Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwielbiam w mojej dziewczynie to, że mimo tego, że jest bardzo silnia i wysportowana (i ze na pewno by sobie poradziła), to za każdym razem udaje, że nie może otworzyć słoika tylko po to, żebym poczuł się męsko i że to ja jestem Panem domu czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º) A za co Wy lubicie swoje #rozowepaski ?


#rozowepaski #zwiazki
typowa_zielonka - Uwielbiam w mojej dziewczynie to, że mimo tego, że jest bardzo siln...

źródło: comment_GHA7YzhQ1Mu8Zn9BWAo8mZA3Kl9KWI1C.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maaska: a ja nie jestem wyjątkową kobietą, nie toleruje laktozy :/
Szkoda tylko że sporo ludzi myli nietolerancje laktozy z uczuleniem i tylko z powodu mylnego rozumienia odstawiaja nabiał.
  • Odpowiedz
@Szlif: Mnie żadna z nich nie powala, na tle rywalek wypadają słabo, nie twierdzę oczywiście że są jakieś brzydkie, no ale nie przykuwają uwagi praktycznie wcale. Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że mityczna uroda Polek to rzecz przereklamowana.
  • Odpowiedz