#przegryw #depresja #p0lka #incel #redpill #blackpill #s--s #edukacjaseksualna #feminizm #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #ladnapani #youtube #dziewczyny #rozowepaski #klaudiusz #jerzyzieba #lekarz
tez wam jest poprostu najzwyczajniej w swiecie przykro ze wasi rodzice umra i zostaniecie calkowicie sami jak palec
wiem ze
marlboro-gold - #przegryw #depresja #p0lka #incel #redpill #blackpill #s--s #edukacja...

źródło: żartowniś

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różowe są mądrzejsze od niebieskich. Dowód:

Różowa powie: "Chcesz abym po ślubie przyjęła twoje nazwisko? Spoko, niech będzie, to tylko nazwisko, skoro cię kocham to to dla ciebie zrobię".

Niebieski powie: "Nie chcesz zmienić nazwiska na moje? Nie kochasz mnie! Nie chcesz stanowić ze mną rodziny! W takim razie podpisujesz intercyzę albo ślubu nie będzie! Co, ja równie dobrze mogę zmienić nazwisko na twoje? Co to za nowoczesne wymysły i fanaberie? Nigdy w życiu,
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: właściwie można skończyć czytanie po słowach o ślubie.
Gra w małżeństwo jest ustawiona, zyskuje kobieta, facet ryzykuje. Jeżeli już dochodzi do dyskusji o ślubie i nazwisku, to już facet udowodnił, że nie ogarnia o co tu chodzi.
  • Odpowiedz
Nie no za dużo, ja mam lęk wysokości jak to oglądam
Bycie takim 200+ cm to też ma swoje wady, weź buty znajdź w rozmiarze 49 czy coś takiego albo żeby ciuchy dobrze leżały, garnitur zawsze na miarę
W samolocie jak na torturach, ja (185 cm) już jak siedzę to dotykam kolanami miejsca przede mną, to tacy 2metrowcy to współczuję. W wielu autach niewygodnie, nadwozia coupe odpadają.
I to wszystko żeby zaimponować
  • Odpowiedz
"Kobiety w zarządach wielkich firm to nie egzotyczny wymysł, a norma, na którą wszyscy zasługujemy!
O dyrektywie Women on Boards i zmianach jakie zajdą również w polskim biznesie do 2026 r. mówi Dominika Ziętara, Doradczyni Ministra Sprawiedliwości ds. polityczno-prawnych."

Wszyscy zasługujemy na p0lskie witaminki w zarządach, a ty Incelu, do kołchozu xD

#p0lka #bekazlewactwa #feminizm #polityka #polska #przegryw #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewa-myka: w tych nielicznych firmach zarządzanych głównie przez kobiety będzie wymóg zatrudnienia mężczyzny na kierownicze stanowisko. Żeby było sprawiedliwie. Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
k000bieta nigdy nie przepuści, by wbić nóż w plecy byłemu.

Zwłaszcza kiedy jej cała kariera została zbudowana na jego plecach podczas związku, który był tak kontrolowany przez nią że nie mógł być publiczny na jej życzenie. I został zakończony również na jej warunkach.

Prawda na dziś, tak jak k0bieta traktuję cię po rozstaniu, chciała tak traktować cię podczas związku ale coś ją ograniczało.

#blackpill #gonciarz #przegryw
Little_Makak - k000bieta nigdy nie przepuści, by wbić nóż w plecy byłemu. 

Zwłaszcza...

źródło: Kaska od gonciaża

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

Ściana u kobiet się oddala. Retinol czyni cuda!

Retinol jest bardzo skutecznym składnikiem przeciwstarzeniowym i przeciwzmarszczkowym, a jego działanie zostało dobrze przebadane. Jest to aktywna postać witaminy A, która pobudza produkcję kolagenu w skórze, delikatnie złuszcza, reguluje wydzielanie sebum, poprawia cykl odnowy komórkowej. W efekcie skóra staje się gęstsza, bardziej jędrna, rozjaśniona, promienna, bez zaskórników,
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill ...

źródło: Phlov-blog-retinol-1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WyzwolonaPodrozniczka: cope. Jak poczytamy sobie o jakimikolwiek składniku odżywczym czy witaminie to wyczytamy jaki to on jest cudowny, że jest potrzebny do wszystkiego i jak go będziemy brać to będziemy zdrowi silni, ładni itd , a w rzeczywistości jego działanie jest minimalne albo żadne.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: bo to kampania reklamowa mająca na celu nabić hajs farmaceutom i ance lewandowskiej. Nakazali jej w dziale pr w prymitywny sposób zareklamować to na wykopie. Bajciarka zwykła i tyle, już się nawet nie silą na zmyślne wpisy
  • Odpowiedz
Twoja d--a w Hanowerze obsługuje 4 wieże
O-------a Turkom knagi
Miała jechać na szparagi

Wyjechała późną wiosną
Miała dzwonić przecież non stop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach