włączyłam dzisiaj radio "lata 90" i zaczęła, się piosenka Erosa Ramazotti'ego - i w pierwszej chwili sobie pomyślałam, jakie to lata 90', następna myśl była, no w sumie racja - jaka ja już jestem stara (,)

#gimbynieznajo #lata90
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postęp technologiczny oferuje nam coraz więcej rozrywek, ale w międzyczasie (wraz z wiekiem i/lub rosnącym konsumpcjonizmem) tracimy zdolność cieszenia się drobiazgami, która przecież stanowi jedną z najcenniejszych umiejętności.

Czasami tęsknię za:

a) starym Gadu-Gadu, dźwiękiem przychodzących wiadomości i trwałymi znajomościami - z dala od Fejsbuczkowej lanserki,
b) Pokemonami Silver & Gold oraz hitami na GBA, którym pod względem grywalności do pięt nie dorastają tytuły na smartfony,
AdamZz - Postęp technologiczny oferuje nam coraz więcej rozrywek, ale w międzyczasie ...

źródło: comment_gQrhAvmXba1473CMvwoslRiPT67YYOgm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krople_do_nosa: Internet - może i tak, ale marnowanie jego potencjału (patrząc po statystykach użytkowania konkretnych stron, aplikacji i umieszczanych czy popularyzowanych treści) świadczy o tym, jak marnujemy oferowane przez niego możliwości.
  • Odpowiedz
Za dzieciaka, grałem w taką grę na atari, że miało się swojego bohatera i można było się przemieszczać po biało-czarnej planszy która reprezentowała jakiś kontynent z różnymi miastami i miejscami. Z tego co pamiętam gra była po polsku i można było np handlować różnymi produktami przewożąc je z miasta do miasta, nie wiem na ile z tego to prawda, a na ile moja wyobraźnia ;) Ktoś kojarzy ten tytuł?

#pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, z czego wynika moje wspomnienie z dzieciństwa o magicznej niespełnionej miłości Obelixa i Falbali? mam wspomnienie teledysku, w którym ona o zachodzie słońca przy pocałunku zamienia się w bańki mydlane.
myślałam, że teledysk był do piosenki Viva Forever_ Spice Girls, ale jednak nie. halp, plx.
#dziecinstwo #wspomnienia #kreskowki #asterixiobelix #lata90 #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kiedyś była wypuszczona na kasety VHS seria bajek opowiadających o greckich mitach
Nie pamiętam jak się nazywała owa seria, a jest mi to BARDZO potrzebne!
Był jeszcze "Jazon i Argonauci" "Przygody Perseusza" "coś związanego z Demeter".
Ktoś? Coś?

#bajki #lata90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach