Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- emlo999
- Kopyto96
- qaswe
- Latarenko
- Arystokrates
- +91 innych
@RepublikaFederalnaNiemiec: Bez sensu skoro kobieta jest właśnoscią ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie pyta sie lodówki o zdanie.
- mango2018
- colliee
- wanghoi
- NogaOdStolu
- seadog
- +60 innych
@RepublikaFederalnaNiemiec: a lewica faktycznie twierdzi że kobiety nie poradzą sobie bez specjalnych praw i parytetów czy to tylko wymysł jakiegoś oszołoma?
@aarahon Skoro lewica i kobiety w polityce uważają że "pozytywna" dyskryminacja mężczyzn jest aktualnie konieczna to co to innego oznacza?
Jak budujemy dla osoby na wózku specjalny podjazd to przecież nie dlatego że porusza się tak samo sprawnie jak inni ¯_(ツ)_/¯
#ator #konfederacja
Ja to sie zastanawiam, kiedy Konfederacja zacznie mu zgłaszać filmy ew wytoczy proces za zmienianie nazwy w swoich vlogach
Konfa, Konfunia, Konfabulacja...
Jakoś nie zauważyłem, żeby zmieniał nazwę PO, PISu czy Lewicy, a swoją drogą Napiszcie do Korwina niech go przeprosi i wyślę bukiet róż może da spokój:D #polityka
Ja to sie zastanawiam, kiedy Konfederacja zacznie mu zgłaszać filmy ew wytoczy proces za zmienianie nazwy w swoich vlogach
Konfa, Konfunia, Konfabulacja...
Jakoś nie zauważyłem, żeby zmieniał nazwę PO, PISu czy Lewicy, a swoją drogą Napiszcie do Korwina niech go przeprosi i wyślę bukiet róż może da spokój:D #polityka
- 19
Z panem Bogiem w sezon 6. Do zobaczenia. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.
#polityka #latarnikwyborczy #konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #ukraina
#polityka #latarnikwyborczy #konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #ukraina
- wiesiu2
- Pauzaniusz
- cardenas
- RepublikaFederalnaNiemiec
- plackojad
- +14 innych
- grim_fandango
- Latarenko
- fsnelo
- ChlopoRobotnik2137
- plackojad
- +9 innych
@RepublikaFederalnaNiemiec: PiS na drugim? Wymowne ¯\(ツ)/¯
- gardzenarodowcami
- Elijahu
- TypowyZakolak
- notauser
- Ragnotron
- +18 innych
- 26
@plackojad to już chyba trzeci taki test który robię i w każdym wychodzi mi tak samo
- 66
@Nighthuntero Donald ostatnio jednocześnie skręcił w prawo i w lewo.
- NijuGMD
- varres
- Roger_Casement
- Kumpel19
- RepublikaFederalnaNiemiec
- +93 innych
Coś mi się wydaje, że to właśnie od opozycji to się zaczęło, no ale tej opozycji niedobra wspominać.
@CowiekDebil: Tak, zaczęło się od tego jak Konfa mówiła o tym, żeby nie dawać 500+ Ukraińcom, a tym bardziej 800+ czy kredytu 0%, ale teraz to już opozycja.
- Kumpel19
- Kam3l
- RepublikaFederalnaNiemiec
- Aquamen
- NiceshootPL
- +52 innych
- 156
Możesz swobodnie podróżować, ale jedynie po Polsce, bo z UE, strefy Schengen i obszaru wolnego handlu wyjdziemy.
Chyba, że chodzi #rosja, to wtedy to tak
Jak można tak pluć na ryj swoim wyborcom. Elektorat Konfederacji niczym się nie różni od Pisowskiego.
#polityka #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Chyba, że chodzi #rosja, to wtedy to tak
Jak można tak pluć na ryj swoim wyborcom. Elektorat Konfederacji niczym się nie różni od Pisowskiego.
#polityka #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Elektorat Konfederacji niczym się nie różni od Pisowskiego.
@mango2018: różni się. Jest jeszcze głupszy, bo ma dostęp do Internetu i praktycznie nieograniczonej informacji na każdy temat, a mimo to daje się łapać na #!$%@? b0saka, memcena, k*rwina i brauna z jego prorosyjskim cyrkiem szurów. To co innego niż emeryt, który dostaje 13,14 i ogląda tvp. k0nfiarze to zdecydowanie najgłupsza grupa wyborców i najgorsze sekta polityczna w Polsce.
- mango2018
- notauser
- caius_cosades
- hopeless21
- wanghoi
- +201 innych
@mango2018: Najzabawniejsze jest to, że żadna z tych rzeczy nie jest w ogóle zakazana i jadą tylko na czystym strachu, że ktoś ludziom to odbierze. Swoją drogą, nawet jeśli takie trendy globalne nastąpią, to jedyne co by mogli zrobić wtedy u władzy, to zrobić z Polski izolowaną Koreę Północną, pośrednio lub bezpośrednio na rosyjskiej smyczy i wszystko wyżej wymienione i tak de facto nie byłoby dostępne dla przeciętnego obywatela, bo go
- mango2018
- caius_cosades
- hopeless21
- Niedobry
- wanghoi
- +142 innych
- 9
Tak teraz pomysłem sobie ze #neuropa to chyba lubi kryć afery pisu, co jakaś afera wleci oni muszą dać wysryw o #konfederacja. Ile wam Kaczyński zapłacił? #polityka
@emlo999: W sensie mówisz o tym olbrzymim płaczu konfiarzy na temat jakiegoś tam filmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I przy okazji ich wymownej ciszy co do afery wizowej? To jest ta neuropa?
- TypowyZakolak
- colliee
- Logika_wykopu
- wiedzmy
- deziom
- +20 innych
#polityka #pis #konfederacja #nazizm #faszyzm #hitler #zliludzie #psychiczniludzie #katoliban
Konfederaci-kamraci. Ale się rymuje, nawet podobne. Nie dość że szury i żartownisie to jeszcze narodowe slogany prowadzące do faszyzmu albo w stronę Rosji, wtf.
Czy się mylę?
Konfederaci-kamraci. Ale się rymuje, nawet podobne. Nie dość że szury i żartownisie to jeszcze narodowe slogany prowadzące do faszyzmu albo w stronę Rosji, wtf.
Czy się mylę?
@siadatajta a zaliczaj gdzie chcesz
@poczatkujacywycoopowicz: Konfederacja to głównie dzieci po 14-16 z wypranym mózgiem.
Dla nich liczy się: heheszki i masakracja.
A Bosak to taki boiskowy idol
Dla nich liczy się: heheszki i masakracja.
A Bosak to taki boiskowy idol
- 1
@Lukardio: no zobacz, a jakby trzecią drogę podłączył pod pis to by władzę utrzymali... takie podłączanie konfederacji pod pis powinno być karalne, każdy logicznie myślący wie że najbardziej sprzedajni będą bezpartyjni i trzecia droga.
- wAr1948
- emlo999
- waldo
- RepublikaFederalnaNiemiec
- Kalifornix
- +2 innych
podłączanie konfederacji pod pis powinno być karalne
xD
Niestety koalicja #k0nfedepis 0,3% w górę... winnicki, tyszka, dworczyk i placek z wykopu z kolegami z k0nfedepisu umiarkowanie zadwoloni...
- deziom
- johny-kalesonny
- gardzenarodowcami
- Leniek
- JV44
- +4 innych
- 19
Obraz typowego lewaka jakim jest @Nerlo_ajcats, dodaje durny wpis, sam sobie tworzy jakąś teorie, ktoś mu odpowiada rzeczowo, następnie komentarze są usuwane a użytkownicy na czarnej liście...
ty chcesz rozmawiać o konkretach czy po prostu masz płacone od wpisu?
po co mi odpowiadasz i zarzucasz kłamstwo jak dodałeś mnie na czarną listę i nie mogę odpowiedzieć...
https://wykop.pl/wpis/72912035/jak-tam-100-ustaw-memcena-czy-tam-bosaka-juz-nie-p#257627729
#bekazlewactwa #konfederacja #wybory
ty chcesz rozmawiać o konkretach czy po prostu masz płacone od wpisu?
po co mi odpowiadasz i zarzucasz kłamstwo jak dodałeś mnie na czarną listę i nie mogę odpowiedzieć...
https://wykop.pl/wpis/72912035/jak-tam-100-ustaw-memcena-czy-tam-bosaka-juz-nie-p#257627729
#bekazlewactwa #konfederacja #wybory
- Latarenko
- emlo999
- SocialM_Center
- siadatajta
- NijuGMD
- +14 innych
@wiesiu2: Miałem go na czarno, ale teraz jak popatrzyłem na profil to aż smutno mi się zrobiło.
Chłop w 9 miesięcy nabił na mirko więcej akcji niż ja przez 7 lat gdzie 70% u mnie to jest plusowanie a u niego plusy stanowią 1%.
Ten człowiek wysrał 22 tysiące komentarzy/wpisów w 9 miesięcy xD
To jest 2500 miesięcznie xDD
82 dziennie xDDD
I niech jakiś neuropek spróbuje szczeknąć, że nie mają
Chłop w 9 miesięcy nabił na mirko więcej akcji niż ja przez 7 lat gdzie 70% u mnie to jest plusowanie a u niego plusy stanowią 1%.
Ten człowiek wysrał 22 tysiące komentarzy/wpisów w 9 miesięcy xD
To jest 2500 miesięcznie xDD
82 dziennie xDDD
I niech jakiś neuropek spróbuje szczeknąć, że nie mają
- wiesiu2
- siadatajta
- NijuGMD
- RepublikaFederalnaNiemiec
- Kalifornix
- +13 innych
Jak tam 100 ustaw memcena? Czy tam bosaka,już nie pamiętam.
Już je sobie przypomnieli czy zapomnieli tak samo jak ja?
Bo miały być a jakaś cisza dziwna nastała.
I jak tu im zaufać w czymkolwiek, braun broni jaszczura, korwin mówi o kobietach jak o gorszej kategorii?
#polityka #konfederacja
Już je sobie przypomnieli czy zapomnieli tak samo jak ja?
Bo miały być a jakaś cisza dziwna nastała.
I jak tu im zaufać w czymkolwiek, braun broni jaszczura, korwin mówi o kobietach jak o gorszej kategorii?
#polityka #konfederacja
- colliee
- wiedzmy
- Ukasz03
- officer_K
- kupuje_bulki_w_almie
- +1 innych
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@wiesiu2: a to memcen wycofał swoje 100 ustaw przed wyborami?
Idź klam gdzie indziej.
Idź klam gdzie indziej.
68
Pracownicy ZUS organizują strajk a szefowie twierdzą, że to kampania wyborcza

"Uważamy, że jeden ze związków zawodowych próbuje wykorzystać dla swoich celów kampanię wyborczą" - twierdzą szefowie ZUS w odpowiedzi na referendum strajkowe. Jeśli strajk dojdzie do skutku, możliwe jest wstrzymanie wypłat 500+ i innych świadczeń tuż przed wyborami.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
- Mezomorfix
- albo_wutka_albo_buk
- NijuGMD
- Latarenko
- wAr1948
- +5 innych
@TypowyZakolak: PiS pojmuje wolność w sposób lewicowy. Konfederacja jest zdecydowanym przeciwnikiem usuwania gotówki, centralizacji szkolnictwa i władzy. Konfederacja też ma zupełnie inne pojęcie wolności i prawa własności. Konfederacji znacznie bliżej do zasady chcącemu nie dzieje się krzywda.
Podsumowując, różnica polega na tym, że PiS chce zmuszać do nauki religii w szkołach, a Konfederacja jest partią wyznającą wartości chrześcijańskie, ale nie chcą nikomu nic narzucać i uważają, że to rodzice powinni decydować.
Podsumowując, różnica polega na tym, że PiS chce zmuszać do nauki religii w szkołach, a Konfederacja jest partią wyznającą wartości chrześcijańskie, ale nie chcą nikomu nic narzucać i uważają, że to rodzice powinni decydować.
- 16
- albo_wutka_albo_buk
- NijuGMD
- Kopyto96
- Latarenko
- wAr1948
- +11 innych
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@L3stko: Wolę określenie "Prokurator generalny zaskoczenia."
- 1
Teraz wszystko jasne. Osiągnąłem poziom geniuszu politycznego i nie brudzę się żadną ze skrajności. Dlatego mogę wyśmiewać zarówno #pis i #konfederacja jak i #koalicjaobywatelska i #lewica
Wiedziałem że ta konfa to niby ma fajne hasła ale to tylko zasłona dymna #polityka
Wiedziałem że ta konfa to niby ma fajne hasła ale to tylko zasłona dymna #polityka
@cwlmod: czyli teraz prawacy mogą cię wyzywać od lewaków a lewacy od prawaków
@xfin: Ja bede na Tuska głosował bo najpierw PiS musi stracić władze zanim ktokolwiek z opozycji bedzie mógł cokolwiek zrobic ze swoim programem.
Akurat 3 droge uważam za szkodliwa w tej sytuacji. Mogliby wejsc w koalicje na czas wyborów i jasno to zakomunikować że jest to manewr taktyczny a nie ideologiczny
Akurat 3 droge uważam za szkodliwa w tej sytuacji. Mogliby wejsc w koalicje na czas wyborów i jasno to zakomunikować że jest to manewr taktyczny a nie ideologiczny
- 8
- mecenassrenas
- Jarusek
- Panoxar
- Ukasz03
- DrFaithless
- +3 innych
@wshk: Proponuję obejrzeć wywiad z ta babą u roman warszawski. #!$%@? ją niedługo po tym wywiadzie co mnie nie dziwi, bardziej pasuje do lewopisu niż do konfy.
@wshk: Wiesz niektóre kobiety lubią bdsm, mieć homonto lub być pod butem faceta. I takie kobiety idą do konfy udając że coś znaczą i są obrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5





























Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Dziś w bonusie - pomogę konfederatom. Tak, ja @aarahon chcę pomóc konfederatom