Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@MagiczneLata90: Oooooo... Ktoś z piwnicy wyszedł.
- 0
@PomozcieBijaMnieNiemcy a skąd jesteś? Jaki rejon Polski? Bo mieszkałem na Śląsku i Warmii i w ogóle nie znałem tego określenia. Dopiszę sobie i wyedytuję.
@MagiczneLata90: Wałbrzych :) jak mi się coś jeszcze przypomni to będę pisał :)
Mirki kto pamięta? (Nagroda za najlepszy strój na zabawie choinkowej 1992 r.) #gimbynieznajo #lata90 #ksiazka #ksiazki #alf
źródło: comment_rIhKiqmyCvo6GnxIP3VkulIQ7RbjZ2V4.jpg
Pobierz

@kubica666: 2 Brothers On The 4th Floor - Dreams (Extended Version) 5:05

konto usunięte via Android
- 1
@MagiczneLata90: wciągalo się nosem na nudnych lekcjach xD
- 6
@GregPoland: ...zna wszystkie motywy, motywiki...
@paziu: Ona taka zwinna, żwawa
Kiedyś wszystko było prostsze ;)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #lata90
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #lata90
źródło: comment_tbx1TYeHq5DIiQuSEYlkCCW2D5amO3al.jpg
Pobierz- 12
@Ultra_Knur_9000 a potem wychodzą takie niespodzianki :D
źródło: comment_eBPvJsxL9vmdAfXqvraMhyazPGB4QXwI.jpg
PobierzPamiętacie legendarne cztery przyłożenia w jednym meczu?
Ktoś poszperał, zebrał je w jednym klipie i zrobił z tego przekozacką kompilację.
Ooooooo BUNDY! xD
#gimbynieznajo #lata90 #4touchdownsinonegame
Ktoś poszperał, zebrał je w jednym klipie i zrobił z tego przekozacką kompilację.
Ooooooo BUNDY! xD
#gimbynieznajo #lata90 #4touchdownsinonegame

@MagiczneLata90: Ogladalem to o 6:50 rano przed pojsciem do szkoly. Jeden z lepszych seriali
@MagiczneLata90: obejrzałem wszystkie odcinki xD
Znowu coś mi się przypomniało sprzed lat. Kiedyś moi koledzy tak strasznie zachwycali się tą piosenką a dla mnie to nic specjalnego nie było.
#gimbynieznajo #lata90 #muzyka
#gimbynieznajo #lata90 #muzyka

@Axelio: jedyna udana szansa, kiedy to Karrambie udało się przebić z dance'owych rapsów do szeroko rozumianego hip-hopu. Czekam na kolejne ;]
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Od trzech lat prowadzimy fanpage Magiczne Lata 90 https://www.facebook.com/magiczne.lata.90 - gdzie zbieramy najlepsze wspomnienia z dzieciństwa ludzików, którzy mieli szczęście właśnie wtedy się wychowywać.
Chcieliśmy się przywitać - co prawda nie mamy dla Was żadnego rozdajo, ale za to mamy mnóstwo fantastycznych wspomnień, które co jakiś czas będziemy wrzucali też na Mirko.
Szukajcie
Od trzech lat prowadzimy fanpage Magiczne Lata 90 https://www.facebook.com/magiczne.lata.90 - gdzie zbieramy najlepsze wspomnienia z dzieciństwa ludzików, którzy mieli szczęście właśnie wtedy się wychowywać.
Chcieliśmy się przywitać - co prawda nie mamy dla Was żadnego rozdajo, ale za to mamy mnóstwo fantastycznych wspomnień, które co jakiś czas będziemy wrzucali też na Mirko.
Szukajcie
źródło: comment_u2BcMbJ5ezy8pFlSI5JHJHku6PkFwqqD.jpg
Pobierz- 0
@MagiczneLata90: No Erica Cantonę to chyba każdy pamięta ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@menelaosPL: grałem kiedyś w zespole weselnym. Najgorsi byli klienci, którzy przysyłali 4 strony piosenek które mamy zagrać na ich weselu.
- 1
@eugeniusz_geniusz: my się dogadaliśmy, że możemy 5 piosenek dodać, których nie ma w repertuarze, ale akurat ta była tylko nie znałem jej wcześniej
432
5-10-15 Piotr Kraśko

- 69
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
#gimbynieznajo #lata90 #outlaws
Owego czasu była to jedna z lepszych gier dzięki tak zaawansowanej grafice.
Pamiętam godziny spędzone na pustyni ,tryliony wystrzelonych naboi .
Gierka miażdżyła umysł .
ehhh te lata zdecydowanie za szybko lecą.
Owego czasu była to jedna z lepszych gier dzięki tak zaawansowanej grafice.
Pamiętam godziny spędzone na pustyni ,tryliony wystrzelonych naboi .
Gierka miażdżyła umysł .
ehhh te lata zdecydowanie za szybko lecą.
źródło: comment_rNeBc9ZdinJQPs6hCNpashcXNMLyQJ4O.jpg
PobierzSiemak stare Mikrony ツ
Czy możecie przypomnieć mi jakie były seriale z 90'?
Kilka pamiętam:
macgyver
Czy możecie przypomnieć mi jakie były seriale z 90'?
Kilka pamiętam:
macgyver
@Bluelight: Malcolm in the middle
Sonda przeprowadzona u Januszy i Grażyn w 1992 roku
#sondaz #cebulacontent #polakicebulaki #gimbynieznajo #polska #lata90 #byloaledobre
#sondaz #cebulacontent #polakicebulaki #gimbynieznajo #polska #lata90 #byloaledobre
źródło: comment_n3K3V5OuSKtc17rg8UWbcfOTjpGfs9HP.jpg
Pobierz- 7
@piksel169: księdza, nauczyciela, właściciela strzelnicy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

- 4
Pamiętacie ten (chyba) drugi w Polsce energy drink zaraz po red bull?
#gimbynieznajo #lata90 #ciekawostki #pytanie
#gimbynieznajo #lata90 #ciekawostki #pytanie
źródło: comment_Gt815w3caTc2uDh7BzjBoxeOCixzt2vn.jpg
Pobierz- 0
@LewackiKrul: Technikum Mechanizacji Muzyki też pamiętam.





















Zawsze opowiadam, ze nie mialem latwego dziecinstwa.
Ale przynajmniej byl robot! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#gimbynieznajo #feels #heheszki #lata90
źródło: comment_c5cwvkXmyklUxPfOIQhpkDt4UGZNOvyt.jpg
Pobierzźródło: comment_kAZXgxjwERBlycb82cp4QJ4CCSpxeTRN.jpg
Pobierz