Stary Gaj jest popularną miejscówką do biegania/jeżdżenia na rowerze, więc polecam lekturę:
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Nokimochishii
- 12

Pituch
- 1
@Tsoi: gdzie pieniadze są za las :P
konto usunięte via iOS
- 1
@Pituch: Nie no przyjechali kręcić wypowiedz pewnie znów ktoś podciągnął zamknięcie dla bezpieczeństwa pod jakiegoś dewelopera xD
@juliusz-slowacki: nie tnij się
@juliusz-slowacki: kulka z grudek spermy
Ej #lublin były wczoraj alerty RCB przed burzą? Bo ja nie dostałem nic. Jak dostaję to nic sie nie dzieje. Jak wczoraj wreszcie coś sie działo to nikt smska nie napisał :( to RCB w ogóle działa poprawnie ?
- 14
@Eustachiusz: może z rana wykupił dobre ubezpieczenie
@Eustachiusz: odholowują.
Będę w #lublin od środy wieczorem do piątku do 12. W jakich okolicach kręci się najwięcej różowych, jakie miejsca polecacie żeby wyrwać małolatkę. Nie chce spędzać samotnie wieczorów( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Gdzie pójść na dobry odbiad w #lublin
- 13
Ej, #lublin, miło, że się cieszycie, że przyjeżdżam, ale żeby tak od razu całe miasto demolować?!¯\_(ツ)_/¯
- 1
Mirki z #lublin, będę w Lublinie około godziny 6.30 w poniedziałek. Znacie jakieś miejsce gdzie mógłbym przeczekać do godziny 10.30 najlepiej w okolicach dworca głównego PKP? Najlepiej jakby to jakaś kawiarnio - restauracja była :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@czykoniemnieslysza: o 7:00 w centrum to przynajmniej mak czynny
@frusio Rowery są, z tym że sam nie korzystałem więc się nie wypowiem. Fajna trasa rowerowa jest wzdłuż Bystrzycy - płaska i w kilku miejscach zobaczysz panoramę Śródmieścia i Starego Miasta. Inne trasy mogą być mniej fajne ze względu na dużo podjazdów/zjazdów, Lublin jest generalnie górzysty. Spoko opcja: wypożyczyć rower przy dworcu + przejazd wzdłuż Bystrzycy do Dworku Grafa, po drodze kawa w VIVO.
a myslalem wczoraj czy se nie pojechac do ikeły do #lublin ale chyba poczekam az te drzewa posprzatacie xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prostymysliciel: W starym v40 AC?
- 46
2092
Ogromne zniszczenia, a mieszkańcy Lublina pytają, czemu nie było alertu RCB?

Drzewa przewrócone na samochody, konary na ulicach i zalane jezdnie. W nocy nad Lublinem przeszła straszliwa burza. Sms-owego ostrzeżenia nie było.
z- 212
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Jestem kilka dni w #lublin i taka sytuacja. U Was tak zawsze? Wy tak zyjecie? :D
źródło: comment_1629188112obZDeThf5b7b4IQsMpB96t.jpg
Pobierz@tomazzi: czasem jeszcze pomiędzy tymi budynkami są pędzone krowy, a o co chodzi?
#lublin
Akurat nad naszym łóżkiem xd
Akurat nad naszym łóżkiem xd
źródło: comment_1629187434qhKvH9AIRv7oNb1FdfKYHm.jpg
Pobierz- 11
Komentarz usunięty przez moderatora
@WMPP: mi tak wiatr kilka razy gonty rozpierdzielił/ wyrwał
Cieszmy się, że to było w nocy bo jakby taki wiatr wiał w dzień to mielibyśmy ofiary śmiertelne
#lublin
#lublin
konto usunięte via Android
- 1
@DiggerMeat To wiele mówi o naszym społeczeństwie
- 13
Moim największym osiągnięciem w dniu dzisiejszym jest fakt, że jestem zdrowy i na moje auto nie spadło drzewo.
Jak patrzę na martwe ptaki na chodniku, gałęzie na drodze i ulice braci wieniawskich, gdzie pourywało 40 letnie drzewa o wysokości kilku metrów, to w sumie całkiem niezłe osiągnięcie.
Miłego dnia, trzymajcie się tam !
#lublin #burze
Jak patrzę na martwe ptaki na chodniku, gałęzie na drodze i ulice braci wieniawskich, gdzie pourywało 40 letnie drzewa o wysokości kilku metrów, to w sumie całkiem niezłe osiągnięcie.
Miłego dnia, trzymajcie się tam !
#lublin #burze
Szczęście w nieszczęściu że to była 3 w nocy, no tylu powyrywanych z korzeniami drzew to jeszcze nie widziałem w tym mieście po burzy. Nawet mi paprykę połamało :( ale ja skleilem i będzie żyć.
#lublin
#lublin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@07zglosSie: podlewanie mają z głowy na tydzień xD a wczoraj to robilem
- 41
Na necie już nie brak komentarzy, że za powalone drzewa odpowiada miasto/administrator terenu, ponieważ nie badają i nie wycinają drzew xd
Spróbujcie wyciąć w mieście chore albo martwe drzewo. Zaraz mamy zlot sąsiadów, LRM płacze a Dziennik Wschodni się produkuje ;)
#lublin
Spróbujcie wyciąć w mieście chore albo martwe drzewo. Zaraz mamy zlot sąsiadów, LRM płacze a Dziennik Wschodni się produkuje ;)
#lublin
- 27
@Strigiformesman: każda wycinka drzewa jest oprotestowana w tym mieście. Nie wazne, że drzewo jest chore albo martwe. No jeszcze jak martwe i uschnięte to ujdzie ale jak chore? Panie, przecież ładnie wygląda, całe zielone no nie może być, że chore. kłamiom pewnie urzadasy!
- 2
@SP_Alfa_Kilo: ja wlasnie czytam post kolegi na fejsie. Na jego auto poleciało drzewo, drzewo które chcieli wyciąć, ale ekolodzy zabronili - bo ładnie wygląda. Próchnica w korzeniach...





























