Wpis z mikrobloga

@Destruktor91: to ja w DPD dziś miałem 95stopów(co zwykle mam 50) jakieś 1,5h jazdy od magazynu, tylko że ja mam dosłownie 3 wioski ( w jednej wiosce mam z 750 domów, drugiej 500, a trzecia to malutka wiska tylko 200domów)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dom3: O Panie zazdro, ja miałem miasto powiedzmy że te główne gdzie sortowania jest. I 11 wiosek średnio po 20 km przelotu między każdą. No i do tego dolicz 3 auta odbiorów ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Mefedronu: Co XD? Jakie 50zł od doręczenia? Jak przewoźnik ma niekiedy 6 zł za paczkę a co dopiero Kurier xD Coś się Tobie musiało pomylić. Zarobki są różne zależy czy jesteś na działalności ze swoim autem czy jeździsz pod kogoś. Ale spokojnie od 3 w górę dostaniesz, chyba że pracujesz po kilka godzin jako skoczek to ze 2,5 ale to za jeżdżenie po kilka godzin dziennie.
  • Odpowiedz
@Destruktor91 Pracowałem w firmie z czerwonym logo, jako przewoźnik zrezygnowałem.. Raz, że ucinali stopy brakowało mi co 2 tygodnie 20-40 stopów czyli w skali miesiąca robiła się dniówka. Dwa wożenie mebli, zero poszanowania na kuriera.. Jakby odbierali te paczki to bym nie robił dymu, ale sam wiesz jak załadujesz auto po sam dach i ktoś ci przestawi na inny termin to sie #!$%@? a dostarczyć musisz.. Raz zrobiłem #!$%@? rezygnacje to potem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klejnotnilu96: Też kiedyś zaczynałem w firmie z czerwonym logo. Tam jest młyn i obóz pracy, nigdy więcej tam do nich :). A w GLSie spoko, dobrych ludzi trafiłem, paczki jak wszędzie są małe są i duże o wszystko można się dogadać także na + no i nie szwabią na hajs :)
  • Odpowiedz