@asdfghjkl: to powodzenia w zabawach ( ͡ ͜ʖ ͡) mnie czasem kusi porobić dojrzewające ale jeszcze nie wybudowałem sobie piwniczki a w garażu czy gospodarczym to obawiam się o jakieś muchy czy inne takie... Ogólnie odkąd przeprowadziłem się na wieś to wędlinę kupiłem może z 2x przez te 2 lata... Domowa szyneczka z domowym chlebem... ( ͡ ͜ʖ ͡) Jak
  • Odpowiedz