Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Komentarz usunięty przez autora
- 0
@legion2012: mówisz i masz. dzięki!
- 9
- 1
@jaroty: No, puszczali w rowerze Błażeja : ]
włączyłam dzisiaj radio "lata 90" i zaczęła, się piosenka Erosa Ramazotti'ego - i w pierwszej chwili sobie pomyślałam, jakie to lata 90', następna myśl była, no w sumie racja - jaka ja już jestem stara (╯︵╰,)
#gimbynieznajo #lata90
#gimbynieznajo #lata90
- 1
@egocentryczka: xD
- 175
Wczoraj jak nieźle wygłodniały czekałem na obiad, przypomniał mi się ten zielony kolo. #gimbynieznajo i nie wiedzą dlaczego właśnie on. Dodatkowe punkty masz, jak wiesz, co się stanie z parkomatem.
#lata90
#lata90
źródło: comment_k0L3UZLZUKyCZQK1QUA2agH5kcojkhvo.jpg
Pobierz- 12
@konradk: zje go :) świetna edukacyjna bajka.
- 22

- 16
Postęp technologiczny oferuje nam coraz więcej rozrywek, ale w międzyczasie (wraz z wiekiem i/lub rosnącym konsumpcjonizmem) tracimy zdolność cieszenia się drobiazgami, która przecież stanowi jedną z najcenniejszych umiejętności.
Czasami tęsknię za:
a) starym Gadu-Gadu, dźwiękiem przychodzących wiadomości i trwałymi znajomościami - z dala od Fejsbuczkowej lanserki,
b) Pokemonami Silver & Gold oraz hitami na GBA, którym pod względem grywalności do pięt nie dorastają tytuły na smartfony,
Czasami tęsknię za:
a) starym Gadu-Gadu, dźwiękiem przychodzących wiadomości i trwałymi znajomościami - z dala od Fejsbuczkowej lanserki,
b) Pokemonami Silver & Gold oraz hitami na GBA, którym pod względem grywalności do pięt nie dorastają tytuły na smartfony,
źródło: comment_gQrhAvmXba1473CMvwoslRiPT67YYOgm.jpg
Pobierz@AdamZz: #gimbynieznajo:
-Zabawy na trzepaku
-Gra w klasy
-Ganianego
-Komputerów bez internetu
-Telefon gdy ktoś miał wtedy, to był szok i łooo, bo wtedy
-Zabawy na trzepaku
-Gra w klasy
-Ganianego
-Komputerów bez internetu
-Telefon gdy ktoś miał wtedy, to był szok i łooo, bo wtedy
- 1
@Krople_do_nosa: Internet - może i tak, ale marnowanie jego potencjału (patrząc po statystykach użytkowania konkretnych stron, aplikacji i umieszczanych czy popularyzowanych treści) świadczy o tym, jak marnujemy oferowane przez niego możliwości.
- 32
@kornowski: Ooojaaaa!
- 1
@Solitary_Man: Tak, w gumie Dunkin.
687
Kultowy program - 30 Ton! Lista lista, lista przebojów!

"30 Ton" to kultowy program emitowany na kanale TVP2. Prezentowano w przede wszystkim ranking TOP 30 najlepszych i najpopularniejszych utworów w Polsce. Oprócz tego dowiadywaliśmy się wielu ciekawostek ze świata muzyki jak i poznawaliśmy bliżej niektórych artystów. Ale oczywiście GIMBY NIE ZNAJO!
z- 114
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Za dzieciaka, grałem w taką grę na atari, że miało się swojego bohatera i można było się przemieszczać po biało-czarnej planszy która reprezentowała jakiś kontynent z różnymi miastami i miejscami. Z tego co pamiętam gra była po polsku i można było np handlować różnymi produktami przewożąc je z miasta do miasta, nie wiem na ile z tego to prawda, a na ile moja wyobraźnia ;) Ktoś kojarzy ten tytuł?
#pytanie
#pytanie
- 0
@BenkartGorszegoBoga: Dzięki o to chodzi :D ale to było zajebiste :D
Komentarz usunięty przez moderatora
- 6
mirki, z czego wynika moje wspomnienie z dzieciństwa o magicznej niespełnionej miłości Obelixa i Falbali? mam wspomnienie teledysku, w którym ona o zachodzie słońca przy pocałunku zamienia się w bańki mydlane.
myślałam, że teledysk był do piosenki Viva Forever_ Spice Girls, ale jednak nie. halp, plx.
#dziecinstwo #wspomnienia #kreskowki #asterixiobelix #lata90 #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka
myślałam, że teledysk był do piosenki Viva Forever_ Spice Girls, ale jednak nie. halp, plx.
#dziecinstwo #wspomnienia #kreskowki #asterixiobelix #lata90 #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka
- 1
@Oszaty: haha. pamiętam to: "ona nie widzi mnie" - mogłoby zostać hymnem kuców-romantyków :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Panska_Skorka: mialem kiedyś tez smutno mi :)
- 0
@Panska_Skorka: Moja piwnica to moja twierdza!
- 796
@brandonek: najbardziej sie smialem z tego, ze Jackson trzyma Kevina
- 74
Cholera, pamiętam to jak dzisiaj z Disco Relaxu ! :D
https://www.youtube.com/watch?v=LdsgSXMF52s
#discopolo #muzyka #lata90
https://www.youtube.com/watch?v=LdsgSXMF52s
#discopolo #muzyka #lata90
Szukam cen walkmanów z połowy lat 90 i konkretnych modeli sprzedawanych w Polsce. Ktoś coś?
#nostalgia
#kiciochpyta
#lata90
#nostalgia
#kiciochpyta
#lata90
- 0
@KonfederatZBaru: tak. Coś podobnego do tego (ale inny model): http://www.radiomuseum.org/images/radio/sony_tokyo/walkman_cassette_player_wm_ex190_1178288.jpg
- 0
@goferek: Dzięki!
50
KRAINA ZŁUDZEŃ 1996 CZ.1 ( Film opowiadający historie mafii samochodowej lat 90)

Dokument to biografia króla podziemia lat 90 Nikosia. Milego seansu :) W powiązanych część druga.
z- 9
- #
- #
- #
- 2
Czy Was też przerażały te plansze na CN które leciały przez całą noc? Biło od nich strasznie taką bezdusznością i psychodelą. Do dziś jak to oglądam to czuję się nieswojo.
#gimbynieznajo #lata90 #nostalgia #pytanie
#gimbynieznajo #lata90 #nostalgia #pytanie

@peetee: od razu mi się z tym skojarzyło

- 4

- 2































źródło: comment_LvOQebqBpjtSyn6FkHRHaR8YqD7OxhPD.jpg
Pobierz