Szkoda trochę, że McDonald's Big Tasty poleciał po nostalgii i jednocześnie oszukał. Mniejsza bułka, mniej pomidora i jakoś inaczej to się je.

Oryginalny był większy, macie na rysunku.
W 2024 jadłem w Czechach wersję z JESZCZE mniejszą bułką niż teraz u nas, ale w Egipcie w marcu jadłem dokładnie to, co było 16 lat temu u nas.

Trochę bułki i plaster pomidora... Ech, McDonald's.
vartan - Szkoda trochę, że McDonald's Big Tasty poleciał po nostalgii i jednocześnie ...

źródło: temp_file1143461987809511085

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@GoldNDigger a weź spójrz na obrazki wyżej. Ile plastrów pomidora widzisz?
I widzisz rozmiar bułki?
W Europie może i tak, ale w Egipcie jadłem takiego jak 15 lat temu w Polsce, był większy i miał 2x pomidora.

@pasta_alla_carbonara no niestety. Kupuje filet frosty, plaster Pilos cheddar, Winiary tatarski i 99% smaku jaki pamiętam z 2010.

@Vadzior tak, w Niemczech też widziałem fotkę dużego. Czechy ma mały.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@eric2kretek dawno temu był taki "luźny" i zawsze sraczkę miałem, zawsze :) potem zmienili, jakoś 20 lat temu. Sraczka minela, ale ciut słabszy. A teraz nie jadłem z pół roku
  • Odpowiedz
@eSUBA94: najczęściej taka sieciówa zleca zrobienie sosu zewnętrznej firmie np. develey tylko daje im swoją recepturą, firma im go robi ale nie może sprzedawać identycznego, dlatego te wszystkie sosy śmietanowe co ostatnie powychodziły są podobne ale nie identyczne
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: jeden Mirek wrzucał zdjęcie to wygląda jak sucha bułka z kawałkiem seropodobnego wyrobu i kotleta z ryby zmielonej z płetwami, wszystko o średnicy dna butelki od piwa.
Tego nowego nie jadlem ale z młodości pamiętam że tak to mniej więcej było to w sumie chyba tak miało być.
  • Odpowiedz
Jako dziecko uwielbiałem lodowe marzenie w #mcdonalds Pamiętam, że lody miały kilka warstw i środkowa warstwa to był pyszny sos. Dzisiaj zamówiłem jedną sztukę i klapa całkowita. Lody dostałem w kubku od coli, w środku mocno zbite lody waniliowe, na górze bita śmietana i elo. To nie jest prawdziwe lodowe marzenie. Oszuści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@HumanBeing: musztardowego nigdy nie byłem fanem i obok bbq brałem go najrzadziej, czy smakuje tak samo jak kiedyś to nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że jest mocniej musztardowy niż był
a blue cheese imo smakuje inaczej, jest bardziej śmietankowy(?), a mniej serowy, do tego czuć jakby proszek/puder w nim
  • Odpowiedz
@powodzenia: a dużo ludzi właśnie narzeka, na konsystencje pasztetu w maxie
dla mnie jest zjadliwe ale w maku ta suchość mi też nie przeszkadza, a nawet mam wrażenie, że jest mniej tłuste co jest dla mnie plusem
  • Odpowiedz