Pracuje ktoś w #sii sii polska? Najlepiej w #katowice i może się podzielić wrażeniami? Może być na priv..
#nieprogramowanie #it #pracbaza
#nieprogramowanie #it #pracbaza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
php i java. czasami (np. generowanie exceli/pdfów) czytelnie jest wrzucić 10 zagnieżdżeń i zrobić jedną dużą metodę o (powtarzalnych) liniach długich na 200 znaków, niż dzielić na 10 małych metod i gonić później po całym pliku
źródło: comment_QLh9t196mf9dy93ZfN2O5oZvKKc9VnA5.jpg
Pobierzpublic boolean checkFalse(Boolean bool)
{
if (bool.booleanValue() == Boolean.FALSE.booleanValue())
{
źródło: comment_Y1OAWuf55emP4kCFiWHl76yCfrMlCX6w.jpg
Pobierz
źródło: comment_xeBquGJcdZVvZa9fcH0ErtphBz6qHnKa.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Obecnie korzystam z #bittrex wkurza mnie kilka rzeczy:
- brak możliwości ustawienia stop-lossa i jednocześnie granicy sprzedaży
- wolne transakcje
- toporny, zbugowany interfejs, który w przypadku gdy np. chcemy szybko kupić/sprzedać cokolwiek potrafi mocno pokrzyżować plany
Mnie by interesowało co innego, narzędzie lub wtyczka do np chrome do zautomatyzowania dropowania tokenów do MEW.