Ostatnie pojedynki Legii na Łazienkowskiej z brytyjskimi drużynami:
- Caernarfon Town - zwycięstwo
- Aston Villa - zwycięstwo
- Leicester City - zwycięstwo
- Linfield - zwycięstwo
- Rangers - remis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolenson1888: Optymista. Ja zobaczyłem i jestem mega mega i jeszcze raz mega zły na te losowanie. Jakoś w LM Hiszpanie grają ze sobą. Niemcy grają ze sobą. A tu najgorzej dla 2 ekip jak można. Tak sobie zagraliby coś w stylu 3-1 pierwszy mecz Legia wygrywa, 3-1 drugi mecz Jaga wygrywa, karne po 2 meczu 20-21 dla Jagi np. Pkt do rankingu są, a tak może być 1 remis i
  • Odpowiedz
@marcelus: ale jak to możliwe, że NAJLEPIEJ ZARZĄDZANY POLSKI KLUB, KTÓRY W POPRZEDNIM SEZONIE NAJLEPIEJ BRONIŁ W CAŁEJ EUROPIE, ma tylko 0,250 więcej niż NAJGORSZY MISTRZ POLSKI Z PODLASIA?
  • Odpowiedz
Lepsze Molde by z Jagą w finale XD
Ale śmiechy śmiechami chyba lepsza będzie Jaga bo mamy pewny 1,125 pkt wtedy, pod warunkiem ze Vitoria w 1/4 a nie Chelsea bo wtedy może jednak podzielić na 2 i spróbować zdobyć więcej niż 1,125
#legia #jagiellonia #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajną ciekawostkę znalazłem o Szkurinie
https://sport24.ru/news/football/2020-08-15-uzhe-nelzya-molchat-khvatit-nam-vsem-boyatsya-agent---ob-otkaze-shkurina-iz-tsska-igrat-za-belorussiyu-pri-lukashenko
W skrócie - odmówił grania w reprezentacji Białorusi, dopóki Kartoflenko wciąż jest dyktatorem.
Szacun, bałem się że Białorusin może mieć ciągoty pro-ruskie, ten na szczeście nie ma.

No i nazwisko. Shkurin to on ma w paszporcie, bo taki jest wymóg żeby robić łacińską transkrypcje ichnich bukw ale ten facet nazywa sie Szkurin, ewentualnie Szkuryn. To jest słowiańskie nazwisko, nie róbmy potworków językowych.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NanuszJowak91: ocenianie Czerczesowa z czasów jak pracował w Legii a obecnie ma się tak jak z Rybusem gdy grał w reprezentacji a obecnie. Mogę ci pokazać zdjęcie hitlera na herbatce przed wojną u brytyjskiego króla i nic z tego nie wynika. Na poziomie ludzkim ludzie go wtedy polubili ale okazało się po czasie że ma sprany łeb
  • Odpowiedz
@thorgoth: Właśnie od zawsze mnie to zastanawia dlaczego Polacy zangielszczają ruskie/ukraińskie nazwiska xD np. inny piłkarz Ekstraklasy, z Lechii, jest zapisywany jako Maksym Khlan zamiast normalnie Chłań. I inne potworki...
  • Odpowiedz
  • 4
Wołam osoby, które zaplusowały poniższy komentarz:
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.

@marjan1234, @bardzospokojnyczlowiek, @Dominek, @derVerlorene, @Ignorantum, @kamil_snk, @ziemniak159, @raczekburaczek, @smoken, @p4szcz4k, @Lord_Jim, @Misiopysioo, @ProLama, @izydorczyk-sebastian, @Qros22, @kamilinho1, @milltown,
@radziuxd +87
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.

  • Odpowiedz
  • 2
Suma kibiców w sezonie
1. 320704 | Lech Poznań
2. 271353 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 189086 | Górnik Zabrze
5. 176033 | Śląsk Wrocław
  • Odpowiedz
Znając skauting Legii nie dali 1.5 miliona za Kallmana, bo kończy mu się kontrakt i nie byłoby sensu dawać tyle kasy, bo mogą już być dogadani z nim prywatnie i dołączy jak mu się kontrakt skończy w lato lub gdzie indziej przejdzie. Ale kiedyś już były rozmowy z nim i też chciał. Może Szkurin odpali. Trzeba mu dać szansę. Myślę, że pewnie nie będzie gorszy od Pekharta czy Guala, a może i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: to i tak sensu nie ma, Szkurina można było wypożyczyć z opcją wykupu, dołożyć Kallmana za free w lato i Legia miałaby dwa sprawdzone strzelby na nowy sezon.
  • Odpowiedz
#mecz #legia Shkurin ma dobre liczby. Sezon 2023/2024 18 Goli i 5 Asyst. Sezon 2022/2023 15 Goli i 4 Asysty. W tym 5 Goli ale jest jeszcze 14 meczów i nawet jakby strzelał co drugi mecz. Na spokojnie by miał 12 goli. Już samo to, że ma 5 Goli i więcej od Guala. Dla mnie dobry ruch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matewoosh: ale Gual ma taki sezon jednorazowo a Szkurin dowozi bramki całą karierę.
To są inni zawodnicy.

Jeżeli rozpatrujemy temat "lepszy Kallman czy Szkurin" to oczywiście wolałbym bawoła z Cracovii ale tu mam alternatywę "Szkurin albo nikt".
W tym kontekście dobrze że przychodzi
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: ja trochę inaczej to widzę.
Są napastnicy typu profilowa dziewiątką i tacy którzy podłączają się do rozgrywania.
Mareczek jest tym drugim typem, natomiast jego problem to podejmowanie złych decyzji albo nawet dobrych tylko za wolno.
Nie sądzę aby jego machanie łapami było dużym problemem,.mam wrażenie że to na niego częściej machają niż on macha.

Zobaczymy jak będzie, myślę że mimo wszystko będą grać obaj
  • Odpowiedz
@tomwick55: To ma duże szanse wypalić i stawiam, że już w pierwszym meczu strzeli gola dla Legii. Nie przychodzi z drużyn bijących się o Mistrza i europejskie puchary a tacy ostatnio strasznie obniżają loty i mają wywalone. Patrz Gual, Novikovas. Na bank się będzie chciał chłop pokazać i walczyć o szansę w Europie i trafić do lepszego klubu
  • Odpowiedz
@b0b3r przecież to jest bardzo dobry transfer. Jak dla mnie zawsze lepiej wydać taką kasę na kogoś sprawdzonego w ekstraklasie, nie dość, że wtedy unikamy problemu aklimatyzacji w kraju to jeszcze kasa zostaje w kraju.
  • Odpowiedz
@b0b3r: Patrzyłem kilka razy na jego grę i powiem, że te 1,5mln nie będą wyrzucone w błoto. Może napastnik nie wybitny, ale mający instynkt. No i zna polską ligę. Legia sparzyła się na Nsame, który to niby był kiedyś gwiazdą ligi szwajcarskiej, ale widać liga lidze nierówna. Lepiej brać z własnego podwórka niż ryzykować brak aklimatyzacji lub inne czynniki.
  • Odpowiedz