Czy to co leci w tle to jakaś konkretna piosenka (jaka?) czy tylko muzyczka reklamowa? #muzyka #metal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kk87ko0
- 0


pekas
- 1
@kk87ko0:

kk87ko0
- 1
@pekas: dzięki, czyli jednak taka muzyka reklamówka
- 14
#metal #deathmetal #progressivemetal #melodicdeathmetal
#cultowe (967/1000)
Edge of Sanity - Crimson z jednopiosenkowej płyty pt. Crimson (1996)
Crimson cz. drugą, bodajże 7 lat młodszą od jedynki, postowałem wiele odcinków temu, to teraz pora na to arcydzieło.
#cultowe (967/1000)
Edge of Sanity - Crimson z jednopiosenkowej płyty pt. Crimson (1996)
Crimson cz. drugą, bodajże 7 lat młodszą od jedynki, postowałem wiele odcinków temu, to teraz pora na to arcydzieło.

- 7
#metal #progressivemetal #ciekawostkimuzyczne #rock #okladkiplyt #opeth
Okładka płyty "My Arms, Your Hearse" przed edycją.
Okładka płyty "My Arms, Your Hearse" przed edycją.
źródło: comment_1661100279h5uGF3YJZUzVpwWLajdvSM.jpg
Pobierz- 1
Tutaj zbliżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1661100333dxtp7iVWy097MOqpJqkBI3.jpg
Pobierz22
James Hetfield namawia mlodych ludzi by siegali po pomoc, kiedy mysla

o samobojstwie. Czy moga znalesc taka pomoc? Fade to Black z plyty Ride The Lightning
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
15
Zadyma w Zabrzu, czyli 30 lat od pierwszego koncertu Slayera w Polsce. Zdjęcia!

Gdy 30 lat temu raz pierwszy przyjeżdżali do nas na pierwszy koncert, byli wścieklejsi od związkowców górniczych i kibiców piłkarskich razem wziętych. Slayer. Żaden inny zespół z tej półki nie przemierzał Śląska takimi drogami: Zabrze, Katowice, Gliwice. Może dlatego, że równie wściekli...
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@herambe: gówniarzu.zas*any.za*bany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1661086219K6a7kqOUrgVauol21V4pQY.jpg
Pobierz

@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: uwielbiam tą płytę, zajebisty speed metal.

@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: nie no, w sumie to dlugo collabo było, bo ostatatnie wrzuty od Varga były chyba jeszcze na Panzerfauście, kiedy DT już wtedy byl popularniejszy niż Bumbum. No i byli na wolności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ Varg chyba szanuje już tylko Fenriza xD
+ Varg chyba szanuje już tylko Fenriza xD
@StrongSilentType: ja wiem czy go szanuje gdzieś widziałem wywiad w którym mówił że to taki perkusista-pijaczyna. Nie sądze żeby on kogolwiek szanował poza swoja partnerką-rozrodczą i gromadką trolli, ale to tylko dlatego żeby się wpasować w image dobrego ojca Wikinga.
Co do kolaboracji to była za najlepszych czasów zarówno dla DT jak i Burzum dlatego się pewnie obyło bez krzywych akcji. Jakby się popularność obu bandów zaczęła rozjeżdżać na korzyść
Co do kolaboracji to była za najlepszych czasów zarówno dla DT jak i Burzum dlatego się pewnie obyło bez krzywych akcji. Jakby się popularność obu bandów zaczęła rozjeżdżać na korzyść
- 22
#metal #heavymetal #hardrock #blacksabbath
#cultowe (966/1000)
Black Sabbath - Sweet Leaf z płyty Master of Reality (1971)
Nie jest to moja naulubieńsza płyta Black Sabbath, ale trzeba przyznać że tak jak na poprzednich Iommi wymyślił #doommetal tak na tej dołożył #stoner i #sludge ¯\_(ツ)_/¯
#cultowe (966/1000)
Black Sabbath - Sweet Leaf z płyty Master of Reality (1971)
Nie jest to moja naulubieńsza płyta Black Sabbath, ale trzeba przyznać że tak jak na poprzednich Iommi wymyślił #doommetal tak na tej dołożył #stoner i #sludge ¯\_(ツ)_/¯

- 2
@Mortadelajestkluczem: u mnie Sabbath Bloody Sabbath na zawsze w serduszku bardziej, ale tylko trochę bardziej :)

- 30
- 1


- 15
#metal #thrashmetal
#cultowe (965/1000)
Whiplash - Power Thrashing Death z płyty Power and Pain (1986)
Późno, ale może ktoś zobaczy :)
#cultowe (965/1000)
Whiplash - Power Thrashing Death z płyty Power and Pain (1986)
Późno, ale może ktoś zobaczy :)

@cult_of_luna: Stary thrash to najlepszy thrash.
- 2
@cult_of_luna: ale fajne, teraz wszystko brzmi sterylnie a perka napieprza same blasty a tu fajne proste przejscia. Ostatnio wole pozornie prostote granie wiec glownie stoner rock i jakis cosmic czy psychodelik
@cult_of_luna: Ciekawostka: Na teledysku Who's the king wokalista Connor występuje w koszulce polskiej reprezentacji w hokeju
@cult_of_luna: Byłem na ich koncercie na warszawskiej Agrykoli z okazji pierwszego dnia wiosny i wystąpił w tej samej koszulce
- 0

















