Wszystko
Najnowsze
Archiwum

makrofag74
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
KreZUSik
via Wykop- 0
@dzieju41: nie

sberatel
via Wypiek- 1
@dzieju41 w tym roku to raczej tanie loty to tylko last minut
- 1
- 0
Lecial ktos #ryanair z bezterminowym dowodem?
Jak zrobic odprrawe jak wymagaja daty wygasniecia, a bezterminowy takowej nie posiada?
#latanie #podrozujzwykopem
Jak zrobic odprrawe jak wymagaja daty wygasniecia, a bezterminowy takowej nie posiada?
#latanie #podrozujzwykopem
@Mdx91 moje info jest właśnie sprzed 2-3 lat, bo wtedy tam pracowałem, ale z tym botem to nie daj się zrobić jak dziadek xd jak bot sie odezwie to odpowiedz na te pytania typu nr rezerwacji i mail, a potem pisz "chciałbym porozmawiać z człowiekiem" i on Cię połączy do żywego agenta (to może być nawet lepsza opcja, bo istnieje szansa, że będą Cię prosić o zdjęcie dokumentu jako dowód dla
@Mdx91: o kurde to widzę się pozmieniało u nich na jeszcze gorsze xd
Kocham reklamy Ryanaira xd #latanie #tanielatoty
źródło: IMG_6620
Pobierz13
Zbankrutowały przez skutki konfliktu na Bliskim Wschodzi

Amerykańskie tanie linie lotnicze Spirit Airlines, które od miesięcy borykały się z problemami finansowymi, poinformowały w sobotę, że odwołały wszystkie loty i zakończyły działalność w związku z podwojeniem się cen paliw z powodu wojny na Bliskim Wschodzie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
Loty.ai - Inteligentna wyszukiwarka lotów

Darmowa wyszukiwarka oparta na AI, który zamiast listy 80 lotów daje Ci 2-3 konkretne loty z jasną rekomendacją, który wybrać i dlaczego. Znajduje więcej lotów niż Google Flights/Gemini i nie halucynuje jak ChatGPT.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej,
chcę zabukować bilety dla moich Wietnamek, które zaprosiłem:
1 dorosła kobieta + dziecko lat 7
Wylot
chcę zabukować bilety dla moich Wietnamek, które zaprosiłem:
1 dorosła kobieta + dziecko lat 7
Wylot
@MichuXXX69: Skyscanner to chyba tylko porównywarka. Nie kupujsz biletu od nich, tylko przez jakiegoś pośrednika. Który może mieć dobre ceny, ale będzie miał fatalną obsługę klienta. W życiu bym nie kupił czegoś takiego z przesiadką na bliskim wschodzie w czasach gdy jest w okolicy konflikt zbrojny. To proszenie się o kłopoty bo wszelkie zmiany będą mega problematyczne. Z eSKY korzystałem 1-2 razy dawno temu i miałem dobre doświadczenie bo mięli
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@edwolf: Też pewnie zależy czy się lubi prowadzić. Ja np. lubię, odpoczywam przy tym psychicznie i pewnie nie miałbym nic przeciwko temu by sobie spokojnie pojechać do północy albo nawet jeszcze trochę dłużej, bez pośpiechu. Akurat zaległe podkasty do nadrobienia. ;)
Właśnie w tym roku latania mam strasznie dużo, jak na mnie, cztery podróże i to z przesiadkami. Dlatego gdzieś po Europie to już będę się starał inaczej. ;)
Właśnie w tym roku latania mam strasznie dużo, jak na mnie, cztery podróże i to z przesiadkami. Dlatego gdzieś po Europie to już będę się starał inaczej. ;)
@edwolf: samochód wymaga pewnej uwagi, a tak jak pociągiem, tyle że w potwietrzu. Jeszcze można lounge zaliczyć i mieć śniadanie/obiad/kolację z głowy. Też bym taką trasę robił samolotem. Zresztą jutro robię podobną
0
To koniec tanich lotów do Azji. Popularna linia znika z Polski

Pierwszy z dużych przewoźników z Zatoki Perskiej znika z Polski. Linie Qatar Airways zrezygnowały z połączeń do Warszawy
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@jimmyF Aktualnie nie ma takiej opcji. To samo tyczy się Mini 5 Pro niestety.
- 0
@Biebrzanski_Ghul: @Alter_Konto lezaly te naklejki, pol roku ich nie ruszalem i pozamiatane ;D
- 4
To jest faza.

@freddd: #o--------n #lotopalanka
@freddd: z tego widoku z przodu, to wygląda on jakby był tak prymitywnie wklejony na obraz. :D
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sophos przeczytqlem drugi raz i nadal zadaje to samo pytanie. Moglbys wskazac konkretny cytat ktory czyni moje pytanie bezsensownym?
- 1
@Mdx91: "Jak ją grzejesz (zwiększonym poborem lub podawaniem prądu), a ciśnienie i temperatura w kabinie się zmieniają..."
Ciśnienie mocno i szybko zmienia się podczas startu i lądowania, w czasie lotu jest stabilne.
Ciśnienie mocno i szybko zmienia się podczas startu i lądowania, w czasie lotu jest stabilne.
0
Lądowanie paralotnia z napędem PPG z perspektywy pilota

- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@Endorfinek: no to może być mało, zwłaszcza jak masz bagaż rejestrowy
@Endorfinek: jak bagaż leci do celu, to szansa jest (żeby ci nalepkę na bagaż dali, że fast), ale CDG to duże lotnisko jak lądujesz na 2 terminalu to spokojnie, ale jak inne to już może być różnie, bo tam kolejką trzeba jeździć. W Atenach miałem 40 minut i zdążyłem mimo przejścia przez kontrole, w Madrycie miałem ciutkę więcej ale tam obsługa stała na wysokości zadania i nas zabrała i szliśmy
- 0
Czy ktoś walczył z #plllot o odszkodowanie? LOT przełożył mi lot dzień wcześniej (11 dni przed wylotem), twierdząc, że to ‘nadzwyczajne okoliczności’ – awaria techniczna. Odwołałem się, powołując na rozporządzenie 261/2004 i orzeczenia TSUE, że usterki techniczne nie są nadzwyczajne. Mijają 33 dni od złożenia reklamacji i zero odpowiedzi.
#lot #samoloty #latanie
#lot #samoloty #latanie
@ama_tor: Ja z niewspółpracującymi liniami korzystam z AirHelp. Daję im upoważnienie i walczą z liniami przez rok lub dwa, ale finalnie jakąś kasę udaje się im wywalczyć. Minus taki, że biorą 30% dla siebie lub 50% jeśli sprawa trafia do sądu. Z plusów nic nie musisz robić i nagle Ci się przypomina jak maila dostajesz, że sprawa wygrana. Dwa na dwa razy dostałem kasę, raz od Wizzair i raz od
- 0
@TheMan: dzięki, to jak teraz mnie zleja to zlece im. Dziękuję
Przewoźnik LOT. Byłem jedynym z biletem w aplikacji. Poza tym każdy z papierowym. Natomiast w Ryanair każdy ma w telefonie. Hm... może to przez biura podróży załatwiane i oni dają papierowe. Raz jak promem płynąłem to też dostałem papierowy.
#latanie #loty #podrozujzwykopem
#latanie #loty #podrozujzwykopem
Serio mam dylemat, czy nie przytargać do Hiszpanii własnego roweru albo go jakoś nie nadać busem, tylko kto wozi?
Do samolotu potrzebny jest specjalny pokrowiec, ale pewnie mnie przerośnie potem poskładanie roweru z powrotem. No i nie mam też zaufania do linii lotniczych, jak będą obchodzić się ze sprzętem i czy dojedzie bez uszkodzeń. Ale jeździsz wtedy na swoim rowerze już ustawionym pod ciebie. Rok temu w Calpe też wypożyczałem rowery i chyba
Do samolotu potrzebny jest specjalny pokrowiec, ale pewnie mnie przerośnie potem poskładanie roweru z powrotem. No i nie mam też zaufania do linii lotniczych, jak będą obchodzić się ze sprzętem i czy dojedzie bez uszkodzeń. Ale jeździsz wtedy na swoim rowerze już ustawionym pod ciebie. Rok temu w Calpe też wypożyczałem rowery i chyba
źródło: cennik
Pobierz@SendMeAnAngel: dokup bagaż sportowy, rower do kartonu, dopchaj ciuchami i resztą sprzętu
@SendMeAnAngel: z autopsji, znajomi też tak robili nie było nigdy pytań o to. To z praktyki, w przepisach nie wiem jak stoi. Za bramką już przed wejściem na samolot ściągałem i przy plecaku przypięty.
@SendMeAnAngel: niestety nie wydadzą Ci go
- 0
jeśli masz jeden bilet z przesiadką to masz dostępu do bagażu rejestrowanego, nie odbierasz na lotniskach pośrednich bagażu i nie rejestrujesz go ponownie
@ChillExecutiveOfficer: Pewnie tak jest, że się nie da. Leciałem tak tylko raz, ale na osobnych biletach. Na jednym to żeby mnie znów coś nie zaskoczyło. Chyba bedzie sie dalo normalnie wyjsc z lotniska, tylko że potem znów kontrola bezpieczenstwa.




















