Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak tylko ostrzegam przyszłych kierowców (głównie z #kielce ).
tl;dr - Jak płaciliście za plastik czy składaniu PKK to obserwujcie status na info-car po zdaniu egzaminów. Jeżeli utknął w miejscu że WORD oddaje PKK to warto zadzwonić do urzędu i wyjaśnić sytuację.
Jeżeli zakładaliście PKK i opłaciliście wszystko na miejscu, to po zdanym egzaminie obserwujcie status na info-car. Mi utknęło na tym, że WORD przekazuje PKK do urzędu i nic się nie
tl;dr - Jak płaciliście za plastik czy składaniu PKK to obserwujcie status na info-car po zdaniu egzaminów. Jeżeli utknął w miejscu że WORD oddaje PKK to warto zadzwonić do urzędu i wyjaśnić sytuację.
Jeżeli zakładaliście PKK i opłaciliście wszystko na miejscu, to po zdanym egzaminie obserwujcie status na info-car. Mi utknęło na tym, że WORD przekazuje PKK do urzędu i nic się nie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Hipokryta to jest faktycznie problem, że urzędy nie Informują ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo jak są wielce zdziwieni bo coś robisz pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz w życiu i nie wiesz jakiegos szczegółu
6
Busiarz ze świętokrzyskiej firmy w kłopotach. Wyłudzał pieniądze z dopłat.

Jednego z przewoźników ze świętokrzyskiego policjanci podejrzewają o to, że wyłudzał pieniądze na dopłaty do przewozu niepełnosprawnych. W kontrolowanym busie, którym zgodnie z wydrukami z kasy fiskalnej podróżować miało 20 takich osób, nie było nikogo uprawnionego do zniżki.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Będę przejeżdżał przez #kielce Polecicie stacje benzynowe, gdzie paliwa są tańsze od średnich cen?
- 2
@unearth: jak tańsze, to Lukoil na Warszawskiej, ale czy dobre to nie wiem. Staremu dieslowi różnicy nie robiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Transoil na Al. Solidaności, nie tankowałam, ale ceny niższe niż na Lukoilu
Transoil na Al. Solidaności, nie tankowałam, ale ceny niższe niż na Lukoilu
@unearth: Lukoil na Warszawskiej, BP na Solidarności (w stronę Warszawy), Statoil 1.2.3. na Bohaterów Warszawy (nie jest przy żadnej trasie, trzeba trochę zjechać)
Czy w #kielce zna ktoś dobrego blacharza, który mi w dobrej cenie i dobrej jakości pospawa podwozie, bo zaczynają mi się robić dziury od rdzy?
#mechanikasamochodowa
#mechanikasamochodowa
- 3
Komentarz usunięty przez autora
@bardzospokojnyczlowiek: ja polecę Ci Greg AutoColors: http://www.gregautocolor.com.pl/kontakt.php
Robiłem tam: wymiana drzwi + progu + malowanie. Naprawdę ładnie to wyglądało, wszystko było zgodnie z umową, a jakiekolwiek zmiany - zawsze dzwonili.
Jeśli byś do nich jechał i zapytali skąd masz namiar, proszę powiedz: "od kolesia od Żuka" - powinni wiedzieć o kogo chodzi :)
Robiłem tam: wymiana drzwi + progu + malowanie. Naprawdę ładnie to wyglądało, wszystko było zgodnie z umową, a jakiekolwiek zmiany - zawsze dzwonili.
Jeśli byś do nich jechał i zapytali skąd masz namiar, proszę powiedz: "od kolesia od Żuka" - powinni wiedzieć o kogo chodzi :)
- 648
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hehe dobrze zrobiłeś akurat orzeszki kraść jak wiewiórki sie zachowują
- 271
@majlo1985: serio człowieku? upychali po kieszeniach i do torebki żeby potem przy kasie zapłacić?
Jakiś Janusz w Passacie dzisiaj na skrzyżowaniu IX wieków - Warszawska w #kielce wjechał na mój pas i skasował auto po całej długości .... Miejsce na zdjęciu, jechałem od strony IX wieków tak jak to srebrne auta za autobusem, a gość jechał środkowym pasem jak ten Passat. Wjeżdżałem na środkowy pas (z tego pasa mogę wjechać na lewy skrajny albo środkowy), a gość zamiast zająć prawy skrajny pas, tak jak
źródło: comment_QBcBzlD0Y6hqCOpU3hqc7cxkOS6kAvKj.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@svatco: szkoda auta, bo to nie auto z floty tylko auto kierownika (ale też na firmę) Ford Mondeo kupione jakoś w połowie tego roku, ledwo 15 000 km przejechane. Miałem je tylko zawieźć z jednego miejsca w drugie .... i później jeszcze się tłumaczyć, ale chyba zrozumieli :D ale do sądu będzie trzeba iść ....
konto usunięte via Android
- 13
- 0
@Baciar93 Wyjezdzalem z Warszawy było 10 stopni tu jest minus 10 i śniegu po pas oO
@Pirat_Brodacz: im dalej na południe tym gorzej jest
5
Kielecka spółdzielnia jak z filmu Barei. Zarządzenie "rozbroiło" wszystkich

Prezes spółdzielni mieszkaniowej z Kielc zabroni trzepania w weekendy, nakazał sprzątanie wymiocin, sprywatyzował nawet piasek. Jego zarządzenia przypominają te
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 10
@unknown_stranger: sam jeżdżę na rowerze. I to na ostrym. Ale nie jestem z-----y i nie blokuję miasta w piątki
@unknown_stranger: a na dodatek znam przepisy ruchu drogowego
#kielce #archeologia #starozytnosc #nauka
Witam wszystkich wywołanych, czy dysponuje jakiś Mirek bądź Mirabelka zdjęciami z Dymarek świętokrzyskich? Byłbym bardzo wdzięczny
Witam wszystkich wywołanych, czy dysponuje jakiś Mirek bądź Mirabelka zdjęciami z Dymarek świętokrzyskich? Byłbym bardzo wdzięczny
@Astygmatyk: zrob nowy wpis z tagiem #rekonstrukcjahistoryczna to impreza reko w zasadzie, moze ktos z reko bedzie mial. Ja tam niestety nie bylem nigdy.
- 0
@Fevx dzięki za poradę, zaraz ogarnę
- 1
No elo. Będę potrzebował coś zjeść w sobotę między 8. a 9. rano w Kielcach w okolicach Galerii Korona lub gdzieś po drodze stamtąd na Białogon. Liczyłem choćby na jakiegoś makdolana, ale to wszystko się o 9. otwiera. Czy jakaś lokalna dobra dusza może wskazać takie miejsce, choćby najpodlejszy fastfood, byle od 8. czynne?
#kielce #jedzenie
#kielce #jedzenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Juzef: w weekendy 24 h
poprawka, Saray na Rynku 24h otwarty cały tydzień
poprawka, Saray na Rynku 24h otwarty cały tydzień
@zpue wieża Babel.
Bardzo fajnie mireczki! Za ok 2 godziny mam egzamin praktyczny.
Śnieg? Jest.
Ślisko? Jest.
Stres? Owszem, nie inaczej.
Żeby tylko parkowanie poszło i delikatniej zakręty brać...
Śnieg? Jest.
Ślisko? Jest.
Stres? Owszem, nie inaczej.
Żeby tylko parkowanie poszło i delikatniej zakręty brać...
@Hipokryta: Bez paniki. Lata temu też zdawałem egzamin pod koniec lutego. Śnieg, zawieje, widoczność na max 10m.
Drogi bielutkie. Trafiłem na fajnego egzaminatora. Na początku powiedział, żebym nie przejmował się liniami na drodze, bo i tak nie było ich widać :)
Kazał jechać bardzo wolno i nie dać się zabić :)
Po pół godzinie kazał wrócić do WORD-u, bo nie było warunków do dalszej jazdy. Egzamin zdałem.
Drogi bielutkie. Trafiłem na fajnego egzaminatora. Na początku powiedział, żebym nie przejmował się liniami na drodze, bo i tak nie było ich widać :)
Kazał jechać bardzo wolno i nie dać się zabić :)
Po pół godzinie kazał wrócić do WORD-u, bo nie było warunków do dalszej jazdy. Egzamin zdałem.
- 5
Ja na zakrętach jadę na półsprzęgle na trójce. Zawsze wychodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Hipokryta: pokonywanie zakrętów z połowicznie rozlączonym napędem? kto cię tego kurde nauczył O_o Pewnie jak hamujesz to tez przy duzej predkosci sprzegło do podlogi i hamulec?
Mirki, gdzie w #kielce znajde dobrego, niezbyt drogiego fotografa. Chcialam zrobic fotke do dowodu osobistego i troche sie cykam, ze znowu sie trafi jakis milosnik photoshopa
@Merolka polecam na ul. Wojewódzkiej, pawilony po drugiej stronie warszawskiej na przeciwko lukoila, zdjęcia jak i cena normalne :)
Komentarz usunięty przez autora
- 135
@goferek: Krakowska Rogatka :)
- 7
@CKMasterDriver: chodziło mi o CPN na Żytniej obecnie standardowy Orlen
źródło: comment_xaxGUPxL3NggYnpZRXY4HyFfDYwrVU4k.jpg
Pobierz- 0
@trafopowielacz: co za film na tv?
- 1
@mati1990: Bogowie Egiptu





















Oczywiście w dobrych pieniądzach :P Wracam "za granicy" i potrzebuje czegoś by jeździć przez święta.
#kielce
A na górze powinno być ż zamiast sz, przepraszam :/