Rozumiem, że gdyby to spotkało Twoja 15 letnią córkę, to wszystko byłoby cacy, bo prawo tak mówi.


@szunis: Nie jest cacy, on zwraca uwagę że będzie inna kwalifikacja czynu dzbanie, bo to nie jest wg prawa już pedo wbrew twojemu opisowi.
  • Odpowiedz
Dlaczego nikt w religii nie zadaje sobie pytanie o ogólną ideę jako taką zbawienia

może Jezus nie był jedynym..?

MOZE chodzi o tzw. idee zbawienia już od czasów starożytnego Egiptu obecną

a
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach