✨️ Wszystko o Wenlafaksynie – moje doświadczenia i skutki uboczne
Sa tutaj Mirki ktore biora #wenlafaksyna? Opowiedzcie conieco o tym leku i waszych historiach. Ja musialem do tego wrocic bo po odstawieniu wrocily mi leki spoleczne, nieuzasadnione ciagle napiecie, depresja i marazm. Z wroceniem do tego leku zauwazylem niestety:
- cholerna potliwosc, niestety ale to mialem jak bralem ja 2 lata i chyba nie zniknie <--- wie ktos jak sobie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Pogardzani programiści i rynek pracy
Mam już dość tej pogardy rzucanej na #programista15k. W związku że mam 40+ pamiętam jak pogardzano informatykami bo są piwniczakami. Potem przyszło parę lat tłustych to duża cześć facetów dostała małpiego rozumu. Nagle pojawiły się jakieś sensowne pieniądze, a ci poczuli sie jak jakieś gwiazdy rocka. Nie dziwie się trochę bo z pieniędzmi przyszło zainteresowanie płci przeciwnej, W każdym razie powstała piękna bańka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy rozszerzenie mundialu do 48 drużyn to dobry pomysł?
Często słyszy się, że mecze typu Ekwador – Curaçao, DR Kongo – Uzbekistan czy Algieria – Jordania to efekt rozszerzenia mistrzostw świata do 48 drużyn i są to mecze nudy, mecze niezasłużone, mecze słabszych zawodników.

Ale postawcie się w sytuacji międzynarodowego widza oglądającego mecze: Polska – USA ('02), Polska – Kostaryka ('06), Polska – Arabia Saudyjska ('22) czy Polska – Ekwador ('06).

Czy rozszerzenie

Który mecz jest największym "klasykiem"

  • Algieria - Jordania ('26) 13.2% (9)
  • Polska - Kostaryka ('06) 7.4% (5)
  • DR Kongo - Uzbekistan ('26) 14.7% (10)
  • Polska - Ekwador ('06) 4.4% (3)
  • Ekwador - Curacao ('26) 11.8% (8)
  • Algieria - Słowenia ('10) 1.5% (1)
  • Paragwaj - Słowacja ('10) 1.5% (1)
  • Polska - Senegal ('18) 39.7% (27)
  • Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej ('10) 1.5% (1)
  • Jamajka - Japonia ('98) 4.4% (3)

Oddanych głosów: 68

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak zablokować nieznane wiadomości na WhatsApp?
#it #pytaniedoeksperta #whatsupp #komunikatory #telefony #scam
Jak zablokować wszystkie nieznane wiadomości na whatsup? Chcę ustawić tylko możliwość pisania z osobami z książki adresowe. Nie mój telefon. Google na razie nie dało odpowiedzi. Samo wyciszanie dzwoniących osob nieznanych to raczej nie to.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak znaleźć sposób na spędzanie wolnego czasu?
Wykorzystam anonima jako przestrzeń na zebranie myśli bo w sumie wybiorę się do psychologa mając wrażenie, że mam jakiś większy problem ze sobą ale może ktoś napisze coś co pozwoli mi zmienić swoją obecną sytuację, może ktoś miał podobnie albo nadal tkwi w podobnej sytuacji.

Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu? Wpadłem ostatnio w jakąś pułapkę myśli, każdy dzień wygląda tak samo a po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jej obecność i bierność w tym aspekcie powoduje, że mam swego rodzaju wyrzuty sumienia jak nie robimy niczego 'fajnego' plus jakoś automatycznie czuję się trochę odpowiedzialny za naszą aktywizację.


@mirko_anonim: a może się nie dobraliście? Może jest po prostu domatorką i lubi spędzać czas z Tobą w domu. Dla mnie to byłby plus, bo ja z kolei nie mam takich problemów jak Ty. Lubię spędzać czas samotnie.

Ja bym długo
  • Odpowiedz
Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu?

@mirko_anonim: Dzieci, hehe. Jak będziecie mieli dzieci to cały woly czas nagle zniknie.

Nie do pomyślenia dla mnie żeby znaleźć energię żeby zacząć np regularne treningi i się nie zniechęcić po chwili

@mirko_anonim: jeśli fizycznie nie masz siły na treningi, to zapisz się na jakiś kurs języka albo nie wiem, grę w planszowki czy szachy. Może wolontariat w schronisku jak lubisz
  • Odpowiedz
✨️ Moje hobby: Robienie zdjęć kobietom
Moim hobby jest robienie zdjęć kobietom tzw. #dupeczkizprzypadku zauważyłem, że już robię to odruchowo np w sklepie. Wcześniej głownie na siłowni czy czasem na mieście a teraz w sumie wszędzie. O dziwo stałem się w tym bardzo dobry bo przez 4 lata nikt nie zwrócił mi nigdy uwagi. #przemyslenia

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak zainwestować 5000 zł miesięcznie i osiągnąć milion?
Mirki mam 5k na inwestycje miesiecznie, chciałbym ułożyć sensowny plan, żeby w ciągu 3 lat dojść do 500k kapitału, a jak już marzyć, to najlepiej do miliona i jeszcze przejąć kilka banków po drodze.

Jak byście to rozegrali?

ETF-y? Obligacje? Akcje dywidendowe? Krypto? A może własny biznes?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Renault Lattitde


@mirko_anonim: reno, bo ono ma 5 wrysk do dpfa i pomija silnik, więc dpf nie psuje silnika.
ford też to miał ale w tej generacji z tego zrezygnowano więc opada. Chyba że latasz tylko i wyłącznie trasy i silnik pracuje po wiele godzin jednorazowo.
  • Odpowiedz
✨️ Jak zacząć dostarczanie jedzenia w Berlinie?
Mieszkam przy granicy z Niemcami i sobie pomyślałem, że mógłbym spróbować dostarczać jedzenie w Berlinie. nie chciałbym o razu się wiązać jakąś działalnością gospodarczą, no chyba, że trzeba koniecznie. Zastanawiam się od czego zacząć, czy też jak w Polsce od partnera flotowego? Nocleg jakiś mam, żeby codziennie nie wracać do domu, zależy mi na mocnym squeezie. Niestety mam tylko samochód. Możecie coś doradzić na start,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak pomóc partnerce w budowaniu pewności siebie?
Jesteś w związku od 4 lat. Różowa jest świetna osoba, ciepła, szczera. Nie oszukuje, nie odstawia jakiś przedstawień czy manipulacyjnych akcji. Jest nam dobrze, oboje czujemy taki spokój stabilizację. Mamy identyczne wartości i cele życiowe.

Jest jednak coś co zaczyna mi doskwierać. Mianowicie brak dystansu do siebie z jej strony. Każda krytykę bierze do siebie na poważnie. Każde niepowodzenie, nawet głupi rozgotowany ryż przeżywa
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Kon Knueppel i jego wujek Jeff Nordgaard – historia, o której nie wspomniano
Kon Knueppel, drugi w głosowaniu na Debiutanta Roku (ROTY), ma wujka. Tym wujkiem jest Jeff Nordgaard, były reprezentant Polski z początku XXI wieku.

Na NBA.com nawet się o tym nie zająknęli:
https://www.nba.com/news/jeff-noordgaard-kon-knueppel-uncle-basketball-journey

Wspomniano
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy kobieta oczekuje, że mężczyzna podejdzie do niej?
Tutaj czarodziej here. Jestem kompletnie niedorozwinięty socjalnie i chciałbym żeby ktoś mi wyjaśnił pewną sprawę.
Czy kobiety autentycznie oczekują, że mężczyzna sam do nich podejdzie i zagada? (jeśli dana osoba wpadnie mu w oko)
Z tego czytałem w internecie i słyszałem w realu, to praktycznie żadne miejsce nie jest odpowiednie żeby zagadywać kobiety.

#zwiazki #przegryw #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak poradzić sobie z zdradą i kryzysem w małżeństwie?
Witam, chciałbym opowiedzieć co mnie spotkało i zapytać was o rady.

Po 15 latach związku (7 lat po ślube) dodam, że mam 31 lat i bylismy swoimi "pierwszymi' sprawdziły się moje przypuszczenia. Żona przyznała się do zdrady i że kocha innego.
Od czerwca tego roku jej relacja "przyjacielska" z kolegą z pracy przerodziła się w coś więcej. Obecnie od 1,5 miesiąca wprowadziła się na
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: weź to skasuj bo czytać się nie da. Baba mówi ci prosto w oczy, że chciałaby cię kochać tak jak kocha swojego kochasia a tym tak ze spokojom w oczach bierzesz to ? Szanuj się chłopie, szanuj !!! Kobieta nie dojrzała do długiego związku, to normlane, że po x latach uczucie się wypala/przekształca nie ma tych motyli w brzuchu, jest coś innego.
Podziękuj babie, że nie macie wspólnych dzieci
  • Odpowiedz
✨️ Jak rzuciłem korpo i zostałem rolnikiem 2.0
Mireczki, pijcie ze mną kompot (albo chłodnik) – oficjalnie rzucam to całe korpo, IT i klikanie w komputer dla Janusza. Postanowiłem zostać RO-LNI-KIEM i generować mityczne PKB, ale tak po nowoczesnemu, jako rolnik 2.0 (albo rolnik-deweloper)

Dzierżawię całe potężne 0,5 ha ziemi (słownie: pół hektara, czyli 5 tys m² potęgi) jakieś 2 km od najbliższego Baru Mlecznego. Firma nazywa się Korzeń i Liść i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Blackpill a Normiki: Czas na Zmiany w Wykopie
Jak te resztki normików typu @cocklush69 czy @pysznewpierdalator mogą jeszcze kołpować z wypieraniem blackpilla w 2026? Wykop to się zamienia w skansen dla odklejonych zastępców januszy.
W pokoleniach urodzonych po 2000 to nikt już się nie zastanawia czy blackpill to prawda czy nie tylko co może zrobić żeby moggować jeszcze bardziej. Niby młodzi tacy głupi a i tak mają więcej rozumu niż
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: młodzi zawsze lepiej się adaptują niż takie stare dziadki jak my.

Jak w takich warunkach można jeszcze podtrzymywać ten kołp?


u wielu facetów od tego copu zależy ich życie (patrz przykłady magików gdy baba ich zdradziła), wiec po prostu muszą wierzyć do samego końca.
  • Odpowiedz
✨️ Jak skutecznie szukać pracy w trudnych warunkach?
Powiedzcie mi jak i gdzie szukać pracy bo chyba coś źle robię. Mam 3 różne, zupełnie różniące się od siebie magisterki, nic specjalnego, średnie uczelnie, mało prestiżowe kierunku, wszystko robione zaocznie. Czwarta jest w toku. Do tego dwóch techników: technik technologii chemicznej i elektroradiolog. Z tym oto pakietem wykształcenia nie mogę znaleźć sobie poważnej pracy. Miasto powiatowe ale takie większe, 100tys+
Dla przykładu dajmy tych
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
1) pełno etatów jest obsadzanych po znajomości zanim w ogóle trafią na jakiekolwiek portale. W państwówce to przynajmniej muszą zachować pozory, więc często oferta trafia na portale w momencie, kiedy kandydat już jest wybrany i gotowy do przyjęcia. W sektorze prywatnym etaty są obsadzane ludźmi z polecenia.

2) Ja swoją pierwszą robotę po polibudzie znalazłem nosząc w zębach cv po firmach. Nawet by mi nie przyszło do głowy, że jakaś
  • Odpowiedz