Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@stary_grat najgorsze w mc jest fakt, ze po 1h znow jest sie glodny
@stary_grat: @vvv-vvv to ja odwrotnie, żadnych wyrzutów sumienia xd
@P-v-E dla mnie to najlepsze xd traktuje to jako przekąską i jedna duża kanapka mi w zupełności wystarcza xd
@P-v-E dla mnie to najlepsze xd traktuje to jako przekąską i jedna duża kanapka mi w zupełności wystarcza xd
- 8
Szkoda trochę, że McDonald's Big Tasty poleciał po nostalgii i jednocześnie oszukał. Mniejsza bułka, mniej pomidora i jakoś inaczej to się je.
Oryginalny był większy, macie na rysunku.
W 2024 jadłem w Czechach wersję z JESZCZE mniejszą bułką niż teraz u nas, ale w Egipcie w marcu jadłem dokładnie to, co było 16 lat temu u nas.
Trochę bułki i plaster pomidora... Ech, McDonald's.
Oryginalny był większy, macie na rysunku.
W 2024 jadłem w Czechach wersję z JESZCZE mniejszą bułką niż teraz u nas, ale w Egipcie w marcu jadłem dokładnie to, co było 16 lat temu u nas.
Trochę bułki i plaster pomidora... Ech, McDonald's.
źródło: temp_file1143461987809511085
Pobierz- 2
@GoldNDigger a weź spójrz na obrazki wyżej. Ile plastrów pomidora widzisz?
I widzisz rozmiar bułki?
W Europie może i tak, ale w Egipcie jadłem takiego jak 15 lat temu w Polsce, był większy i miał 2x pomidora.
@pasta_alla_carbonara no niestety. Kupuje filet frosty, plaster Pilos cheddar, Winiary tatarski i 99% smaku jaki pamiętam z 2010.
@Vadzior tak, w Niemczech też widziałem fotkę dużego. Czechy ma mały.
I widzisz rozmiar bułki?
W Europie może i tak, ale w Egipcie jadłem takiego jak 15 lat temu w Polsce, był większy i miał 2x pomidora.
@pasta_alla_carbonara no niestety. Kupuje filet frosty, plaster Pilos cheddar, Winiary tatarski i 99% smaku jaki pamiętam z 2010.
@Vadzior tak, w Niemczech też widziałem fotkę dużego. Czechy ma mały.
- 1
@eric2kretek dawno temu był taki "luźny" i zawsze sraczkę miałem, zawsze :) potem zmienili, jakoś 20 lat temu. Sraczka minela, ale ciut słabszy. A teraz nie jadłem z pół roku
- 9
Ten sos to jest kwintesencja lat 2000 w McDonalds. Zjadłem go pierwszy raz od lat bo wrócił do oferty i jest nadal taki sam. Nie ma i nie było w historii Maka lepszego sosu, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
#mcdonalds #jedzenie #gotujzwykopem #fastfood
#mcdonalds #jedzenie #gotujzwykopem #fastfood
źródło: image_picker_288602B2-6190-449E-938F-34E32937AF57-2682-0000002DE2298605
Pobierz@eSUBA94: najczęściej taka sieciówa zleca zrobienie sosu zewnętrznej firmie np. develey tylko daje im swoją recepturą, firma im go robi ale nie może sprzedawać identycznego, dlatego te wszystkie sosy śmietanowe co ostatnie powychodziły są podobne ale nie identyczne
@SzubiDubiDu Szybka weryfikacja i się różnią. Ale czuć to dopiero przy porównaniu, bo jak na śniadanie zjadłem jeden, a na drugie śniadanie ten drugi to też bym powiedział, że są takie same. Rożnica jest nie tylko w smaku ale i w kolorze i konsystencji
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzTen Filet o Fish co Mcdonald teraz wypuścił przypomina tego sprzed lat?
Jestem za młody żeby pamiętać tego sprzed 20 lat xd
#mcdonalds #kiciochpyta
Jestem za młody żeby pamiętać tego sprzed 20 lat xd
#mcdonalds #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop
- 4
@MetalowyBieg: jeden Mirek wrzucał zdjęcie to wygląda jak sucha bułka z kawałkiem seropodobnego wyrobu i kotleta z ryby zmielonej z płetwami, wszystko o średnicy dna butelki od piwa.
Tego nowego nie jadlem ale z młodości pamiętam że tak to mniej więcej było to w sumie chyba tak miało być.
Tego nowego nie jadlem ale z młodości pamiętam że tak to mniej więcej było to w sumie chyba tak miało być.
- 2
@Mariusz_Datecki: to lepiej chyba se w domu zrobic
Jako dziecko uwielbiałem lodowe marzenie w #mcdonalds Pamiętam, że lody miały kilka warstw i środkowa warstwa to był pyszny sos. Dzisiaj zamówiłem jedną sztukę i klapa całkowita. Lody dostałem w kubku od coli, w środku mocno zbite lody waniliowe, na górze bita śmietana i elo. To nie jest prawdziwe lodowe marzenie. Oszuści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie polecam #mcdonalds
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Eugeniusz_Zua: nie no, jeszcze ser jest xd
@Eugeniusz_Zua: Mi bardzo smakowała, ale cena? Cena to jest jakieś nieporozumienie.
- 6
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Vadzior szpan na całą podstawówkę
- 1
@HumanBeing: musztardowego nigdy nie byłem fanem i obok bbq brałem go najrzadziej, czy smakuje tak samo jak kiedyś to nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że jest mocniej musztardowy niż był
a blue cheese imo smakuje inaczej, jest bardziej śmietankowy(?), a mniej serowy, do tego czuć jakby proszek/puder w nim
a blue cheese imo smakuje inaczej, jest bardziej śmietankowy(?), a mniej serowy, do tego czuć jakby proszek/puder w nim
Big tasty i filet o fish rucha mi podniebienie mega smaki #mcdonalds
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@eSUBA94 tak
@wash-and-go: skurczybyki na nostalgii chcieli jechać, a nawet nie zamówili bułek innych...
Uwaga w McDonaldzie sprzedają kajzerki z jakąś starą rybą I nazywają tą fileto fish. #mcdonalds
źródło: temp_file7634462604010482275
Pobierz- 3
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#mcdonalds czy od 10 wczesnia bedzie mc fish??
- 8
sa juz ceny tych nowosci? #mcdonalds
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@powodzenia: a dużo ludzi właśnie narzeka, na konsystencje pasztetu w maxie
dla mnie jest zjadliwe ale w maku ta suchość mi też nie przeszkadza, a nawet mam wrażenie, że jest mniej tłuste co jest dla mnie plusem
dla mnie jest zjadliwe ale w maku ta suchość mi też nie przeszkadza, a nawet mam wrażenie, że jest mniej tłuste co jest dla mnie plusem
@powodzenia:
Skład mięsa w McDonald: Wołowina (100%), sól, pieprz
Skład mięsa w MaxBurgers: Wołowina (90%), ziemniaki, woda, JAJA, sól, przyprawy
to ja już wolę maka
Skład mięsa w McDonald: Wołowina (100%), sól, pieprz
Skład mięsa w MaxBurgers: Wołowina (90%), ziemniaki, woda, JAJA, sól, przyprawy
to ja już wolę maka































-matjasy
-ogórki małosolne
-domowy sos tatarski
-lidlowa bułka bawarska
#jedzenie #gotujzwykopem #mcdonalds #wino
źródło: IMG_3119
Pobierz