#mecz Legia nie ma nawet pol pilkarza takiego jak Fornalczyk, a 30 mln zl spalone w piecu na transfery.
Taki klub jest do zaorania, jesli nie potrafi takiego pilkarza dostrzec, a ma taki kolosalny budzet
#legia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raul7788 i to bardzo zła informacja. W zdrowym systemie Legia wydaje 1.5mln na młodego, ale już sprawdzonego zawodnika wśród rywali ligowych, a ci te pieniądze wykorzystują na sprowadzenie młodych niesprawdzonych. Stal zachowała się jak typowy polski klub miejski, tzn. wydali nagły przypływ gotówki na „starego Słowaka”.
  • Odpowiedz
@thority: Zostałem ojcem w Lublinie? Pomidor!!! Feio niestety ale ma dla siebie pewne cechy osobowości co grożą wyjazdem do psychuszki. Polskiej czy w lidze top-5. Ja na to stawiam, że on tak to pytanie zrozumiał;)
  • Odpowiedz
Feio zaraz zostanie w----------y z Legii, zawinie się do Portugalii i tyle z alimentów

#mecz #legia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fan391: Raczej pani adwokat kariery mu nie zakończy. Też w niej nie pomoże. Typ gra VB bo też tak mu radzi jakaś papuga z 2 strony. Brzydkie i słabe zachowanie, ale po waleniu kuwetą po głowie, pokazywaniu Duńczykom różnych gestów, wywaleniu typa z zespołu co ma chyba po 3 spotkaniach poza Legią lepsze statystyki niż miał w Legii-2 gole i asysta, w Legii-2 gole i zero asyst, człowiek zastanawia się,
  • Odpowiedz
Przypominam, że trener pewnego ligowego średniaka, niejaki Goncalo Feio, będzie dzisiaj gościem w Liga+ Extra.
#mecz
#legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach