Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak tylko ostrzegam przyszłych kierowców (głównie z #kielce ).

tl;dr - Jak płaciliście za plastik czy składaniu PKK to obserwujcie status na info-car po zdaniu egzaminów. Jeżeli utknął w miejscu że WORD oddaje PKK to warto zadzwonić do urzędu i wyjaśnić sytuację.

Jeżeli zakładaliście PKK i opłaciliście wszystko na miejscu, to po zdanym egzaminie obserwujcie status na info-car. Mi utknęło na tym, że WORD przekazuje PKK do urzędu i nic się nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hipokryta to jest faktycznie problem, że urzędy nie Informują ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo jak są wielce zdziwieni bo coś robisz pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz w życiu i nie wiesz jakiegos szczegółu
  • Odpowiedz
Będę przejeżdżał przez #kielce Polecicie stacje benzynowe, gdzie paliwa są tańsze od średnich cen?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unearth: jak tańsze, to Lukoil na Warszawskiej, ale czy dobre to nie wiem. Staremu dieslowi różnicy nie robiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Transoil na Al. Solidaności, nie tankowałam, ale ceny niższe niż na Lukoilu
  • Odpowiedz
Jakiś Janusz w Passacie dzisiaj na skrzyżowaniu IX wieków - Warszawska w #kielce wjechał na mój pas i skasował auto po całej długości .... Miejsce na zdjęciu, jechałem od strony IX wieków tak jak to srebrne auta za autobusem, a gość jechał środkowym pasem jak ten Passat. Wjeżdżałem na środkowy pas (z tego pasa mogę wjechać na lewy skrajny albo środkowy), a gość zamiast zająć prawy skrajny pas, tak jak
a.....2 - Jakiś Janusz w Passacie dzisiaj na skrzyżowaniu IX wieków - Warszawska w #k...

źródło: comment_QBcBzlD0Y6hqCOpU3hqc7cxkOS6kAvKj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@svatco: szkoda auta, bo to nie auto z floty tylko auto kierownika (ale też na firmę) Ford Mondeo kupione jakoś w połowie tego roku, ledwo 15 000 km przejechane. Miałem je tylko zawieźć z jednego miejsca w drugie .... i później jeszcze się tłumaczyć, ale chyba zrozumieli :D ale do sądu będzie trzeba iść ....
  • Odpowiedz
@Baczy: Fajnie by było jakby sypał też w święta, ale oczywiście standardowo będzie dodatnia temperatura i ew. błoto ( ‾ʖ̫‾) Rok temu było chyba podobnie był śnieg przed i po 24 ;-;
  • Odpowiedz
No elo. Będę potrzebował coś zjeść w sobotę między 8. a 9. rano w Kielcach w okolicach Galerii Korona lub gdzieś po drodze stamtąd na Białogon. Liczyłem choćby na jakiegoś makdolana, ale to wszystko się o 9. otwiera. Czy jakaś lokalna dobra dusza może wskazać takie miejsce, choćby najpodlejszy fastfood, byle od 8. czynne?

#kielce #jedzenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo fajnie mireczki! Za ok 2 godziny mam egzamin praktyczny.
Śnieg? Jest.
Ślisko? Jest.
Stres? Owszem, nie inaczej.

Żeby tylko parkowanie poszło i delikatniej zakręty brać...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hipokryta: Bez paniki. Lata temu też zdawałem egzamin pod koniec lutego. Śnieg, zawieje, widoczność na max 10m.
Drogi bielutkie. Trafiłem na fajnego egzaminatora. Na początku powiedział, żebym nie przejmował się liniami na drodze, bo i tak nie było ich widać :)
Kazał jechać bardzo wolno i nie dać się zabić :)
Po pół godzinie kazał wrócić do WORD-u, bo nie było warunków do dalszej jazdy. Egzamin zdałem.
  • Odpowiedz
Ja na zakrętach jadę na półsprzęgle na trójce. Zawsze wychodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Hipokryta: pokonywanie zakrętów z połowicznie rozlączonym napędem? kto cię tego kurde nauczył O_o Pewnie jak hamujesz to tez przy duzej predkosci sprzegło do podlogi i hamulec?
  • Odpowiedz
Mirki, gdzie w #kielce znajde dobrego, niezbyt drogiego fotografa. Chcialam zrobic fotke do dowodu osobistego i troche sie cykam, ze znowu sie trafi jakis milosnik photoshopa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach