Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Poleci ktoś z #wroclaw jakiś fajny klub na sobotnią imprezę? Byle nie mordownie i rockowe klimaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) #imprezy #kluby #kiciochpyta
- 2
@litmano: Das Lokal.
@ohjohny idź nad Wisłę nie dość że taniej to przyjemnie no i pogoda dopisała dzisiaj :-D
Legia Warszawa
- 1
@WiewiurPL: wrzuć w Google 1% mc będziesz wiedział. W robocie jestem w dodatku na telefonie
- 1
@PMV_Norway:
jak dobrze, ze u nas w Polszy by to nie przeszlo :)
Swoją drogą gdy mieszkałem w Bergen widziałem obrazek jak 5 członków HA wyjechało na fisketorget, gdzie zbierają się w niedzielę motocykliści. Pojechali pod zapakowane motocykle i jak na filmie sprzedali kopa pierwszemu z brzegu wyrażając kilka. Nikt nie odezwał się słowem. Wszyscy szybko dojechali zostawiając HA bez słowa
jak dobrze, ze u nas w Polszy by to nie przeszlo :)
Pracuje sobie w klubie w pewnym momencie podchodzi do mnie panna młoda bo ma wieczór panieński z całym orszakiem lasek co robią zdj i mówi że ma takie zadanie że musi zdobyć autograf i żebym się jej na ręce podpisał :D mówi że mogę Ci chce to napisałem Krzysztof Ibisz xd jej mina bezcenna xd
#nocnazmiana #kluby #pracbaza #truestory #coolstory
#nocnazmiana #kluby #pracbaza #truestory #coolstory
- 0
@Klavi: Krzychu, tak młodo wyglądasz, że cię nie poznała?
- 1
- 5
@sweteer: jak chcesz zaruchać coś żywego i się nie brzydzisz to spoko. Innego powodu wizyty w czekoladzie nie widzę :P
e wymyśliłem coś fajnego do klubu gdzie ludzie tańcują przy techno wiedzie lasery i te sprawy
niech ściany będą lampami, no to akurat proste
ale im bliżej czujnik wykryje coś ściany tym ciemniej ona swieci
w efekcie jasno będzie jak tańcują na środku a zgaśnie jak smucą ogóra pod ścianami
co sądzicie ?
#pytanie #kluby #techno #impreza #majsterkowanie
niech ściany będą lampami, no to akurat proste
ale im bliżej czujnik wykryje coś ściany tym ciemniej ona swieci
w efekcie jasno będzie jak tańcują na środku a zgaśnie jak smucą ogóra pod ścianami
co sądzicie ?
#pytanie #kluby #techno #impreza #majsterkowanie
@wytrzzeszcz: że nieprzypadkiem w klubach jest jednak ciemno :)
@xerxes931: ale tacy ludzie czasem coś fajnego zrobią, a ja z kolei od razu widzę milion wad :)
- 4
@Stitch: @urwis69:
Co do klubow, wszedzie w kazdym MC, OC, FG, czy wsrod motocyklistow niezrzeszonych sa czarne owce.
Jestesmy tylko ludzmi, kazdy moze miec gorszy dzien.
W typowym MC troche drazni mnie ta otoczka niby tajemniczosci, oraz to ze niektorzy uwazaja sie za lepszych. Czesto ci ktorzy patcha po prostu kupili.
Wiadomo, ze sa kluby, ktore swoja reputacje maja naciagana mniej lub bardziej, tak samo jak sa kluby
Co do klubow, wszedzie w kazdym MC, OC, FG, czy wsrod motocyklistow niezrzeszonych sa czarne owce.
Jestesmy tylko ludzmi, kazdy moze miec gorszy dzien.
W typowym MC troche drazni mnie ta otoczka niby tajemniczosci, oraz to ze niektorzy uwazaja sie za lepszych. Czesto ci ktorzy patcha po prostu kupili.
Wiadomo, ze sa kluby, ktore swoja reputacje maja naciagana mniej lub bardziej, tak samo jak sa kluby
- 2
@Stitch: W tym co mówi @urwis69 jest sporo prawdy - wszystko zależy na jaki klub trafisz. Niemal zawsze w FG jest totalny luz, nie tak jak w MC, choć to też zależy od ludzi będących w klubie i ich aspiracji. Ja jestem w FG od ponad 6 lat, z ludźmi z klubu latałem jeszcze przed jego powstaniem, widziałem na własne oczy jak taki klub powstaje, jak się rozwija na
pozdrawiam wszystkich mireczków którzy dzisiaj będą się kręcić po imprezach w Warszawie! Może się gdzieś przypadkiem spotkamy nawet nie wiedząc że mirkujemy :)
#pozdrawiam #warszawa #wykopiwowarszawa #kluby
#pozdrawiam #warszawa #wykopiwowarszawa #kluby
Jak ludzie się bzykają w klubach? :D Bo ciągle słyszę a nie chadzam tam.
Wchodzi facet z laską do męskiego kibla, zamykają się w kabinie, a na zewnątrz ludzie sobie czekają, ewentualnie komentują odgłosy?:D Nie mówię o scenach na parkiecie już.
#kluby #kiciochpyta #podrywajzwykopem
Wchodzi facet z laską do męskiego kibla, zamykają się w kabinie, a na zewnątrz ludzie sobie czekają, ewentualnie komentują odgłosy?:D Nie mówię o scenach na parkiecie już.
#kluby #kiciochpyta #podrywajzwykopem
@coolcooly22: Przecież te pokoje to by były całe zasrane, zaszczane itp itd.
- 2
@Asterling: po co płacić 20zł żeby nasrać w pokoju? :D
- 2
Czy warto jechać na nocne kluby do Litwy albo Łotwy, chodzi o to czy taniej da się tam poimprezować niż w Polsce?
#kluby #litwa #podrozujzwykopem
#kluby #litwa #podrozujzwykopem
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bezpanska: Serio,bo zazwyczaj tak jest. I nie masz,co mieć do niego pretensji za ,,k-----i w oczach",tylko raczej do biodegradowalnych #rozowepaski ,które tak łatwo rozkładają nogi.
- 4
@bezpanska: zawsze zaruchają. Jak nie Ciebie to inną :)
DRESSCODE: FAIRYTALE
W jednym z klubów widnieje taka informacja jeżeli chodzi o strój. To jest jakiś bajkowy motyw? Grafika Google coś mi tak podpowiada. Wie ktoś o co konkretnie chodzi?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kluby #fairytale
- 1
lasek z wyglądu
@Polacus: Dobrze powiedziane, bo z charakterem fajnym mają mało wspólnego, szczególnie te na dyskotekach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
#muzykaelektroniczna #dyskoteka #kluby #impreza #slask #katowice #electrohouse #prawilnetechno
Poszukuję dobrego klubu muzycznego na Górnym Śląsku lub w okolicach, a najlepiej w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż tu się nie łudzę bo te Pomarańcze czy Spiże to IMHO wylęgarnia przećpanych patusów gibających się do komercyjnego #techno wątłej konduity.
Tzn. patusy dotrą wszędzie, wiadomo, ale jakbym
Poszukuję dobrego klubu muzycznego na Górnym Śląsku lub w okolicach, a najlepiej w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż tu się nie łudzę bo te Pomarańcze czy Spiże to IMHO wylęgarnia przećpanych patusów gibających się do komercyjnego #techno wątłej konduity.
Tzn. patusy dotrą wszędzie, wiadomo, ale jakbym
- 2
@Polacus: te dwie rzeczy rzadko występują osobno.
- 1
nie chodzą do klubów, tylko do knajp na Kazimierzu

- 0
@salvador94: Pytałem bardziej w imieniu OPa ale dzięki za info! Te imprezy będą zawsze w Soulu? Może bym wpadł kiedyś...
@kylkson: A zobaczymy, jest kilka kwestii do dogadania aczkolwiek ja bym się do jednego miejsca nie ograniczał ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@wonsz_smieszek Chyba nie, ale dałem nadzieje w tym roku temu miejscu. Niestety kredyt zaufania został wykorzystany do końca.
@panodzupy: możliwe jednak ja miałem zupełnie inne wrażenie po rozmowach


































Mirki i Mirabelki jako, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami to mam do was pytanie. W jakim mieście nad naszym pięknym morzem można się dobrze zabawić. Kultura w klubach, rozrywkowi ludzie, panie które są chętne do tańców, pocałunków i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pensjonatami lub hotelami w rozsądnych cenach. Z