Ale popatrz jak w sumie ciekawym zjawiskiem stała się e-kurtyzana.
Kiedyś kurtyzana musiała mieć alfonsa, który zgarniał większość hajsu, zarabiając bogactwo na ciele kobiety, jednocześnie dając jej ochłapy. No i taka kurtyzana by zarobić na siebie musiała obskakiwać wielu klientów by z tego wychodziły dobre pieniądze.
No i teraz wjechał żyd z pomysłem OnlyFans, stał się największym alfonsem na świecie zarabiając na prostytucji milionów kobiet, co spowodowało, że może żyć w bogactwie,
  • Odpowiedz
@bobsley33: Jakbym był kobietą to też kosiłbym spermiarzy ile się da. Nawet bym się do końca nie rozbierał(a) i twarzy nie pokazywała(a), bo z tego co widziałem na chaturbate to i takie występy zachęcają frajerów do wyskakiwania z kasy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
#p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #przegryw #tinder

Co ci "opaleni" faceci w sobie mają, że wydawać by się mogło, porządne kobiety, kompletnie tracą dla nich głowę?

Inna historia, dziewczyny z mieszanego małżeństwa:
https://x.com/delestoile/status/1825660086846406791?t=iSzeLt3-yFxsOXzIIkME6Q&s=19
Kopytnik_1 - #p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #...

źródło: temp_file2211736140419541189

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakis czas temu zakończyłem moją eskapadę w najdziksze rejony dżungli amazońskiej, 5 dni przedzierania się przez las tropikalny, spałem w hamaku z moskitierą, walczyłem z ogromną wilgocią, wężami i pająkami. Po drodze goniła mnie czarna Puma. Gryzły muchy tze tze, ale udało się dotarłem do plemienia Numbuku, które na mój widok zaczęło wykonywać ruchy frykcyjne, tak, tak #p0lka już tam była. Ciągota do murzyńskiej knagi była tak przogromna, że p0lka
goly2024 - Jakis czas temu zakończyłem moją eskapadę w najdziksze rejony dżungli amaz...

źródło: temp_file5927372735124134205

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeśli ktoś nadal nie wierzy w przykład typowej #p0lka to tu mamy idealny przykład. Laska nie jest mega znana, ale ileś tam obserwacji ma. Przez długi czas swój kontent opierała na swojej relacji z jakimś Włochem. Pokazywali jak to bardzo się kochają. xD Jednak jakiś czas temu przestała wrzucać z nim zdjęcia i filmy. Co się okazało? Rozstali się, bo #p0lka znalazła sobie jakiegoś ciapaka xD Co
JonkeJ - A jeśli ktoś nadal nie wierzy w przykład typowej #p0lka to tu mamy idealny p...

źródło: Screenshot_20240820-080914-792

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 114
@sakiro12: Nie wiem jak to dokładnie było, ale chodzi bardziej o fakt jak #p0lke ciągnie do hebanowych prętów, zero godności, a teraz się wstydzi nawet pokazywać swojego chłopa, bo wie z jakim hejtem by się spotkała
  • Odpowiedz
Historia z moich podróży. Odwiedziłem ostatnio Azję, zawsze chciałem zobaczyć Chiny i te mosty linowe wiszące nad wielkimi kanionami, pewnie kojarzycie z filmików na YT. Dostałem się na taki jeden, a że to był mój pierwszy raz to pierwsze przejście z instruktorem. Trochę strach, ale instruktor widząc mój lekki niepokój pyta: Where you from? No to mówię: From Poland, mister zupka chińska. On się tylko uśmiechnął i po pierwszych jego słowach wiedziałem,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JonkeJ: Kiedys w Ameryce na bramkach na wiadukcie jak system rejestracje polska zobaczyl to sie tak wiadukt rozbujal ze az zawalil. Ruchy frykcyjne... XD
  • Odpowiedz
Dużo podróżuje poza granice naszego kraju. Zauważyłem zmianę pewnego trendu, otóż :
dawniej jak ludzie dowiedzieli się że jestem z Polski to każdy od razu z uśmiechem krzyczał “KU..A, KU..A”, natomiast ostatnio cały czas słyszę “I had a girlfriend from Poland” i dalej imię i nazwa jakiegoś większego miasta w Polsce (no bo wiadomo żadna Polka nie pochodzi z Brzaszczynka dolnego), a potem wykonują ruchy frykcyjne. Myślałem o tej zmianie i doszedłem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LudzieToDebile: kiedyś we Włoszech wstąpiłem na szybko do takiego baru gdzie można sobie było na wynos kawałki pizzy kupić. Obsługa była z jakiegoś arabskiego kraju, knajpa wyglądała średnio ale placki mieli dobre. I jak kolo na kasie usłyszał, że między sobą gadamy po naszemu to nam podał pizzę mówiąc ładnie "proszę". Było sympatycznie, pożartowaliśmy i facet opowiedział, że wcześniej mieszkał w Niemczech i jego eks była z Polski to się
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: na Schipnol holenderski pogranicznik, też wrzucił mi dziękuję (zdarzyło się to co najmniej dwa razy z tego co pamiętam), ale to chyba z racji tego, że lubił bo zauważyłem, że w innych językach też tak robił.
Co do "moja dziewczyna była Polką" spotkałem za całą moją karierę tylko raz taki zwrot. W tym roku w Salwadorze na Siedmiu Kaskadach od Włocha, który na dość toporny teren ubrany był, jak
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyna się od 25 roku życia!
Wszystko jest spoko dopóki nie tykasz aplikacji randkowych a jak jesteś <25 to nie musisz bo jeszcze jesteś na etapie socjalizacji (szkoła->studia), więc masz idealne warunki żeby kogoś poznać i tak ludzie się poznają. Dopóki jesteś młody to nie potrzebujesz apek bo okazji do socjalizacji jest mnóstwo a jeszcze jesteś w tym wieku, że nikt nie ma
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie zrozumcie, że ściana dla chłopa zaczyn...

źródło: jak-myslalem-ze-bede-wygladal-majac-30-lat-jak-wygladam-w-wieku-25-lat-lysy

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim post anonimowego gościa, zaczynający się od słów "ludzie zrozumcie..." i od razu nie chce się czytać "mądrości" natchnionego mądrali. Tego typu posty służą leczeniu kompleksów ich autorów, którzy sami sobie nie radzą z problemami, które opisują. Do niczego nie służą, a już na pewno nie są jakąś prawdą objawioną, którą należałoby się przejmować. Ja najwięcej znajomych poznałem po trzydziestce. Wystarczyło po prostu wyjść do ludzi. Tyle i aż tyle. Nawet
  • Odpowiedz
@xxwykopekxx: Są często warsztaty z kizomby. Omijam szerokim łukiem, nie lubię takich tańców (jestem tancerzem swingowym). A ta impreza z filmiku to bardzo blisko mojego mieszkania była, w hotelu Novotel.
  • Odpowiedz
Jade sobie Polska C gdzieś okolice Zamościa, mówie wejde do budki takiej typowej z kurczakami z rożna, zjem noge i będzie git, sprzedawca taki Janusz 50 około lat. Daje mu siano za tego kurasa a on mówi:

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema #tldr

Do ludzi którzy się ogarneli związkowo przed lub po 30 będąc piwniczniakami - jak to u was wyglądało?

Prawik chwile po 30, pracowałem intensywnie nad sobą ostatnie 5 lat. (Terapia ale bez poruszania tematu związków, kursy, nauka na wlasną rękę, nowa branża, awans, nowe zajawki, nadanie kierunku życiu. To tak w telegraficznym skrócie.
Nie mam jeszcze 10k/ mies ale mysle ze kwestia 2-3 lat max i przebiję ponieważ już wiem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach