@thorgoth: no takiego obrotu spraw, zeby goscia wypozyczonego w zimie, za pare dni sciagac to sie nie spodziewalem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale wypozyczenia mozna odwolac, sa takie klauzule. Zagral tylko w dwoch klubach wiec teoretycznie moglby byc zarejestrowany ponownie. Chyba.
  • Odpowiedz
@thorgoth zależy jak jest skonstruowana umowa i czy, ale były już takie przykłady, np. Miszta był ściągnięty z Sosnowca po niecałych dwóch miesiącach. Kwestia rejestracji też jest otwarta, zawodnik nie może grać w więcej niż 2 klubach w sezonie. U nas grał, więc luz
  • Odpowiedz
  • 2
@marcelus Błąd. Ten fragment pochodzi z "Życia Warszawy" z 24 czerwca 1945 r., kiedy przez 2-3 miesiące klub funkcjonował pod nazwą "I WKS Warszawa"

Natomiast co do 1957, to należy pamiętać, ze sekcja piłkarska przywróciła tradycyjna nazwę i herb (ten z czarnym pasem) już 26 stycznia, w obecności m.in Stanisława Mielecha i Jana Bednarakiego - byłych zawodników, którzy zakładali klub w 1916 r. i powrócili do niego w latach 20.

Przeglad
Don_Vixen - @marcelus Błąd. Ten fragment pochodzi z "Życia Warszawy" z 24 czerwca 194...

źródło: temp_file534920068151600500

Pobierz
  • Odpowiedz
@thorgoth: Mareczek jest do odstrzału, niemożliwy pozorant.

W Chodynę również nie wierzę, ew jeszcze zostawiam jakiś margines błędu, ale imho z niego nigdy nie będzie nawet Wszołek. Wszołek do nas przyszedł po szkole życia we Włoszech i Anglii, która trwała 6 lat. Nie wiem, czy mamy tyle czasu i cierpliwości na nauki Kacperka
  • Odpowiedz
Po pierwsze i najważniejsze - nie podniecajmy się. To Puszcza Niepołomnice. To że Legia nigdy z nimi nie wygrała w lidze to jakaś piramidalna kompromitacja, dziś po prostu wracamy do tego, co powinno być normą.

Po drugie, jest taka stara piłkarska prawidłowość, że zawodnik tyle czasu wraca do swojego topu formy, ile był kontuzjowany. W Legii do formy wracają Elitim, Vinagre, Oyedele i z każdym meczem będą lepsi. Lechu, Rakowie, Jagiellonio - jeszcze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: Taka prawda. Porównajmy ruchy transferowe Jagi (już nawet nie mówiąc o różnicy budżetów) a Legii. Zarząd Legii to są dyletanci, ci ludzie powinni mieć zakaz zbliżania się do profesjonalnego sportu na 5 km.
  • Odpowiedz
Steve Kapuadi. Gość wzięty z Płocka po sezonie 22/23 - tym, którym spadli z hukiem z ligi, stał się w kolejnych dwóch sezonach podstawowym ŚO Legii, w tym na europejskie puchary, a dzisiaj jest najlepszym piłkarzem na boisku.
Trzeba kochać Ekstraklasę właśnie za tego rodzaju historie.
#mecz #legia #ekstraklasa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach