Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 3
@okoboji: czyli McDonald bierze 2mln i jak masz na tym zarabiać? Ty ponosisz koszty? Oni Ci budują a Ty masz tym zarządzać? Oni wyposażają czy jak?
@balbezaur jak nie masz 2mln, to za 5k możesz zostać właścicielem, wróć, franczyzobiorcą żabki. Podpisujesz weksel, dostajesz sklep a potem już z górki: długi, komornik i sznur.
źródło: temp_file9050323918483009067
Pobierz- 1
@Swiezyy idź do żabki kup starter t-mobile za 5 zł baba wydrukuje ci paragon a na tym paragonie będziesz miał dużego hot doga smacznego
- 1
@Swiezyy misiek bierzesz dwa telefony. Na jednym wkładasz nową kartę SIM i tam masz takie coś żeby polecić w aplikacji Uber eats. Polecasz z jednego na drugie. Ale ten drugi telefon używaj tylko do sms-ów z ubera wszystko zamawiaj na komputerze
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Thorus88: w polsce pewno 15zł by kosztował
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 1
@Arkass: zawsze staram się weryfikować, poprzez inny prompt (taki żeby próbował weryfikować sam siebie), inny model, a jak to ważne to przeszukanie sieci/dokumentację, chyba że zależy mi tylko na marnowaniu hektolitrów wody na chłodzenie serwerów dużego korpo to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 673
Action Man z McDonald's.
#nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo #lata90 #90s #lata2000 #00s #actionaman #mcdonalds
#nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo #lata90 #90s #lata2000 #00s #actionaman #mcdonalds
źródło: action_man_mcdonalds
Pobierz#mcdonalds #bonifikarta mam na sprzedaż kody do bonifikarty ważne do końca roku. 100 zl
- 12
@mkorsov: sos jest beznadziejny, powinna być wersja z sosem big mac i bez boczku
- 1
@mkorsov: @yetix Pamiętam jak była oryginalna wersja za pierwszym razem, to faktycznie mega mi ta kanapka smakowała, a z tego co pamiętam, to ona była bez bekonu. Jednak mcdonald reklamuję się wprowadzaniem legend z początku lat 2000. Także zarówno to jak i sama nazwa produktu wprowadza w błąd. Rozmiarowo to nie ma nic wspólnego z tym jaka ta kanapka wtedy była.
#mcdonalds Tak korzystam z explorera ale za te 40 zł to bym wolał dorzucić 5zł/10zł i kupić kilo kiełbasy wiejskiej.
( ͡º ͜ʖ͡º)
( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: bandicam 2025-09-17 20-13-53-843
Pobierz@PeriodFromVaginax9: ja też. To chyba znaczy że jesteśmy dorośli/starzy xD
Dzień zrobiony. W McDonaldzie jest nowa seria i znowu można kupić sos musztardowy. Mój ulubiony sos który nawet mcnuggetsy z papieru zamienia w arcydzieło. Mam 2 na zapas, spróbuje go odtworzyć. Czy ktoś już tego próbował z sukcesami? Chodzi mi o odtworzenie tego samego smaku a nie "Lepsze niz w macu", ktoś kiedyś twierdził że develey robi taki sos, ale jest całkiem inny. #mcdonalds #gotowanie
@omnipotentmasterofnone: Uderzaj lepiej do youtubowych/tiktokowych kucharzy. Może podłapią temat i coś wymyślą.
źródło: temp_file1298009057857688007
Pobierz@paluszki_rybne: Dobre bo karton. To jak zupka chińska - czasami ma się ochotę i koniec. Ja coś z Maka jem może 2-3 razy w roku, bo ani to smaczne, ani zdrowe, ani w ogóle sensowne, ale czasami mam ochotę zjeść coś niejadalnego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
2
Zasnął w WC MacDonalds

Zasnął w kiblu w MacDonalds - Glovo 007 W Niedzielę spotkałem w MacDonalds na Wadowickiej śpiącego, chrapiącego gościa w WC w Macdonalds. Dzień zakończony wynikiem 420 zł.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
czemu nikt jeszcze nigdy o to nie zapytal
- Big Mac 10.3% (12)
- McRoyal 38.5% (45)
- McChicken 9.4% (11)
- Wieśmak 28.2% (33)
- Big Tasty Bacon 10.3% (12)
- Filet o Fish xd 3.4% (4)
@stary_grat: ja lubię najbardziej maestro, ale droga
@stary_grat: ja jadłem tasty w dawnych latach, jadłem też za granicą, sos mi jakoś nie smakuje, ale też nie przeszkadza, jest akceptowalny, a jem tasty bo wszystko inne już się przejadło
ale nie mam skojarzeń z zsypem xD
ale nie mam skojarzeń z zsypem xD
- 166
Prywatne spostrzeżenia: od momentu gdy McDonald zabawił się w powrót do lat 2000, przywrócił (pewnie tylko chwilowo) mcfish i mcbites to zawsze jak jestem w mcdonaldzie to są tłumy.
Wydaje mi się, że cofnięcie stylistyki do lat 2000 to złoty strzał. Nic tak nie nakręca jak nostalgia. Nie wiem czy to jakieś zmiany na wysokich szczeblach korporacyjnych i ktoś wytłumaczył boomerom, że nikogo nie obchodzą warszafskie raperki typu mata. Albo dorwali się
Wydaje mi się, że cofnięcie stylistyki do lat 2000 to złoty strzał. Nic tak nie nakręca jak nostalgia. Nie wiem czy to jakieś zmiany na wysokich szczeblach korporacyjnych i ktoś wytłumaczył boomerom, że nikogo nie obchodzą warszafskie raperki typu mata. Albo dorwali się
źródło: 73ab4576721f3cc9d4c8e9fa0ad9b41e
PobierzZ rybom, tak?
konto usunięte via Android
- 427
@SzubiDubiDu jak kiedyś zarobię jakieś większe pieniądze to wybiorę się na wycieczkę do McDonalda.
- 10
Generalnie ten McDonald's z Fishmakiem to niech spada. Za 15 złotych to mam dwie paczki paluszków 15 szt. w marketach na promce... ( ͡º ͜ʖ͡º)
#jedzenie #gotujzwykopem #fastfood #mcdonalds
#jedzenie #gotujzwykopem #fastfood #mcdonalds
źródło: temp_file8006793128333606122
PobierzBig tasty backon burger wielkości big maca.Jeśli chodzi o smak nic ciekawego.Trzeba czekać na drwala
#mcdonalds
#mcdonalds
@Vadzior szkoda że za cenę jednego big tasty można mieć 2,5 bigmaki albo mcroyale z bonifikartą, dla mnie się to nie kalkuluje
@HumanBeing: Niestety, oferty sezonowe rządzą się swoimi prawami. I mimo to ja korzystam, reszta mi się przejadła.
źródło: bigtasty-1090x664
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niedorzecznybubr w końcu go sprawdziłem, bo nigdy jeszcze nie jadłem i nasłuchałem się o smaku popielniczki i niestety potwierdzam :l































Ładnie rozpisane, plusik
https://www.olx.pl/d/oferta/wynajme-mieszkanie-CID3-ID17yp6B.html