Do wszystkich ( nie tylko tych sluchajacych rapu) Też tak odbieracie kluby? wielokrotny mistrz Polski ( i Puchar swiata raz) w kick-boxingu mówi jak jest

GRA POZORÓW.

#rozkmina

#kluby #rap #muzyka #juras
nic1 - Do wszystkich ( nie tylko tych sluchajacych rapu) Też tak odbieracie kluby? wi...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki klub teraz ma sens w Szczecinie? Po upadku moriona, gdzie było dość starsze towarzystwo i ogólna kultura, nie wiem zupełnie gdzie się wybrać. Nowa szufla jest chyba zbyt gimbazowa. Klimaty nie mają dla mnie znaczenia, chociaż akurat klimat Moriona sprzyjał stałemu charakterystycznemu towarzystwu, dzięki czemu wiadomo było czego się spodziewać i robiło się swojsko. #szczecin #kluby
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję zorganizować spotkanie klasowe ludzi podstawówki, więc szukam jakiegoś przyjemnego lokalu w Warszawie, niezbyt drogiego (ale też bez przesady), żeby nie było dresów itp.

Coś polecicie? :)

#warszawa #kluby
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kluby #clubbase #story #studbaza #gorzkiezale ostatnio zaszokował mnie doktor na uczelni tak, że aż zrobiłem oczy jak to od niego usłyszałem, niestety tylko jedna osoba której to opowiadałem wiedziała o co chodzi, a więc: przychodzimy na projekt na którym mamy pokazać nasze postępy, niestety nikt z nas żadnych postępów nie poczynił, więc wchodzimy do sali, sprawdzenie obecności, i doktor mówi no to
m4rj4n - #kluby #clubbase #story #studbaza #gorzkiezale ostatnio zaszokował mnie dokt...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ah te studenckie promocje. Już kluby #spamujo i nie wiadomo co wybierać...

Zorganizuj przyjście minimum 15 osób (najlepiej ze swojej grupy) upomnij się na wejściu o 0,5l wódki dla waszej paczki! ;) (promocja działa tylko do godziny 23:00)


#lol #studbaza #kluby #promocje #asnaebaem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Impreza w klubie sombrero (zorganizowana dla pracownikow IBM). Do poznanej przeze mnie przed chwilą dziewczyny podchodzi najodwazniejszy z programistów tejże firmy i zagaja rozmowę:

- czy masz na imię "Google"? - pyta

- nie, a dlaczego? - odpowiada zdziwiona kolezanka

-
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#imprezy #kluby #dresscode #wykopowerozkminy #t--------------y

Tak sobie mysle... Jaki jest sens wdrazac dresscode i w ogole selekcje na wejsciu do klubu w miescie, ktore jest sredniej wielkosci, a jeszcze mniejszego znaczenia, powiedzmy taka Bydgoszcz. W miescie, gdzie sa ze dwa kluby. Po kij udawac, ze to Paryz, jak to tylko jakas wieksza wioska?

Jeszcze drugi paradoks, do takiego klubu ciagnie jeszcze wiecej wymuskanych kolesiow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach