Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - pomogę konfederatom. Tak, ja @aarahon chcę pomóc konfederatom
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3
@RepublikaFederalnaNiemiec: a lewica faktycznie twierdzi że kobiety nie poradzą sobie bez specjalnych praw i parytetów czy to tylko wymysł jakiegoś oszołoma?


@aarahon Skoro lewica i kobiety w polityce uważają że "pozytywna" dyskryminacja mężczyzn jest aktualnie konieczna to co to innego oznacza?

Jak budujemy dla osoby na wózku specjalny podjazd to przecież nie dlatego że porusza się tak samo sprawnie jak inni ¯_(ツ)_/¯
#ator #konfederacja
Ja to sie zastanawiam, kiedy Konfederacja zacznie mu zgłaszać filmy ew wytoczy proces za zmienianie nazwy w swoich vlogach
Konfa, Konfunia, Konfabulacja...

Jakoś nie zauważyłem, żeby zmieniał nazwę PO, PISu czy Lewicy, a swoją drogą Napiszcie do Korwina niech go przeprosi i wyślę bukiet róż może da spokój:D #polityka
Elektorat Konfederacji niczym się nie różni od Pisowskiego.


@mango2018: różni się. Jest jeszcze głupszy, bo ma dostęp do Internetu i praktycznie nieograniczonej informacji na każdy temat, a mimo to daje się łapać na #!$%@? b0saka, memcena, k*rwina i brauna z jego prorosyjskim cyrkiem szurów. To co innego niż emeryt, który dostaje 13,14 i ogląda tvp. k0nfiarze to zdecydowanie najgłupsza grupa wyborców i najgorsze sekta polityczna w Polsce.
@mango2018: Najzabawniejsze jest to, że żadna z tych rzeczy nie jest w ogóle zakazana i jadą tylko na czystym strachu, że ktoś ludziom to odbierze. Swoją drogą, nawet jeśli takie trendy globalne nastąpią, to jedyne co by mogli zrobić wtedy u władzy, to zrobić z Polski izolowaną Koreę Północną, pośrednio lub bezpośrednio na rosyjskiej smyczy i wszystko wyżej wymienione i tak de facto nie byłoby dostępne dla przeciętnego obywatela, bo go
Obraz typowego lewaka jakim jest @Nerlo_ajcats, dodaje durny wpis, sam sobie tworzy jakąś teorie, ktoś mu odpowiada rzeczowo, następnie komentarze są usuwane a użytkownicy na czarnej liście...

ty chcesz rozmawiać o konkretach czy po prostu masz płacone od wpisu?
po co mi odpowiadasz i zarzucasz kłamstwo jak dodałeś mnie na czarną listę i nie mogę odpowiedzieć...

https://wykop.pl/wpis/72912035/jak-tam-100-ustaw-memcena-czy-tam-bosaka-juz-nie-p#257627729

#bekazlewactwa #konfederacja #wybory
Pobierz wiesiu2 - Obraz typowego lewaka jakim jest @Nerlo_ajcats, dodaje durny wpis, sam sobi...
źródło: Zrzut ekranu z 2023-09-25 11-37-20
@wiesiu2: Miałem go na czarno, ale teraz jak popatrzyłem na profil to aż smutno mi się zrobiło.

Chłop w 9 miesięcy nabił na mirko więcej akcji niż ja przez 7 lat gdzie 70% u mnie to jest plusowanie a u niego plusy stanowią 1%.

Ten człowiek wysrał 22 tysiące komentarzy/wpisów w 9 miesięcy xD
To jest 2500 miesięcznie xDD
82 dziennie xDDD

I niech jakiś neuropek spróbuje szczeknąć, że nie mają
Pobierz Latarenko - @wiesiu2: Miałem go na czarno, ale teraz jak popatrzyłem na profil to aż ...
źródło: obraz_2023-09-25_114833215
@TypowyZakolak: PiS pojmuje wolność w sposób lewicowy. Konfederacja jest zdecydowanym przeciwnikiem usuwania gotówki, centralizacji szkolnictwa i władzy. Konfederacja też ma zupełnie inne pojęcie wolności i prawa własności. Konfederacji znacznie bliżej do zasady chcącemu nie dzieje się krzywda.

Podsumowując, różnica polega na tym, że PiS chce zmuszać do nauki religii w szkołach, a Konfederacja jest partią wyznającą wartości chrześcijańskie, ale nie chcą nikomu nic narzucać i uważają, że to rodzice powinni decydować.
@xfin: Ja bede na Tuska głosował bo najpierw PiS musi stracić władze zanim ktokolwiek z opozycji bedzie mógł cokolwiek zrobic ze swoim programem.

Akurat 3 droge uważam za szkodliwa w tej sytuacji. Mogliby wejsc w koalicje na czas wyborów i jasno to zakomunikować że jest to manewr taktyczny a nie ideologiczny
@wshk: Proponuję obejrzeć wywiad z ta babą u roman warszawski. #!$%@? ją niedługo po tym wywiadzie co mnie nie dziwi, bardziej pasuje do lewopisu niż do konfy.
@wshk: Wiesz niektóre kobiety lubią bdsm, mieć homonto lub być pod butem faceta. I takie kobiety idą do konfy udając że coś znaczą i są obrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)