Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 158
- 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 805
Kieleckie Mirki, jedliście kiedyś w pizzerii Krystyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Codziennie mijam i się zastanawiam czy to może w ogóle być dobre, ale jeszcze nie odważyłem się spróbować.
#kielce
#kielce
- 1
@DajMiSzekle: Barowe jedzenie, zdecydowanie nie wysokich lotów
@DajMiSzekle: chodziłem tam wiele razy na hawajską, ale dawno, temu ;P
z 2 lata temu znowu tam poszedłem i to już nie było to samo chociaż hamburger był nawet dobry.
z 2 lata temu znowu tam poszedłem i to już nie było to samo chociaż hamburger był nawet dobry.
@SamGamgee: film z nim
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
2
Civitas Avangarda - Miejscóweczki

LETNI NUMER OD CIVITAS AV Rap:Piniek , Marcin GRF . Master : MKL Getasound Montaż i edycja : BIBI CAM POZDRO BBL i wszystkie mordeczki towarzyszące przy całym przedsięwzięciu . #muzyka #rap #podziemie #underground #civitasavangarda
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki z #kielce , jest jakas fajna miejscówka do zaparkowania w okolicach NFZ? Może być nawet płatna, ale żeby się nie wciskać i nie polować na miejsce :D
- 0
@Wladyslaw_Jagiello: @laza: @sunsu-sun: @Dr_Snaut: Inne pytanie, czy tutaj https://www.google.pl/maps/place/Kielce/@50.8720462,20.6382222,61m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47178818af891105:0x5025d8b8c0cdcdf3!8m2!3d50.8660773!4d20.6285677 mozna parkowac normalnie?
- 0
@BlackTabby: jak zrobisz opłatę w parkomacie to tak
Jest nadzieja że jeszcze trafi jakaś burza? #kielce
- 1
czołem wielkiej polsce, potrzebuję migusiem pomocy
orientuje sie tu ktoś gdzie w #kielce stosunkowo tanio i od ręki można zrobić badania lekarskie na prawo jazdy? nie te psychologiczne na wysokie kategorie, tylko te normalne podstawowe #prawojazdy
orientuje sie tu ktoś gdzie w #kielce stosunkowo tanio i od ręki można zrobić badania lekarskie na prawo jazdy? nie te psychologiczne na wysokie kategorie, tylko te normalne podstawowe #prawojazdy
- 2
Kto to tak szczela w #kielce?
- 2
Jadę na #woodstock w środę z rańca (wyjazd jakoś po 4) z #ostrowiecswietokrzyski i szukam autostopowiczów, co by na wachę dużo nie wywalić. Mogę jechać przez #kielce #radom #starachowice #piotrkowtrybunalski #skarzyskokamienna (zależy kto się skąd zgłosi bo nie mam problemu nadrobić parę km), najlepiej jakieś dwie osoby (jedna osoba też jak najbardziej, a jak już trzy to w
- 4
@deadskinmask: To nie szukasz autostopowiczów, tylko szukasz osób które dorzucają się na paliwo. Inna sprawa to przecież i inna idea ;)
- 1
Fakt, błąd.
- 309
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 81
@EndlessShame: Pewnie OP nie jest z Warszawy.
- 185
@so_90_s: Eeee tam, skoro Googlowi udało się stamtąd wyjechać z kamerą na dachu to wcale nie jest tak źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdzie w #kielce kupię bandamki?
8
Lista osób które zmarły w więzieniu na ul. Zamkowej w latach 45/56

Drodzy państwo publikuje dużą część mojej pracy może dzięki niej rodziny odnajdą swoich bliskich.W związku z nieładnymi praktykami lista ta jest objęta licencją Creative Commons BY.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7

- 145
@Prokurator_Bluewaffles: dobrze robi, jak obrócisz lufe do tyłu i zaczniesz strzelać, to wtedy szybciej jedziesz
- 20
@Prokurator_Bluewaffles: A więc wojna. Z dniem dzisiejszym wszystkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy. Całe nasze życie publiczne i prywatne przestawiamy na specjalne tory. Weszliśmy w okres wojny. Wysiłek całego narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy żołnierzami. Musimy myśleć tylko o jednym: walka aż do zwycięstwa
- 0
@Prokurator_Bluewaffles: u mnie z kapliczek zawsze po 3 pokeballe wypadają xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witajcie! Planuje jechać na woodstock po raz pierwszy, wyszło tak, że niestety sam. W związku z tym, szukam Mirka lub ekipy Mirków, którzy by przygarnęli świeżaka i pomogli mi się w ogóle tam odnaleźć. Najlepiej z Kielc, bądź przejeżdżających przez Kielce, ale pomocą na miejscu oczywiście też nie pogardzę. Namiot swój mam, do paliwa mogę się dorzucić, jakieś resztki kultury osobistej też sie znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koral_Koralowy Z Kielc jest autobus woodstockowy, jak chcesz to Ci podam na priv kontakt do organizatora. Jeszcze dziś rano było 10miejsc wolnych. Koszt 130-140zł za przejazd w obie strony, ruszamy spod dworca w Kielcach we wtorek wieczorem.
@Bumblebeeee: a to nie ten coroczny tunelowy gadobus?
#kielce wie ktoś dlaczego tyle ulic pozamykala policja na śródmieściu?
- 0





























Mirki z Kielc jaki wybrać team?
źródło: comment_g6iQneLZWYN3VYSjIBFCQOfHJrzwGy4r.gif
Pobierz( ͡° ͜ʖ ͡°)