Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 244
źródło: Screenshot_20240820_092924_X
Pobierz@mam_spanko sytuacja na rynku świń dalej dramatyczna...
#p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #przegryw #tinder
Co ci "opaleni" faceci w sobie mają, że wydawać by się mogło, porządne kobiety, kompletnie tracą dla nich głowę?
Inna historia, dziewczyny z mieszanego małżeństwa:
https://x.com/delestoile/status/1825660086846406791?t=iSzeLt3-yFxsOXzIIkME6Q&s=19
Co ci "opaleni" faceci w sobie mają, że wydawać by się mogło, porządne kobiety, kompletnie tracą dla nich głowę?
Inna historia, dziewczyny z mieszanego małżeństwa:
https://x.com/delestoile/status/1825660086846406791?t=iSzeLt3-yFxsOXzIIkME6Q&s=19
źródło: temp_file2211736140419541189
Pobierz@Kopytnik_1 no kto by mógł spodziewać się takiego scenariusza? na ile trzeba być niedojrzałą kobietą, żeby porzucić swoje dzieci dla jakiegoś ciaparito?
@Kopytnik_1: starsi na wykop pamietaja sprawe dla reportera (pani redaktuuur #pdk) gdzie nawet ladna blondynka, z dziecmi, po rozwodzie, poznala haibibi i zabrala tego muzelmanskiego konia trojanskieog do kraju i sie zaczelo...
- 14
Jakis czas temu zakończyłem moją eskapadę w najdziksze rejony dżungli amazońskiej, 5 dni przedzierania się przez las tropikalny, spałem w hamaku z moskitierą, walczyłem z ogromną wilgocią, wężami i pająkami. Po drodze goniła mnie czarna Puma. Gryzły muchy tze tze, ale udało się dotarłem do plemienia Numbuku, które na mój widok zaczęło wykonywać ruchy frykcyjne, tak, tak #p0lka już tam była. Ciągota do murzyńskiej knagi była tak przogromna, że p0lka
źródło: temp_file5927372735124134205
Pobierz- 100
A jeśli ktoś nadal nie wierzy w przykład typowej #p0lka to tu mamy idealny przykład. Laska nie jest mega znana, ale ileś tam obserwacji ma. Przez długi czas swój kontent opierała na swojej relacji z jakimś Włochem. Pokazywali jak to bardzo się kochają. xD Jednak jakiś czas temu przestała wrzucać z nim zdjęcia i filmy. Co się okazało? Rozstali się, bo #p0lka znalazła sobie jakiegoś ciapaka xD Co
źródło: Screenshot_20240820-080914-792
Pobierz@JonkeJ: Ale to on miał dość polki z tego co pamiętam i sie ewakuował
- 114
- 424
- 219
@xxwykopekxx typowa polka xDDD
@xxwykopekxx dawać gifa!
- 743
Historia z moich podróży. Odwiedziłem ostatnio Azję, zawsze chciałem zobaczyć Chiny i te mosty linowe wiszące nad wielkimi kanionami, pewnie kojarzycie z filmików na YT. Dostałem się na taki jeden, a że to był mój pierwszy raz to pierwsze przejście z instruktorem. Trochę strach, ale instruktor widząc mój lekki niepokój pyta: Where you from? No to mówię: From Poland, mister zupka chińska. On się tylko uśmiechnął i po pierwszych jego słowach wiedziałem,
- 213
źródło: FB_IMG_1724076276241
Pobierz
źródło: temp_file6671245983355538100
Pobierz@ciongle_tylko_deszcz bleeee
Dużo podróżuje poza granice naszego kraju. Zauważyłem zmianę pewnego trendu, otóż :
dawniej jak ludzie dowiedzieli się że jestem z Polski to każdy od razu z uśmiechem krzyczał “KU..A, KU..A”, natomiast ostatnio cały czas słyszę “I had a girlfriend from Poland” i dalej imię i nazwa jakiegoś większego miasta w Polsce (no bo wiadomo żadna Polka nie pochodzi z Brzaszczynka dolnego), a potem wykonują ruchy frykcyjne. Myślałem o tej zmianie i doszedłem
dawniej jak ludzie dowiedzieli się że jestem z Polski to każdy od razu z uśmiechem krzyczał “KU..A, KU..A”, natomiast ostatnio cały czas słyszę “I had a girlfriend from Poland” i dalej imię i nazwa jakiegoś większego miasta w Polsce (no bo wiadomo żadna Polka nie pochodzi z Brzaszczynka dolnego), a potem wykonują ruchy frykcyjne. Myślałem o tej zmianie i doszedłem
@LudzieToDebile: kiedyś we Włoszech wstąpiłem na szybko do takiego baru gdzie można sobie było na wynos kawałki pizzy kupić. Obsługa była z jakiegoś arabskiego kraju, knajpa wyglądała średnio ale placki mieli dobre. I jak kolo na kasie usłyszał, że między sobą gadamy po naszemu to nam podał pizzę mówiąc ładnie "proszę". Było sympatycznie, pożartowaliśmy i facet opowiedział, że wcześniej mieszkał w Niemczech i jego eks była z Polski to się
@LudzieToDebile: na Schipnol holenderski pogranicznik, też wrzucił mi dziękuję (zdarzyło się to co najmniej dwa razy z tego co pamiętam), ale to chyba z racji tego, że lubił bo zauważyłem, że w innych językach też tak robił.
Co do "moja dziewczyna była Polką" spotkałem za całą moją karierę tylko raz taki zwrot. W tym roku w Salwadorze na Siedmiu Kaskadach od Włocha, który na dość toporny teren ubrany był, jak
Co do "moja dziewczyna była Polką" spotkałem za całą moją karierę tylko raz taki zwrot. W tym roku w Salwadorze na Siedmiu Kaskadach od Włocha, który na dość toporny teren ubrany był, jak
- 13
Mieć taką żonkę 40+ to jak wygrać w totka. Amerykanka z klasy średniej, nie jakaś #p0lka z fabryki pulpetów.
Jednak nie dla p0laka to...
#theamericans #ladnapani #m--f #seriale
Jednak nie dla p0laka to...
#theamericans #ladnapani #m--f #seriale
źródło: temp_file269429627361950393
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyna się od 25 roku życia!
Wszystko jest spoko dopóki nie tykasz aplikacji randkowych a jak jesteś <25 to nie musisz bo jeszcze jesteś na etapie socjalizacji (szkoła->studia), więc masz idealne warunki żeby kogoś poznać i tak ludzie się poznają. Dopóki jesteś młody to nie potrzebujesz apek bo okazji do socjalizacji jest mnóstwo a jeszcze jesteś w tym wieku, że nikt nie ma
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyna się od 25 roku życia!
Wszystko jest spoko dopóki nie tykasz aplikacji randkowych a jak jesteś <25 to nie musisz bo jeszcze jesteś na etapie socjalizacji (szkoła->studia), więc masz idealne warunki żeby kogoś poznać i tak ludzie się poznają. Dopóki jesteś młody to nie potrzebujesz apek bo okazji do socjalizacji jest mnóstwo a jeszcze jesteś w tym wieku, że nikt nie ma
źródło: jak-myslalem-ze-bede-wygladal-majac-30-lat-jak-wygladam-w-wieku-25-lat-lysy
Pobierz@mirko_anonim post anonimowego gościa, zaczynający się od słów "ludzie zrozumcie..." i od razu nie chce się czytać "mądrości" natchnionego mądrali. Tego typu posty służą leczeniu kompleksów ich autorów, którzy sami sobie nie radzą z problemami, które opisują. Do niczego nie służą, a już na pewno nie są jakąś prawdą objawioną, którą należałoby się przejmować. Ja najwięcej znajomych poznałem po trzydziestce. Wystarczyło po prostu wyjść do ludzi. Tyle i aż tyle. Nawet
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyna się od 25 roku życia!
@mirko_anonim: nieprawda. Dla wiekszosci sciana zaczyna sie w momencie zaplodnienia
Grwm na gehenne huopską z p0lkami jako kobietami z tego samego plemienia
#p0lka #szarpankizzyciem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #inspirujacehistorie
#p0lka #szarpankizzyciem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #inspirujacehistorie

- 154
@Kopytnik_1: szczyt narcyzmu to zakrywajac cala twarz papka wmawiac komus, ze jest brzydki. Dziwie sie, ze makeup nie jest pietnowany spolecznie i ilu przegrywow spermi do bab z tapeta.
@LostHoldenCaulfield: Dziwisz się?!?! Serio? Albo źle nazywasz swoje odczucia albo serio nie wiesz z czego to wynika.
Czy przegryw z Polski ma szansę potańczyć z p0lką jak na tym filmiku? Gdzie są takie potańcówki? #przegryw #p0lka https://fb.watch/u3pYnzcS0h/
@xxwykopekxx: Są często warsztaty z kizomby. Omijam szerokim łukiem, nie lubię takich tańców (jestem tancerzem swingowym). A ta impreza z filmiku to bardzo blisko mojego mieszkania była, w hotelu Novotel.
@xxwykopekxx kizomba jest w każdej szkole tańca praktycznie
- 16
Jade sobie Polska C gdzieś okolice Zamościa, mówie wejde do budki takiej typowej z kurczakami z rożna, zjem noge i będzie git, sprzedawca taki Janusz 50 około lat. Daje mu siano za tego kurasa a on mówi:
@Cipkozaur kolega z Lubelszczyzny
konto usunięte via iOS
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Siema #tldr
Do ludzi którzy się ogarneli związkowo przed lub po 30 będąc piwniczniakami - jak to u was wyglądało?
Prawik chwile po 30, pracowałem intensywnie nad sobą ostatnie 5 lat. (Terapia ale bez poruszania tematu związków, kursy, nauka na wlasną rękę, nowa branża, awans, nowe zajawki, nadanie kierunku życiu. To tak w telegraficznym skrócie.
Nie mam jeszcze 10k/ mies ale mysle ze kwestia 2-3 lat max i przebiję ponieważ już wiem
Do ludzi którzy się ogarneli związkowo przed lub po 30 będąc piwniczniakami - jak to u was wyglądało?
Prawik chwile po 30, pracowałem intensywnie nad sobą ostatnie 5 lat. (Terapia ale bez poruszania tematu związków, kursy, nauka na wlasną rękę, nowa branża, awans, nowe zajawki, nadanie kierunku życiu. To tak w telegraficznym skrócie.
Nie mam jeszcze 10k/ mies ale mysle ze kwestia 2-3 lat max i przebiję ponieważ już wiem
wystarczy podstawowy angielski
@irenicus30: Żeby poznać odpowiednią osobę i stworzyć udany związek? xD
@volareooo: Jeśli w wieku nastoletnim nie miałeś zainteresowania ze strony kobiet, to odpuść. Over.
































źródło: temp_file2489022798907567374
PobierzKiedyś kurtyzana musiała mieć alfonsa, który zgarniał większość hajsu, zarabiając bogactwo na ciele kobiety, jednocześnie dając jej ochłapy. No i taka kurtyzana by zarobić na siebie musiała obskakiwać wielu klientów by z tego wychodziły dobre pieniądze.
No i teraz wjechał żyd z pomysłem OnlyFans, stał się największym alfonsem na świecie zarabiając na prostytucji milionów kobiet, co spowodowało, że może żyć w bogactwie,