Mirki, usunąłem przypadkowo dziś lub wczoraj plik tekstowy (.txt) z Pulpitu. Używałem Recuvy i innych aplikacji i tego pliku nigdzie nie ma, skanowałem konkretną lokalizację, czyli Pulpit, skanowałem Recycle Bin, potem skanowałem cały komputer - wszystko włącznie z deep scanem i tego pliku po prostu nie ma. Tak jakby wyparował albo nigdy nie istniał.
Od razu mówię, że Recuvę miałem zainstalowaną od lat na dysku, a z innych porgramów do odzyskiwania kozrystałem poprzez
Od razu mówię, że Recuvę miałem zainstalowaną od lat na dysku, a z innych porgramów do odzyskiwania kozrystałem poprzez






























#komputery #kiciochpyta #pytanie #nieprogramowanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_RU0RLgMawal8vwDFfPYKFgTYeesosIge.jpg
Pobierz