Legia Warszawa wciąż może sprzedać Sergio Barcię do Hiszpanii. Las Palmas zrezygnowało z opłacenia klauzuli wykupu, ale i tak rozmawia na temat jego transferu definitywnego. Potwierdził to prezes klubu Angel Ramires

#mecz #ekstraklasa #pilkanozna #legia
tomwick55 - Legia Warszawa wciąż może sprzedać Sergio Barcię do Hiszpanii. Las Palmas...

źródło: 1000033310

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19-letni Daniel Baran przebywa na testach w Legii Warszawa. Choć formalnie jest zawodnikiem FC Dallas, nie zadebiutował jeszcze w MLS i występował jedynie w rezerwach na trzecim poziomie rozgrywkowym w USA. W tym sezonie rozegrał 10 meczów, zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty w 264 minuty gry. Teraz jego umiejętności ocenia sztab Marka Papszuna

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
tomwick55 - 19-letni Daniel Baran przebywa na testach w Legii Warszawa. Choć formalni...

źródło: 1000033305

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: Fajnie, dobry ruch. Przydałoby się jeszcze przyjrzeć Dywizji A w Lesotho (2. poziom rozgrywkowy), tam gra w beniaminku taki dobrze rokujący 15-latek, Julian Pepe N'zima. Jego wnuk mówił ostatnio w wywiadzie dla lokalnego radia, że dziadek w Pucharze Szamana strzelił bramkę reprezentacji cyrku obwoźnego.
  • Odpowiedz
Awantura wokół Nsame w Legii przypomina mi, jak wiele lat temu dyskutowałem z pewnymi fanami Wisły Kraków na temat zawodnika który nazywał się Kew Jaliens.
Owi Wiślacy udowadniali mi, że Jaliens nie jest taki zły i powinien zostać, bo wg statystyk jest 5 w lidze pod względem odbiorów i w top 3 pod względem wygranych główek.
Ja twierdziłem, że to bez sensu, bo jego wypłata to pół payrollu całej drużyny i nie zgadza się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: również omijasz pewne kluczowe kwestie. Odpisze to samo, co Tobie wczoraj:

Odnośnie do kwestii sportowych nie zgodzę się, no może poza aspektem wieku, bo to może mieć miejsce. Natomiast pod względem finansowym uważam, że nie ma szans ogarnąć kogoś o takiej klasie sportowej, bez kontraktu, kto nie będzie chciał kasy za podpis i z taką pensją oraz układem 1+1.

To nie jest uzależnienie od Nsame na lata, mowa o
  • Odpowiedz
@thorgoth: problemem jest sam Kapustka, który odpala hasłami "Kibice zobaczą, na co nas stać", "Wierzcie w nas panowie, nie gwizdajcie", "Legia zdobywała mistrzostwa bez Josue, a z nim nie zdobyła żadnego. Według mnie za dużo mówi się o tym, że nie radzimy sobie bez niego" i w uj innych złotych myśli, a potem w meczu nie mamy środka pola, bo KAPI bez piłki jest tak produktywny, jak ja przed TV,
  • Odpowiedz
Tak sobie przypomniałem i się zastanawiam czy Lewandowski dał Legii z 10-20 baniek za to, że mu kariery nie zj#$ali? No i czy Arrubarene jakas wille w Hiszpanii kupił? Gdyby nie Legia (Trzeciak) i Arrubarena to jak sądzę nie byłoby tak kolorowo, a Ania pewnie miałaby dwie ząbki we "franczyzie" dzisiaj i kręciła tiktoki zza kasy.

#legia #warszawa #lewandowski #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach