#anonimowemirkowyznania
Mam ponad 1,5 roku komercyjnego doświadczenia (1 rok w obecnej firmie), do tego wcześniej 1 rok samodzielnej nauki, a zarabiam lekko ponad 3k (na b2b, przy uop pewnie miałbym jakąś śmieszną kwotę stażysty) co nie pozwala mi nawet utrzymać się samemu w dużym mieście (samo mieszkanie >2k). Nie pracuję w januszexie tylko średniej firmie #it z dobrą opinią, w której chciałem pracować. W-----a mnie już obecna sytuacja,
Mam ponad 1,5 roku komercyjnego doświadczenia (1 rok w obecnej firmie), do tego wcześniej 1 rok samodzielnej nauki, a zarabiam lekko ponad 3k (na b2b, przy uop pewnie miałbym jakąś śmieszną kwotę stażysty) co nie pozwala mi nawet utrzymać się samemu w dużym mieście (samo mieszkanie >2k). Nie pracuję w januszexie tylko średniej firmie #it z dobrą opinią, w której chciałem pracować. W-----a mnie już obecna sytuacja,




























źródło: comment_gDQfK3D2FXbQlsuYZ5SSjY1bGek6VyLs.jpg
Pobierz