via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#lublin

Ale fazy u mnie latały, już po burzy poszedłem podnieść napięcie które wcześniej wyłączyłem, a za chwilę transformator się wyłączył na dwie minuty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Lol miałem uchylone okno i jak zawiało mocniej to wyskoczyło z prowadnicy od dołu (mechanizm uchyłu) i otworzyło okno strącając doniczki z kwiatami ( _)
Chyba klamka nie była idealnie w pozycji uchyłu okna i wiatr zrobił swoje...
O jaaa fajna burza xD Ciekawe jak tam krajobraz po burzy na mieście. Na 100% przystanek kolejowy Lublin Zachód zalany po sufit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś co widziałem wcześniej tylko w National Geographic, z krajów które leżą w rejonach w których są tajfuny xD Czechów, od razu prąd wywaliło. Przeirwsza burza której się bałem.


#lublin #burza
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ubrałem się w buty i najpotrzebniejsze rzeczy spakowałem.
Serio myślałem że trzeba będzie uciekać z domu.
Nigdy więcej czegoś takiego nie chce przeżyć.
Idę po leki na serce

#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin meldować. Jak lubię obserwować burzę to pierwszy raz w życiu byłem przerażony tym co się działo. Czekałem na to kiedy się skończy
#burza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach