#kurier #dhl #dpd #paczkomaty orientuje się ktoś, do której godziny można się spodziewać kuriera ? Rano był komunikat, że do 20 powinien być, wiem że są święta, dlatego cierpliwie czekam , ale czy jest sens ? Czy spodziewać się go jutro ?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrynceBR sa takie firmy, ktore rozwoza do 22. Ale lepiej sprawdz jaki kurier ma Twoja paczke i wysledz na stronie - ew. jutro zaszwon na infolinie i Ci dadza numer do kuriera.
  • Odpowiedz
Jestem zaskoczona szybkością DPD przed świętami. W tym tygodniu paczka wysłana dwa razy. Następnego dnia po nadaniu już u odbiorcy. Ładnie, to się chwali.
#dpd #przesylki #kurier #kurierzy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawcio121: najprosciej sendit, furgonetka itp brokerzy, jak jakis wolumen bedziesz mial to mozesz uderzyc bezposrednio do danej firmy po umowe, zeby obciac jeszcze 1-3zł na paczce ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beeercik: Chyba lepiej odebrać osobiście przed świętami, czekać na kuriera po świętach. Przy takiej ilości nie ma szans na rozwiezienie wszystkiego do świąt.
  • Odpowiedz
#wykopaka #kurier
Warto owijać karton papierem świątecznym? Nalepka ta od kuriera będzie się na tym papierze trzymać? Nie chcę żeby paczka zaginęła i nigdy nie dotarła do adresata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, ma ktoś z was jakieś doświadczenie z firmą Parcelforce Euro Priority? Sklep rowerowy w Walii tym kurierem wysyła swoje paczki. Jak to wygląda w Polsce? Oni to przekazują naszej poczcie czy mają tutaj swoich kurierów? W paczce jest rower czyli jakieś 15kg
#kurier #kurierzy #kiciochpyta #parcelforce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzakNorris:
A to źle robią kupując w sklepach stacjonarnych? Mają większą gwarancję, że dostaną od ręki towar, który chcą niż czekać na kuriera, który paczkę przy obecnym z--------u może równie dobrze dostarczyć w nowym roku.
  • Odpowiedz
Mirki ogarnijcie ta sytuacje xD #kurier z #feedex kazal mi wczoraj sobie podjechac po paczke 2km od mojegi domu na co ja odmowilem, bo niestety nie mialem na to czasu po czym kurier mnie wysmial przez telefon i powiedzial ze nie to nie i sie rozlaczyl, a dzis dostaje takiego smsa. Dzwonie na infolinie i skladam skarge po czym dowiaduje sie, ze to moja wina bo nie bylo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach