Macie jakas strone/fanpage/grupe na fb gdzie pojawiaja sie info o imprezach w okolicy Sielpii/Kielce? Bede tam na tydzien od 7 sierpnia i chcialbym sie mniej wiecej zorientowac czy dzieje sie cos ciekawego w okolicy.
#kielce #sielpia #wakacje #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że zostało już niewiele to może ktoś szuka towarzyszy podróży albo ma miejsce w samochodzie? Wpiszcie tutaj co potrzebujecie a może uda się coś skompletować. Noclegi teoretycznie jeszcze też.

@ScaRRyMaN z #kielce ma miejsce
@gumi7up #bytom ma jedno miejsce
@hugorust szuka towarzyszy z zachodniopomorskiego
gorush - Jako, że zostało już niewiele to może ktoś szuka towarzyszy podróży albo ma ...

źródło: comment_APnBk6dJJkrgUxV8r8ZeZZwvDHskRfiZ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracając dziś do domu koło muszli spotkało mnie coś dziwnego kilkadziesiąt osób siedziało obok muszli z telefonami w rękach. Kawałeczek dalej po drugiej stronie wody kolejna grupka z telefonami. Wszyscy grają w to pokemon go, jest jakaś masakra aż mi się śmiać chciało chłop 25 lat z dziewczyną po mieście lata za pokemonem. #kielce #pokemongo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil062: bo nie można ! masz być dorosły, martwić się, być smutny, pracą, kredytem, płaczącym dzieckiem, jak to tak, beztrosko czas marnować na jakieś spacery na świeżym powietrzu i bajki. Browar, pilot, kanapa - to jest życie !
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jathek: to śmiało mogę polecić zamkową, średnia wieku zdecydowanie powyżej pryszczy, muzyka wymieszana (zarówno z naszej młodości ;) jak i współczesna). A i można spokojnie wyrwać jakieś rozwódki :D
  • Odpowiedz
Ale mi się nudzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś chętny pograć w te słynne pokemony? Dopiero zaczynam (5lv), mam nawet powerbank do pożyczenia xD 22lv

#kielce #pokemongo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pusheeny Czyli chcesz zabrać kogoś do restauracji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bodajże na stronie Echa Dnia jest pełna galeria dań festiwalowych. Wg mnie interesujących jest najwyżej kilka.
  • Odpowiedz
Ten uczuć, gdy siedzisz na praktykach, a tuż za oknem napierdzielają się pokemonami o biednego gyma, aż mu współczuje, bo biedny nie nadąża kolorów zmieniać :(


#pokemongo #kielce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach