• 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkancy #kielce czy jadac trasa S7 na wysokosci Kielc, jest przy trasie jakis zajazd/hotel/motel/parking? Potrzebuje spotkac sie w tej okolicy z kims jadacym z Krakowa w strone Warszawy a czasu za wiele nie bedzie. Z gory dziekuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski gdzie w #kielce można dobrze zjesc? Jakis konkretny burger albo dobra kuchnia polska. Na tygodniu :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@thrawn41 Dobre burgery są w Bó, jak wyżej piszą, w John Burg w Galerii Echo oraz w Rockabilly na rynku. Każdy jest na swój sposób rewelacyjny.
  • Odpowiedz