Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Pewnie wielu z was widzi "rewolucję" w tym że desktopowy #windows10 został przeportowany na snapdragony.
Ale historia pokazuje iż na przestrzeni lat było zupełnie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://winworldpc.com/product/windows-nt-40/40
#humorinformatykow #takaprawda #nieprogramowanie
Ale historia pokazuje iż na przestrzeni lat było zupełnie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://winworldpc.com/product/windows-nt-40/40
#humorinformatykow #takaprawda #nieprogramowanie
źródło: comment_CV3dmhjVNWu9umOzmGSFgBHHaIVkyiZw.jpg
Pobierz- 4
@majsterV2: w sumie możesz spróbować, bo nawet pełny kod źródłowy nt 4.0 wyciekł kiedyś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Kiedy przychodzi #programista15k do #sysadmin i mówi "hej maniac, zapytanie SQL na #bazydanych mi się wolno wykonuje"... pokazuje zapytanie, Ty wyświetlasz plan i widzisz:
| Id | Operation | Name | Rows | Bytes | Cost (%CPU)| Time |-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 0 | SELECT STATEMENT | | 88G| 214T| 1349K (1)| 00:00:53 |(...)
źródło: comment_x1Bl6RoMCzIwFllsm8eLYwber7q1qMwM.jpg
PobierzWie ktoś coś na temat Actum Lab w Gdańsku? Na biurze karier mojej uczelni dosyć długo wisi ogłoszenie o praktykach w tej firmie. Niestety ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie o tych praktykach a tym bardziej pracowników na Linkedinie. Z ogłoszenia wynika że można się tam czegoś nauczyć i nie chodzi o parzenie kawy. Siedzibę mają w PPNT. Praktyki mają dotyczyć programowania apek ar i vr w xamarin
#gdansk #trojmiasto
#gdansk #trojmiasto
Hej ponownie!
gdyby ktoś nie miał jeszcze planów na czwartek wieczór to zapraszam na kolejną, 6 edycję NET::IP MeetUp. Tym razem będziemy na Was czekać z prezentacjami w Parishu od godziny 18:00 - spotkanie jest w j. angielskim
Prezentacje:
Jakub Słociński - Efficient routing on multi-socket x86 machines
Nicolas Harnois - Evolution of the mobile network towards Network Function Virtualization
Klasycznie
gdyby ktoś nie miał jeszcze planów na czwartek wieczór to zapraszam na kolejną, 6 edycję NET::IP MeetUp. Tym razem będziemy na Was czekać z prezentacjami w Parishu od godziny 18:00 - spotkanie jest w j. angielskim
Prezentacje:
Jakub Słociński - Efficient routing on multi-socket x86 machines
Nicolas Harnois - Evolution of the mobile network towards Network Function Virtualization
Klasycznie
źródło: comment_liO60S66x0zwM3VrFZTnR41uhYNrTbh3.jpg
Pobierz- 1
@StaryZdzich: Do parisha to my w kapciach schodzimy, zobaczę ilu devopsów będzie chciało iść
- 1
@Ettercap: Cześć Mirku, jeszcze podrzucę Ci link do meetupa OpenStackowego jeśli jeszcze nie znacie https://www.meetup.com/Wroclaw-OpenStack-Meetup/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czy jak zrobię kopiuj wklej z karty SD z #raspberrypi do drugiej karty pustej to czy jak wszystko się skopiuje to będzie konfiguracja jak na starym i wszystko się zachowa czy to jest za proste? Bo okazało się, że 8GB to za mało na opencv pythona i system ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #programowanie #nieprogramowanie
#pytanie #programowanie #nieprogramowanie
- 1
Gdybyście teraz mieli wyemigrować, jako #programista15k , do #kanada albo #usa, to gdzie? Jakie są najlepsze stany regiony na znalezienie roboty i dobrego, spokojnego domu dla rodziny? Wiem, że pytanie bardzo ogólne, ale może ktoś już tak wyjechał i będzie miał jakieś protipy.
Dolina krzemowa i wyścigi szczurów mnie nie interesują.
#kiciochpyta #emigracja #nieprogramowanie
Dolina krzemowa i wyścigi szczurów mnie nie interesują.
#kiciochpyta #emigracja #nieprogramowanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RRybak: Zachodnie wybrzeże, Kalifornia, Oregon, Washington i ewentualnie jeszcze Nevada i Arizona. W tych pierwszych trzech stanach znajdują się wszyskie najwiękrze korporacje IT typu Apple czy Intel i cała masa mniejszych firm. Do tego zachodnie wybrzeże generalnie jest lepsze, ciekawsze i bogatsze od wschodniego (w mojej opinii, wiem że znajdą się ludzie którzy mnie za to obsmarują ale ja w przeciwieństwie do większości z nich mieszkałem i na wschodnim i
Wkurzają mnie ludzie dzwoniący do mnie w niedzielę, że coś im w kompie bądź smartfonie nie działa. No ja p------e, jest niedziela. Jeszcze wielce oburzeni, że najszybciej pomogę im w następny weekend bo w ciągu tygodnia mam pracę i swoje życie. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#zalesie #gorzkiezale #nieprogramowanie
#zalesie #gorzkiezale #nieprogramowanie
@MojeTrzecieKonto pomagaj im jako usluga za kase to moze debilom sie odechce
@MojeTrzecieKonto: najlepsi są ci, którzy nie tylko dzownią w niedzielę, ale też JAK NAJSZYBCIEJ!!!!! A to dlaczego? Bo mam rozgrywki w łorld of tangz (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Ostatnio ciągle w gorących jest jakiś wpis o ach, niby taki prosty, podstawowy wręcz tag, a tyle problemów, boże.
#nieprogramowanie #pdk
#nieprogramowanie #pdk
W tej pracy na start dostaniesz 10 tys złotych! Wciąż brakuje ludzi
https://wsedno24.pl/index.php/2017/11/08/tej-pracy-start-dostaniesz-10-tys-zlotych-wciaz-brakuje-ludzi/
Naczytają się ludzie takich głupot potem po 2 tygodniowym bootcampie wielkie zdziwienie, że nikt ich nie chce nawet za 2k brutto xD
#pracbaza #nieprogramowanie
https://wsedno24.pl/index.php/2017/11/08/tej-pracy-start-dostaniesz-10-tys-zlotych-wciaz-brakuje-ludzi/
Naczytają się ludzie takich głupot potem po 2 tygodniowym bootcampie wielkie zdziwienie, że nikt ich nie chce nawet za 2k brutto xD
#pracbaza #nieprogramowanie
- 1
Jest jakiś edytor projektów webowych, głównie chodzi mi o #javascript, który analizuje projekt i pozwala na takie akcje jak w Android Studio jak po kliknięciu w nazwę funkcji kółkiem myszy pokazuje Ci wszystkie miejsca użycia tej funkcji? I to samo dla zmiennych etc.?
#programowanie #nieprogramowanie #androidstudio #brackets #kiciochpyta
#programowanie #nieprogramowanie #androidstudio #brackets #kiciochpyta
- 149
@katarzynkaN: 22307 testów w 681ms? waaat xD też tak chcę :D
konto usunięte via Android
- 1
@CamelCase: Stosuję. TDD również. Niestety nie każdy, a właściwie mało kto to robi. Na szczęście w zespole nie przepuszczamy kodu jeśli nie ma wysokiego pokrycia (prawidłowymi) testami.
OS X + Atom + Hyperterm <3
#nieprogramowanie
#nieprogramowanie
- 1
- 1
@cruc: nic nie hakujo :) Padło niby zasilanie i nie załączyły się generatory awaryjne.
- 1
Jakie jest hasło do #raspberrypi, bo wpisuję pi/raspberry i mam "access denied", łączę się przez putty i ethernet z windowsa
#pomocy #programowanie #nieprogramowanie
#pomocy #programowanie #nieprogramowanie
źródło: comment_wxtBIpur5NR1tngVazMWOwQwMRqRfdgZ.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Addis login : pi
Haslo : zda
Haslo : zda
- 1
Mirki w miarę wydajna kamerka do #raspberry pi 2, tak do ~100 zł, chociaż wolałbym taniej. Potrzebuję do projektu inżynierskiego. Warto kupować z #botland czy szukać gdzieś indziej?
#automatyka #zakupy #nieprogramowanie
#automatyka #zakupy #nieprogramowanie
@Addis tak, jest jeszcze 8mpx, nie wiem ile droższa
- 0
@Nutaharion: k, dzięki :D
Przechodzę z pracą na b2b, i planuję skorzystać z księgowości online. Jako że nie lubię tracić czasu na rzeczy, na których dobrze się nie znam, chciałbym mieć od razu wsparcie, żeby przegadać z kimś i oddelegować formalności w stylu wrzucenie samochodu w firmę czy przeliczenie, czy opłaca mi się wydzielać część mieszkania pod działalność. Którą księgowość moglibyście polecić?
#firma #ifirma #infakt
zawołam #nieprogramowanie bo
#firma #ifirma #infakt
zawołam #nieprogramowanie bo
jeśli dopiero zaczynasz to mocno sugeruje ci ksiegowego na miejscu, kogos do kogo mozesz w kazdej chwili zadzwonic, albo kogos kto poradzi ci, zebys nie robil X, a Y robil inaczej. Odpusc sobie takie platformy.
Moj znajomy korzystal z takiego rozwiazania, w pazdzierniku ubieglego roku przekroczyl II prog. Nikt nie zasguerowal mu zeby zmienic podatek na liniowy. W tym roku II prog wskoczyl mu juz w maju, i teraz buja sie z
Moj znajomy korzystal z takiego rozwiazania, w pazdzierniku ubieglego roku przekroczyl II prog. Nikt nie zasguerowal mu zeby zmienic podatek na liniowy. W tym roku II prog wskoczyl mu juz w maju, i teraz buja sie z
@fortySeven: taktyk. Też mnie to czeka w najbliższym czasie. Z tego co czytałem księgowość online niestety nie wykazuje się doradztwem w kwestiach finansowych. Niemniej jednak szukanie dobrego biura stacjonarnego też czasem może być jak szukanie igły w stogu siana.
Ja na razie myślę, że warto byłoby spróbować z ifirma.pl, chyba, że masz jakiegoś zaufanego księgowego, który jest ogarnięty.
Polecam też ten artykuł:
https://programistanaswoim.pl/wybor-biura-rachunkowego/
i w ogóle całego tego bloga, gość
Ja na razie myślę, że warto byłoby spróbować z ifirma.pl, chyba, że masz jakiegoś zaufanego księgowego, który jest ogarnięty.
Polecam też ten artykuł:
https://programistanaswoim.pl/wybor-biura-rachunkowego/
i w ogóle całego tego bloga, gość





















#wykop #nieprogramowanie
źródło: comment_2tgLNFjf730ByONDoJa2RK1KUftZUaNI.jpg
Pobierz