Wpis z mikrobloga

@Virti: raz że ceny dwa że takie osoby w większości zwiedzają wszystkie te hotele, wiedzą jakie są wady i zalety gdzie jest fajnie a gdzie jest mina. Dzięki temu zawsze miałem najlepsze opcje i pokoje czasami za niewielką dopłatą. W sieciowce sprzedawca sprzedaje produkt wirtualny dla niego i nie wie nic poza tym co jest napisane w ofercie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boctok: tak, bardzo ok. Ludzie jeżdżą na lotnisko, Tui nie opłaca ich lotów...potem zostają. Transferów też nie opłaca, autokary nie przyjeżdżają i ludzie jeżdżą taxi na szybko na lotniska...sprzedają wyjazdy do hoteli które nawet nie są otwarte...noooo! Tui sztos :) polecanko xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boctok: mnóstwo, w samym moim pobycie w Turcji w tym roku, w hotelu 30...całej grupy nie zabrali bo ojej. Zapomnieliśmy.
Jak ja jechałam dwa lata temu mówiliśmy kierowcy gdzie ma jechać, bo nie znał w ogóle hoteli. Polecam grupę na FB Tui Polska...to serio niestety nie są marginalne przypadki...
W czerwcu, gdy leciałam z Coral Travel mnóstwo hoteli było zamkniętych, a Tui sprzedawało te oferty, turyści przylatywali i byli kwaterowani niestety
  • Odpowiedz
  • 0
@DdNikaa raz leciałem z nimi a raz czarterowalem tylko samolot. Tak to ok zgadzało się wszystko oprócz wycieczki która mnie #!$%@?. Teraz wziąłem z corala. Zobaczymy jak tu bedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boctok: będziesz zadowolony :) Byliśmy z Corala na początku czerwca :) nieporównywalna różnica na +
Z Tui, dwa lata temu też nie było najgorzej...ale teraz szok. Jechać na wakacje i się stresować. Nie dla mnie :)
  • Odpowiedz