
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chaosu_Siewca: No niestety... Ja jeździłem po różnych miejscach w mojej okolicy i w centrum, żeby dorwać jakieś ostatki, ale już nigdzie nie było za wyjątkiem sklepiku na szembeka :/ Co do cygaretek to są to w miarę mocne fajki, gdzie przede wszystkim tytoń dominuje w smaku. Osobiście paliłem cygaretki blacki i cygaretki speciale. Zapach mają super, zwłaszcza blacki cudnie pachną goździkiem z zewnątrz. Ale niestety tytoń wszystko tam zżera i
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Tej różowa ale to jest fakt. Raz, że taniej, dwa że smaczki a trzy, że nic nie wali śmierdzielami. Zauważyłem to dopiero jak przestałem wapać i zresztą znajomi mówią to samo. Że nie mieli pojęcia jak śmierdziuchy walą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach