• 1
@Swiezyy misiek bierzesz dwa telefony. Na jednym wkładasz nową kartę SIM i tam masz takie coś żeby polecić w aplikacji Uber eats. Polecasz z jednego na drugie. Ale ten drugi telefon używaj tylko do sms-ów z ubera wszystko zamawiaj na komputerze
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Arkass: zawsze staram się weryfikować, poprzez inny prompt (taki żeby próbował weryfikować sam siebie), inny model, a jak to ważne to przeszukanie sieci/dokumentację, chyba że zależy mi tylko na marnowaniu hektolitrów wody na chłodzenie serwerów dużego korpo to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mkorsov: @yetix Pamiętam jak była oryginalna wersja za pierwszym razem, to faktycznie mega mi ta kanapka smakowała, a z tego co pamiętam, to ona była bez bekonu. Jednak mcdonald reklamuję się wprowadzaniem legend z początku lat 2000. Także zarówno to jak i sama nazwa produktu wprowadza w błąd. Rozmiarowo to nie ma nic wspólnego z tym jaka ta kanapka wtedy była.
  • Odpowiedz
Dzień zrobiony. W McDonaldzie jest nowa seria i znowu można kupić sos musztardowy. Mój ulubiony sos który nawet mcnuggetsy z papieru zamienia w arcydzieło. Mam 2 na zapas, spróbuje go odtworzyć. Czy ktoś już tego próbował z sukcesami? Chodzi mi o odtworzenie tego samego smaku a nie "Lepsze niz w macu", ktoś kiedyś twierdził że develey robi taki sos, ale jest całkiem inny. #mcdonalds #gotowanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Vadzior: ja chyba jakiś z-----y jestem. W robocie gadają, że mam próbować innych rzeczy. Jak ja na nowe wszystko tak reaguje. Ech. Dalej będę w--------ł chleb z masłem i normalną wędliną.
  • Odpowiedz
#bigtasty #mcdonalds #ankieta

Pytanie do starych grzybów, które tak jak ja pamiętają bigntasty z poprzedniej edycji

Czy big tasty był wtedy wiekszy

  • Tak 65.2% (45)
  • Nie 5.8% (4)
  • Był taki sam tylko ja byłem mniejszy 29.0% (20)

Oddanych głosów: 69

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktora kanapka najlepsza? #fastfood #mcdonalds

drwala nie dodaje naumyślnie, bo chodzi o standardowe kanapki a nie sezonowe. zreszta raz byl chyba caly rok w oferce bo kwiczeliście i nikt tego pozniej nie kupowal xD wiec sie makowi bardziej oplaca raz na rok to rzucic i zrobic wokol tego cala szopke

czemu nikt jeszcze nigdy o to nie zapytal

  • Big Mac 10.3% (12)
  • McRoyal 38.5% (45)
  • McChicken 9.4% (11)
  • Wieśmak 28.2% (33)
  • Big Tasty Bacon 10.3% (12)
  • Filet o Fish xd 3.4% (4)

Oddanych głosów: 117

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stary_grat: ja jadłem tasty w dawnych latach, jadłem też za granicą, sos mi jakoś nie smakuje, ale też nie przeszkadza, jest akceptowalny, a jem tasty bo wszystko inne już się przejadło

ale nie mam skojarzeń z zsypem xD
  • Odpowiedz
Prywatne spostrzeżenia: od momentu gdy McDonald zabawił się w powrót do lat 2000, przywrócił (pewnie tylko chwilowo) mcfish i mcbites to zawsze jak jestem w mcdonaldzie to są tłumy.

Wydaje mi się, że cofnięcie stylistyki do lat 2000 to złoty strzał. Nic tak nie nakręca jak nostalgia. Nie wiem czy to jakieś zmiany na wysokich szczeblach korporacyjnych i ktoś wytłumaczył boomerom, że nikogo nie obchodzą warszafskie raperki typu mata. Albo dorwali się
SzubiDubiDu - Prywatne spostrzeżenia: od momentu gdy McDonald zabawił się w powrót do...

źródło: 73ab4576721f3cc9d4c8e9fa0ad9b41e

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach