#kielce

Mirki, wiecie czy jest gdzieś u nas jakiś komis który skupuje używane telefony? Pytałem w kilku się wszędzie tylko nowe. Albo chce ktoś kupić Xperie Z1? Telefon na delikatnie zbity wyświetlacz się da się go normalnie używać co robię od roku. Mam wszystkie papiery itp.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cr6d: Pal licho z s7, jak można próbować zakorkować małe miasto? W p---u mały rondek i od groma progów a przejścia dla pieszych dalej przy krawędzi skrzyżowania i to w ilości takiej, że co 50m jest przejście. Praktycznie żadne światła nie są zsynchronizowane i wiecznie się stoi. Po prostu paranoja.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuju84 ale tak czy siak chętnie mogę się wybrać na zbieranie poksów, różowa wymiekla po 16km spacerze i juz nie chce ze mną chodzić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukki: 2 gorzki 2 z bakaliami 2 mleczne 2 z orzechami

@musol: staram się oddawać kiedy tylko mam luźniejszy dzień w pracy, dziś dostałem legitymacje Honorowego Dawcy III stopnia
Nie biore zadnych witamin, nawet zdrowo nie jadam :P od 5 lat tylko raz nie mogłem oddać bo coś tam z białmi krwinkami miałem
  • Odpowiedz
hej, mirki z #kielce

do piątku jestem u Was z wizytą i szukam jakiegos dobrego jedzenia i ciekawych miejsc niebędących kosciołami i nudnymi muzeami typu tu napoleon pierdnąl w stołek jak szedł na moskwe. póki co- miasto fajne!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach