Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzior: Ja to ostatnio zauważyłem że zwykły cziz jest znacznie mniejszy niż to co oferowano przed COVIDem, a do tego cena 2forU wystrzeliła w powietrze. Już nie wspominając o tym że te "promocje" w apce zaczęli robić tak że musisz wydać kasę na punkty żeby z nich skorzystać, a obecnie nawet nie jestem w stanie tej apki na zrootowanym Andku odpalić gdzie IKO i mObywatel nie mają problemów. A z
  • Odpowiedz
@supra107: Bingo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sęk w tym, że cziz nie jest znacznie mniejszy niż przed covidem, a nawet jest taki sam jak i 20 lat temu.
Cena wystrzeliła, to prawda, ale co nie wystrzeliło. Moja wypłata też. Dalej to spoko opcja, kanapka w żabce też tyle kosztuje, a nawet i hotdog niewiele mniej, ale pamiętajmy, że w 2foru mamy jeszcze frytki lub napój.
Punkty
  • Odpowiedz