via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu robię zdjęcia dronem Dji Spark. Zrobiłam sobie kwalifikacje i próbuję się ciągle rozwijać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Chciałabym powoli wyjść do ludzi ale nie umiem w #reklama

Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz lub dasz plusika ()

#fotografia #foto #zdjecia #zdjeciednia #mojezdjecie #
anonimowa - Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu robię zdjęcia dronem Dji Spark. Zrob...

źródło: comment_1584802216RCfoz4oNPzt4b7gan6Qp7I.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kara/mandat za śmiecenie w lesie powinien wynosić?

  • 100zł 2.7% (2)
  • 500zł 2.7% (2)
  • 1000zł 6.8% (5)
  • 2000zł 4.1% (3)
  • 5000zł 8.2% (6)
  • 10000zł 6.8% (5)
  • 20000zł 38.4% (28)
  • Tylko pouczenie 0% (0)
  • Prace społeczne 17.8% (13)
  • Areszt 2 tyg 12.3% (9)

Oddanych głosów: 73

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach