"Polki mistrzyniami Unii Europejskiej w bezdzietności", a może nie ma co obwiniać żadnej ze stron, tylko pogodzić się z kierunkiem zmian?
Źródła na końcu!

"The Lancet" 4 lata temu prognozował, że w 2100 r. Polaków będzie 15 milionów. Więc nie jest to jakimś zaskoczeniem, że coraz mniej dzieci się rodzi.

Co najciekawsze, już bardzo dawno temu Dennis Meadows (amerykański ekonomista, profesor MIT, członek Klubu Rzymskiego) mówił:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedys poznalem taką typiare lat 22, jej przeszlosc to rozsylanie zdjec (nudesow) obcym gosciom, duzy bodycount
Co w tym jest dziwnego, że uparcie mowila ze tego nie robila, a jak robila to tylko z chlopakami z ktorymi byla w relacji xD
CO bylo totalnie absurdem i klamstwem, tak jakby w jej mozgu cos sie zakorzeniło i miała wyparcie ze to wszystko to co mówie to brednie wyssane z palca -
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imagine wybór p0lki, z jednej strony smutne ale z drugiej zrozumiałe.
Ma do wyboru: Andrzej, Mirosław, Eustachy, Sławomir, Stanisław.
A z drugiej? Miguel, John, Paul, Enrique, Alejandro, Manuel.

Poznań, Wrocław? Po co jak może jechać do Madrytu, Barcelony lub Porto.

Brutalna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LamajHarma: To jest nieśmieszny żart. Robertowi wystarczyłoby żeby raz pokazał się publicznie z jakąś kobietą inną niż Ania i już wszystkie plotkarskie media by go smażyły że zdradza żonę.
Ale Ania może legalnie obmacywać się z obcymi gachami i chwalić się tym na każdym kroku i nic.
  • Odpowiedz
Mirki, czy wśród was są tacy, którzy uważają się, a nawet są pewni, że są beciakami?
Że wasze dotychczasowe życie, postawy, wybory (różne, nie tylko partnerki) dowodzą, że, choćby skały srały, to jesteście tylko BECIAKAMI?

#niewiemjaktootagowac ale spróbuję:
#logikaniebieskichpaskow #przegryw #zwiazki #s--s #rodzina #rodzicielstwo #praca #dzieci #malzenstwo #p0lka #beciak #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakiro12: Nic nowego, afera dziwex była już za komuny ( ͡° ͜ʖ ͡°) U nas w kraju zawsze pewna grupa kobiet udawała (udaje) porządne i zarobione zwłaszcza wracają tutaj po jakimś czasie a tak naprawdę skacząc po bolcach za granicą czy to jako faktyczna praca zamiast tego co mówią czy w ramach zabawy podobnie jest z wakacyjnymi wyjazdami gdzie nawet jakieś gówniary po Bułgariach się k----ą.
  • Odpowiedz
@sakiro12: Coś w tym nowego? Mieszkam w NL od 7 lat, jak przyjechałem i zaczynałem od najgorszych prac byle by coś zarobić to przez pierwszy rok czyściłem po nocach fabryki i jak najbardziej każdy wiedział że większość Polek pracujących na kurczkach i mieszkających w obozach się puszcza z turasami. Zresztą nie tylko z turasami bo były i takie co cały obóz pracy obracał a były i takie co na tym
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: no tak, pasożytniczy płodek, np taki z 2-3 tyg ciąży, pozbawiony żywiciela na pewno miałby bezpieczniej w lesie przy niedźwiedziu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale by wtedy śmiertelność tych "bobasów" nie wyniosła 100%, wcale... i to nie ze względu na niedźwiedzia. Niedźwiedź to by się nawet nie zainteresował tak małą ofiarą.
  • Odpowiedz