Wpis z mikrobloga

co roku są przecież takie ceny


@Wygryw_z_wyboru: oj nie są, ceny które podałam, to są za najmniejsze dostępne, możliwe nawet, że wymiary zawyżyłam. Za 50 zł miałam wcześniej ponad metrową, ciętą. Wiem, że to nie jest jakaś ogromna kwota, ale ponad 100 zł za choinkę na kilka dni to lekka przesada.
@justypl: zależy gdzie, obok mnie na bemowie od 50zl, w doniczkach ukorzenione choinki od 50, cięta jodła 1,5m ok 80-90zl. Musisz przejść kilka miejsc bo strasznie podbijają ceny
@vkzk: muszę poszukać, w zeszłym roku miałam 5 minut spacerkiem 3 punkty, obecnie jeden, najwyraźniej brak konkurencji. Nie dodałam, że u mnie świerk w tych cenach, o jodły nawet nie pytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@justypl: to tym bardziej jak za świerki takie ceny to dużo, może na jakichś grupach na fejsie popatrz? Czasem są polecane jakieś konkretne punkty albo się ogłaszają razem z cenami :)
@bleiddwn: takie duże w doniczce, to chyba dobra cena. Ja szukam małej w doniczce, która później będzie na balkonie, a ostatecznie na działce, lub większej ciętej. Tak sobie teraz myślę, że latem pewnie za połowę ceny można było kupić te w doniczkach, ale lepiej na bogato ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArekJ: ten przy biedronce na wyki :D na wejściu jest taki bałwan duży. Jak chcesz to gość może przy tobie sprawdzić ukorzenienie żeby nie było ze cięte albo zabetonowane :D