#wakacje2016 #zabawa #kobiety #morze #kluby
Mirki i Mirabelki jako, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami to mam do was pytanie. W jakim mieście nad naszym pięknym morzem można się dobrze zabawić. Kultura w klubach, rozrywkowi ludzie, panie które są chętne do tańców, pocałunków i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pensjonatami lub hotelami w rozsądnych cenach. Z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba_kuba: Nad Wisłą, na pewno będzie niedrogo jak podkreślisz że alko we własnym zakresie. A tak poważnie to nie jest zły pomysł jak kupisz alko i miencho na grilla i uwalisz się po praskiej stronie, imo 100 razy lepiej niż lokal
  • Odpowiedz
@PMV_Norway:

Swoją drogą gdy mieszkałem w Bergen widziałem obrazek jak 5 członków HA wyjechało na fisketorget, gdzie zbierają się w niedzielę motocykliści. Pojechali pod zapakowane motocykle i jak na filmie sprzedali kopa pierwszemu z brzegu wyrażając kilka. Nikt nie odezwał się słowem. Wszyscy szybko dojechali zostawiając HA bez słowa


jak dobrze, ze u nas w Polszy by to nie przeszlo :)
  • Odpowiedz
  • 9
Pracuje sobie w klubie w pewnym momencie podchodzi do mnie panna młoda bo ma wieczór panieński z całym orszakiem lasek co robią zdj i mówi że ma takie zadanie że musi zdobyć autograf i żebym się jej na ręce podpisał :D mówi że mogę Ci chce to napisałem Krzysztof Ibisz xd jej mina bezcenna xd
#nocnazmiana #kluby #pracbaza #truestory #coolstory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, chodzi z was ktos do łodzkich klubów? jakie opinie i wrazenia? głownie nt czekolady i protectora chcilabym cos uslyszec. #lodz #kluby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e wymyśliłem coś fajnego do klubu gdzie ludzie tańcują przy techno wiedzie lasery i te sprawy
niech ściany będą lampami, no to akurat proste
ale im bliżej czujnik wykryje coś ściany tym ciemniej ona swieci
w efekcie jasno będzie jak tańcują na środku a zgaśnie jak smucą ogóra pod ścianami
co sądzicie ?
#pytanie #kluby #techno #impreza #majsterkowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stitch: @urwis69:
Co do klubow, wszedzie w kazdym MC, OC, FG, czy wsrod motocyklistow niezrzeszonych sa czarne owce.
Jestesmy tylko ludzmi, kazdy moze miec gorszy dzien.
W typowym MC troche drazni mnie ta otoczka niby tajemniczosci, oraz to ze niektorzy uwazaja sie za lepszych. Czesto ci ktorzy patcha po prostu kupili.
Wiadomo, ze sa kluby, ktore swoja reputacje maja naciagana mniej lub bardziej, tak samo jak sa kluby
  • Odpowiedz
@Stitch: W tym co mówi @urwis69 jest sporo prawdy - wszystko zależy na jaki klub trafisz. Niemal zawsze w FG jest totalny luz, nie tak jak w MC, choć to też zależy od ludzi będących w klubie i ich aspiracji. Ja jestem w FG od ponad 6 lat, z ludźmi z klubu latałem jeszcze przed jego powstaniem, widziałem na własne oczy jak taki klub powstaje, jak się rozwija na
  • Odpowiedz
Jak ludzie się bzykają w klubach? :D Bo ciągle słyszę a nie chadzam tam.
Wchodzi facet z laską do męskiego kibla, zamykają się w kabinie, a na zewnątrz ludzie sobie czekają, ewentualnie komentują odgłosy?:D Nie mówię o scenach na parkiecie już.
#kluby #kiciochpyta #podrywajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzykaelektroniczna #dyskoteka #kluby #impreza #slask #katowice #electrohouse #prawilnetechno

Poszukuję dobrego klubu muzycznego na Górnym Śląsku lub w okolicach, a najlepiej w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż tu się nie łudzę bo te Pomarańcze czy Spiże to IMHO wylęgarnia przećpanych patusów gibających się do komercyjnego #techno wątłej konduity.

Tzn. patusy dotrą wszędzie, wiadomo, ale jakbym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach