Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4

PanTom4sz
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

wykopowicz_z_kobierzyna
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@Destruktor91: żuber to jest żuber, harnasia nienawidzę bo mi smakuje spirytem za bardzo.
#kurier #dhl #dpd #paczkomaty orientuje się ktoś, do której godziny można się spodziewać kuriera ? Rano był komunikat, że do 20 powinien być, wiem że są święta, dlatego cierpliwie czekam , ale czy jest sens ? Czy spodziewać się go jutro ?( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
818
Kurier przez 30 minut reanimował mężczyznę, któremu przywiózł paczkę.

- Po 20 minutach miałem łzy bólu w oczach. Nie wiem, skąd miałem w sobie tyle siły - mówi pan Damian. To kurier, który przez 30 minut próbował ratować życie mężczyźnie, któremu miał dostarczyć paczkę.
z- 90
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@wycz: może zależy od oddziału, mnie sie najlepiej sprawdza ten kurier.
- 1
@mlodszy_szaman_hordy: wszystko zależy od ukrainca który jest na określonej strefie.
konto usunięte via Android
- 0
Mireczki macie jakieś doświadczenia w obsłudze kurierskiej małej firmy? Chciałbym wysłać kilka paczek(3-5kg) tygodniowo.Jaka firmę kurierską polecacie, oczywiście atrakcyjna cenowo?
#kurier #kurierzy #firma #kiciochpyta #tarnow
#kurier #kurierzy #firma #kiciochpyta #tarnow
Infolinia InPost: Jesteś osobą numer 73 w kolejce, prosimy o oczekiwanie
No na pewno XDDD
#kurier #heheszki #paczkomaty #inpost
@ChcialemBycTatuazem: ja byłem 140 któryś, a czekałem 15 minut na połączenie więc luz
@ChcialemBycTatuazem: Szczęściarz, ja dzwoniłam pół godziny temu i byłam 156 :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
paczka z wer łódź pojechała do wer włocławek by poleżeć i wrócić do wer łódź :) chyba komuś się źle czytnikiem odbiło i paczka pojechała na wycieczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dhl #kurier #pocztapolska #podrozojzdhl
#dhl #kurier #pocztapolska #podrozojzdhl
źródło: comment_YTHOb8CQR6EGptkojnjsVGsEDOtRmSfL.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@baxu: po co tagujesz #pocztapolska ...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@baxu: To są terminale/sortownie. WER to Poczta Polska
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Destruktor91: Nie wiem, wiem, że syrop ze słodu jeczmięnnego to pszczoły piją xD
@Destruktor91 i słusznie!
- 0
Mirki, ma ktoś z was jakieś doświadczenie z firmą Parcelforce Euro Priority? Sklep rowerowy w Walii tym kurierem wysyła swoje paczki. Jak to wygląda w Polsce? Oni to przekazują naszej poczcie czy mają tutaj swoich kurierów? W paczce jest rower czyli jakieś 15kg
#kurier #kurierzy #kiciochpyta #parcelforce
#kurier #kurierzy #kiciochpyta #parcelforce
@plonace_kalosze z tego co widzę na stornie w Polsce dostarczy to gls
- 0
@MichalQ20: ok, dziękuję
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
UWAGA ! OSZUSTWO NA KURIERA PROSZĄ O DOPŁATĘ 2...

UWAGA ! OSZUSTWO NA KURIERA PROSZĄ O DOPŁATĘ 2 PLN
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Destruktor91: jak to mówią? Jebnie? XD Jebło!
@Destruktor91: Zwolnij mistrzu! Bo te paczki po rowach posypie :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@CzakNorris:
A to źle robią kupując w sklepach stacjonarnych? Mają większą gwarancję, że dostaną od ręki towar, który chcą niż czekać na kuriera, który paczkę przy obecnym z--------u może równie dobrze dostarczyć w nowym roku.
A to źle robią kupując w sklepach stacjonarnych? Mają większą gwarancję, że dostaną od ręki towar, który chcą niż czekać na kuriera, który paczkę przy obecnym z--------u może równie dobrze dostarczyć w nowym roku.
@Gh0st: i przepłacą przy tym 10 krotnie
Pewnie paczka była za pobraniem XD
Mielec: Kurier FedEx-u uratował życie osobie, której doręczał paczkę. "Walczył z ogromnym poświęceniem"
#kurier #fedex #mielec #polska #ratownictwo
Mielec: Kurier FedEx-u uratował życie osobie, której doręczał paczkę. "Walczył z ogromnym poświęceniem"
#kurier #fedex #mielec #polska #ratownictwo
Mirki ogarnijcie ta sytuacje xD #kurier z #feedex kazal mi wczoraj sobie podjechac po paczke 2km od mojegi domu na co ja odmowilem, bo niestety nie mialem na to czasu po czym kurier mnie wysmial przez telefon i powiedzial ze nie to nie i sie rozlaczyl, a dzis dostaje takiego smsa. Dzwonie na infolinie i skladam skarge po czym dowiaduje sie, ze to moja wina bo nie bylo
@JestemBoTak: za drugim razem jak do niego dzwoniłeś powinieneś być przygotowany i to nagrywać.
- 1
@SebaKomp terminal w Chorzowie takze ponad 30km ode mnie xD
17
Dostarczył paczkę, klient padł z wrażenia -> RKO -> klient żyje.

Damian jest kurierem. Nie spodziewał się, że podczas swojej pracy będzie musiał ratować komuś życie. Gdy jego klient upadł na ziemię, rozpoczął resuscytację. Klient żyje. Paczka nie wiadomo czy dostarczona ani co w niej było.
z- 1
- #
- #
- #
- #





















