@marian-stefan stare jak świat. Facet zostaje zmuszony do pójścia w kamasze, może stracić swoje życie, ale to kobieta jest tutaj ofiarą według narracji wielu osób, bo biedna siedzi sama w domu i czuje się znudzona.

Wyobrażacie sobie sytuację, w której siedzicie w okopie, nie wiecie czy dożyjecie kolejnego dni, a tutaj dostajecie list, w którym kobieta was informuje, że od was odchodzi, bo czuje się samotna i znalazła sobie innego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dear_John_letter
  • Odpowiedz
@bobsley33: Dominika zresztą też zaprezentowała legendarną kobiecą empatię i wrażliwość, o klasie nie wspominając. Fajne te wspolczesne kobitki, nic tylko brać za żony
  • Odpowiedz
@km00787: skąd niby basieńka ma wiedzieć, że to jest si jak ledwo to zdjęcie pewnie widzi przez te bryle, a to, że ty się nauczyłeś rozróżniać fejkowe d--y na ig, nie znaczy, że se możesz teraz jechać po normalnych ludziach
  • Odpowiedz
@klementyna123: Basia spoko, ona mówi o treści przekazywanej przez obraz, a Natan wjeżdża jej z kwestiami technicznymi. Ja jak oglądam film historyczny, to nie krzyczę naokoło, że to aktor, a nie prawdziwy Hitler.

Gorzej z Jadźką, tą od życzeń u góry. Ale zastanawiam się, jakich rzeczy my tutaj za 30 lat nie będziemy ogarniać. Patrzcie na z---a, próbuje zapingować tego fluskaka, nie widzi że to XR? Ej, dziadku, to nie
  • Odpowiedz
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #divyzwykopem #ciekawostki #bekazlewactwa #kryminalne #polska #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Życie każdego człowieka jest wartością najwyższą, nie ważne kto kim jest, gdzie pracuje, czy jest tak jak w omawianym przypadku prostytutką, przykładną matką, zakonnicą, niezależną panią businesswoman. Każde zabójstwo drugiego człowieka to zbrodnia, która wymaga potępienia i surowej kary dla zabójcy.
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #divyzwykopem #ciekawost...

źródło: temp_file5423721354685363083

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 689
@Kopytnik_1: Po pierwsze to trzeba robić wszystko, żeby wyplenić sformułowanie "praca seksualna" z języka. Nazywanie pracą czegoś, z czego choćby nie odprowadza się podatków to plucie w twarz osobom pracującym. A co do Twojego pytania to zaraz się okaże, że zabójstwo prostytutki to metafizyka.
  • Odpowiedz
Podoba mi się jedna Julka w robocie z którą kręciłem. Romantycznie i wogole motyle. Teraz się z tego śmieje bo dosłownie dzień po tym jak zaczął się wokół niej kręcić manager zaczęła mnie traktować jak kolegę któremu może się wygadać. Nie wiem kto wymyślił że laski mają większą empatię ale to k---a jest dramat.

#p0lka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DynPydro

Używanie "Argumentu" Wyglądu/wzrostu lub też Obrażenie kogoś za wygląd/wzrost nie powinno być ani argumentem ani obrażają w dyskusji według mnie resztą słowa jak "debil" i itp: też nie moim zdaniem
  • Odpowiedz
@DynPydro: Ideą obrażania kogoś jest uderzenie tam, gdzie najbardziej zaboli. A że ludzie w swojej masie są strasznie płytcy i powierzchowni, to wiedzą że atak na cechy fizyczne czy status materialny jako de facto najistotniejsze wartości będzie najbardziej bolesny.
  • Odpowiedz
Cekawostka taka, że p0lki gościnne w kroku były już 100 lat temu

Przykładowo taki Benito Mussolini, w okresie gdy był bezdomny i sypiał sobie raz tu, a raz tam. Między innymi na ławeczkach w parku i pod mostem gdyż był bezdomny - p--------ł sobie p0lke i nawet się nie natrudził

#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #p0lka #blackpill
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Przecież to oczywiste że Grażyny które wybrały po dłuższym czasie najgorszy element na męża będą romantyzowac wygrane na loterii i zostawianie męża xD
Przecież większość z nich to już emerytki albo zarabiają najniższe. One by wszystkie tak zrobiły. Ale żadna z nich nie będzie miała okazji xD
  • Odpowiedz
#p0lka u #danielmagical na streamie, tucznik płacze bo laska się go wstydzi xd I mu jedzie ze całe zakopane się z niego śmieje. Jutro niby powrót na urzędnicza xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laska się mi przyznała, że lizała się na pierwszej randce(powiedziała, że na pierwszych wiec zrozumiałem to, że kilkukrotnie na pierwszej)
a jak zaprosiłem ją na 3 spotkaniu do siebie na film to wielce zdziwiona, ze zaczynam się z nią całować ( ͡º ͜ʖ͡º)
tak ciągle gadała o tej ilości spotkań to pytam: po którym spotkaniu usunęłaś tindera jak kręciłaś ze swoim już byłym a ona, ze to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma nic gorszego niż młody oski 16 czy 18 lvl peklujacy moje rówieśniczki rocznik 25+ kuzyn 18 lvl opowiadał jak peklował laske w moim wieku 27 lvl spuszczał się na twarz a tym czasem ja prawik i zapowiada się że tak zostanie ech, rówieśniczki przeruchane po Fwb mnie n chcą a Młodsze uważają mnie za starego dziada. Its over dla chłopa.
#blackpill #przegryw #p0lka #
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

+ kuzyn 18 lvl opowiadał jak peklował laske w moim wieku 27 lvl spuszczał się na twarz


@Geralt678: ja ze swoimi kuzynami to gadam co najwyżej o tym co u ciotki słychać, albo jak w pracy czy szkole xd
  • Odpowiedz