Hej Mirki z #wroclaw. Mam pytanie czy znacie jakieś #kluby we Wrocławiu podobne do starej Drogi do mekki, grające Drum and Bass, bądź niekoniecznie D&B ale takie w którym można się dobrze wyszumieć. Pytam bo dość mam klubów w których ludzie bujają się w lewo i prawo do Micheala Jacksona odtwarzanego z mp3. Jedyne co znam i wydaję mi się ok to Domówka.

Pozdrawiam.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki przyszedłem do mojego ulubionego klubu z którego na dziś wieczór zrobili techno-dyskotekę. No i przyszły te takie klasyczne lachony i jak widzę ich taniec przypominający konwulsje umierającej antylopy to śmiecham w niebogłosy. XD

#kluby #dyskoteka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach