Przy włączaniu laptopa non stop wyświetla się taki ekran. f2 ani f12 nic nie zmienia bo ładuje się w nieskończoność. Trzeba wyłączyć laptopa i przy ponownym włączeniu uruchamia się już normalnie. Ale na następny dzień znowu wsystko wraca do normy i trzeba go uruchamiać dwa razy. Ktoś pomoże?
#komputery #kiciochpyta #pytanie #nieprogramowanie #pytaniedoeksperta
Koller - Przy włączaniu laptopa non stop wyświetla się taki ekran. f2 ani f12 nic nie...

źródło: comment_RU0RLgMawal8vwDFfPYKFgTYeesosIge.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, usunąłem przypadkowo dziś lub wczoraj plik tekstowy (.txt) z Pulpitu. Używałem Recuvy i innych aplikacji i tego pliku nigdzie nie ma, skanowałem konkretną lokalizację, czyli Pulpit, skanowałem Recycle Bin, potem skanowałem cały komputer - wszystko włącznie z deep scanem i tego pliku po prostu nie ma. Tak jakby wyparował albo nigdy nie istniał.

Od razu mówię, że Recuvę miałem zainstalowaną od lat na dysku, a z innych porgramów do odzyskiwania kozrystałem poprzez
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fortySeven: pierwsze pare godzin ciężko, ręka cały czas ucieka do góry i trzeba pamiętać aby szła na bok. Ale po paru dniach rewelacja, ręka przestała bolec całkowicie, i to uczucie gdy chwytasz mysz pionowa jest nie do opisania. Używam w pracy, a w domu mam Mx master 2s. Wygodniejsza oczywiście Mx master 2s, ale po pionowej szybciej czuć efekty
  • Odpowiedz
Używał ktoś z Was kiedyś myszy pionowej / ergonomicznej? Jak wrażenia? Da się na tym grać (casualowo)? Z kompa korzystam kilkanaście godzin dziennie #logitech #myszka #mysz #informatyka #nieprogramowanie #pytanie #pytaniedoeksperta

pic rel: Logitech MX Vertical

W komentarzu druga opcja, ale boje się że to nie wystarczy i ręka mi całkowicie odpadnie
dj_mysz - Używał ktoś z Was kiedyś myszy pionowej / ergonomicznej? Jak wrażenia? Da s...

źródło: comment_9GWD0qA03lxiqFgAuOPpLPdDXqjtvZza.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dj_mysz: u mnie w robocie jeden z programistów miał taką-bardziej z musu niż z wyboru- miał problemy z nadgarstkami i z taką myszka pracowało mu się o wiele lepiej;) on sobie chwali, ale reszta teamu nie potrafi pracować przy jego stanowisku pracy; D
  • Odpowiedz
Jakie macie podejście do programistów, którzy nie umieją into smalltalk w zespole, a odzywają się tylko na tematy związane z aktualnie tworzonym projektem, np. jakie błędy są do poprawienia, jakie można by dodać nowe funkcjonalności, czasem poproszą o pomoc nad zadaniem, którego nie potrafią rozwiązać, itp.?

#it #nieprogramowanie #pracait #programista15k
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_smiec: Człowiek jak człowiek - jedni są bardziej rozmowni, drudzy mniej. Także dla mnie żaden problem. Gorzej, jeśli ktoś ma takich programistów, jak w robocie mam ja - nerdy do potęgi. Kontakt z nimi jest naprawdę nieprzyjemną czynnością. Gburowaci, zero kompetencji miękkich, gotowi opierdzielić bo pomyliłeś się w słowach. Zapominają, że obcują z ludźmi, nie komputerami. Podejrzewam, że coś ich skrzywdziło w życiu. Z takimi naprawdę ciężko się gada i
  • Odpowiedz
Jak są tu programiści z #eurortvagd to się wstydźcie... Jak można zrobić tak zepsuty system.

Chciałem coś kupić na raty PayU po czym widząc, że przepłacam 500 zł przerwałem proces. Dzwonię na infolinie, bo nie mogę opłacić zamówienia przez przelew, nagle w systemie zniknęła opcja zmiany sposobu płatności.

Wszystko pięknie, dostałem dane do przelewu opłaciłem + zmienił się termin dostawy.

I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#agile #scrum #it #nieprogramowanie

Macie jakies dobre NIEPLATNE narzedzie do zapisywania retro? Jedyne co znalazlem online to jakies beznadziejne appki z fontem jak Comic Sans. Najlepiej jak by bylo w cloudzie.

Jestem zbyt leniwy, zeby bawic sie w spreadsheety czy dokumenty worda, a nie chce mi sie wydawac teamowego budzetu na plugin do jiry.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem w końcu ruszyć z karierą w pracy #gamedev na poważnie. Do cv, jak na razie, mam jeden wydany tytuł i coś czuje że utonie on w gąszczu innych juniorów aplikujących na posady. Dlatego proszę was o pomoc.

Chciałem zacząć projekt typowo do portfolio. I wpadłem na wideo z załącznika. Czy gdybym zrobił podobną symulację na swoich warunkach, wiadomo, nie zżynka 1:1, jako otwarty projekt na githubie pomogłoby mi to
TymRazemNieBedeBordo - Chciałem w końcu ruszyć z karierą w pracy #gamedev na poważnie...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę przenieść domenę oraz pocztę z home do OVH i do poczty użyć OVH Migrator.

Czy ktoś robił coś podobnego? Zacząć od przeniesienia domeny, a potem poczty czy najpierw zmigrować pocztę a potem domenę? Kody authInfo i wszelkie inne rzeczy mam.
Zastanawiam się czy jak przeniosę domenę to żeby dać tymczasowe wsparcie dla poczty muszę na nowo ustawiać całe DNS-y dla poczty po stronie OVH.

Może wpierw pocztę (domena zostaje w home więc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dyktus: to jedna skrzynka czy więcej? Jeśli jedna to skonfiguruj skrzynkę w home.pl w thunderbirdzie, skopiuj wszystkie maile do lokalnego folderu, potem przenieś domenę do ovh, skonfiguruj docelową skrzynkę w ovh w thunderbirdzie i ponownie skopiuj wszystkie maile, tym razem z lokalnego folderu na serwer ovh po imapie. W przypadku migratora jest dużo niewiadomych, nie wiadomo jak zachowa się skrzynka w home.pl jak przeniesiesz domenę i czy będziesz mógł się
  • Odpowiedz
Mirki obejrzałem "Czarnobyl". Czy mogę już rekrutować na stanowisko Młodszego Operatora Elektrowni Atomowej? Co jeszcze obejrzeć, aby w najbliższym czasie awansować na zwykłego Operatora Elektrowni Atomowej? Jakie są stawki wynagrodzenia na początek?

#czarnobyl #nieprogramowanie #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, jakie macie pomysły na wykorzystanie budzetu szkoleniowego ? Odpada lizanie się po jajkach czyli polskie konferencje dla devów. Szkolenia te które chcialem zrobic juz zrobiłem.

Macie jakieś ciekawe patenty ?

#nieprogramowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach