Kieleckie Mirki, jedliście kiedyś w pizzerii Krystyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Codziennie mijam i się zastanawiam czy to może w ogóle być dobre, ale jeszcze nie odważyłem się spróbować.
#kielce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce , jest jakas fajna miejscówka do zaparkowania w okolicach NFZ? Może być nawet płatna, ale żeby się nie wciskać i nie polować na miejsce :D
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czołem wielkiej polsce, potrzebuję migusiem pomocy
orientuje sie tu ktoś gdzie w #kielce stosunkowo tanio i od ręki można zrobić badania lekarskie na prawo jazdy? nie te psychologiczne na wysokie kategorie, tylko te normalne podstawowe #prawojazdy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moonlisa: od jedrzejowa do łopuszna spoko droga ostatni odcinek został wyremontowany 2 tygodnie temu, gorzej jest od łopuszna do radoszyc tak około 12 km łatana droga
  • Odpowiedz
Jadę na #woodstock w środę z rańca (wyjazd jakoś po 4) z #ostrowiecswietokrzyski i szukam autostopowiczów, co by na wachę dużo nie wywalić. Mogę jechać przez #kielce #radom #starachowice #piotrkowtrybunalski #skarzyskokamienna (zależy kto się skąd zgłosi bo nie mam problemu nadrobić parę km), najlepiej jakieś dwie osoby (jedna osoba też jak najbardziej, a jak już trzy to w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prokurator_Bluewaffles: A więc wojna. Z dniem dzisiejszym wszystkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy. Całe nasze życie publiczne i prywatne przestawiamy na specjalne tory. Weszliśmy w okres wojny. Wysiłek całego narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy żołnierzami. Musimy myśleć tylko o jednym: walka aż do zwycięstwa
  • Odpowiedz
Witajcie! Planuje jechać na woodstock po raz pierwszy, wyszło tak, że niestety sam. W związku z tym, szukam Mirka lub ekipy Mirków, którzy by przygarnęli świeżaka i pomogli mi się w ogóle tam odnaleźć. Najlepiej z Kielc, bądź przejeżdżających przez Kielce, ale pomocą na miejscu oczywiście też nie pogardzę. Namiot swój mam, do paliwa mogę się dorzucić, jakieś resztki kultury osobistej też sie znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koral_Koralowy Z Kielc jest autobus woodstockowy, jak chcesz to Ci podam na priv kontakt do organizatora. Jeszcze dziś rano było 10miejsc wolnych. Koszt 130-140zł za przejazd w obie strony, ruszamy spod dworca w Kielcach we wtorek wieczorem.
  • Odpowiedz