✨️ Pogardzani programiści i rynek pracy Ⓘ
Mam już dość tej pogardy rzucanej na #programista15k. W związku że mam 40+ pamiętam jak pogardzano informatykami bo są piwniczakami. Potem przyszło parę lat tłustych to duża cześć facetów dostała małpiego rozumu. Nagle pojawiły się jakieś sensowne pieniądze, a ci poczuli sie jak jakieś gwiazdy rocka. Nie dziwie się trochę bo z pieniędzmi przyszło zainteresowanie płci przeciwnej, W każdym razie powstała piękna bańka
Mam już dość tej pogardy rzucanej na #programista15k. W związku że mam 40+ pamiętam jak pogardzano informatykami bo są piwniczakami. Potem przyszło parę lat tłustych to duża cześć facetów dostała małpiego rozumu. Nagle pojawiły się jakieś sensowne pieniądze, a ci poczuli sie jak jakieś gwiazdy rocka. Nie dziwie się trochę bo z pieniędzmi przyszło zainteresowanie płci przeciwnej, W każdym razie powstała piękna bańka























Sa tutaj Mirki ktore biora #wenlafaksyna? Opowiedzcie conieco o tym leku i waszych historiach. Ja musialem do tego wrocic bo po odstawieniu wrocily mi leki spoleczne, nieuzasadnione ciagle napiecie, depresja i marazm. Z wroceniem do tego leku zauwazylem niestety:
- cholerna potliwosc, niestety ale to mialem jak bralem ja 2 lata i chyba nie zniknie <--- wie ktos jak sobie
Lało się ze mnie niemiłosiernie i chyba z tego powodu zrezygnowałem wtedy.