Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 56
@Surrealizm: Wrocław to jest chyba jakaś inna rzeczywistość niż reszta Polski :0 W Warszawie by to nie przeszło ;) Pamiętam jak pierwszy raz byłem we Wrocławiu to największym szokiem dla mnie było, gdy w centrum handlowym toaleta była "bezpłatna - płatna dobrowolnie" i niektórzy rzucali po 5-10zł nawet :OOO Do dziś nie jestem w stanie tego pojąć. Zresztą Wrocław to jedyne Polskie miasto, w którym czułem się jakbym wyjechał do
- 28
jakbym wyjechał do zupełnie innego kraju
@Kirkain: w sumie miasto niemieckie, ludność głównie lwowska... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@egocentryczka: kawa postarsza cere, weź się ogarnij różowy...
- 0
@loopack: nie przesadzaj :D
Nowy nabytek, zakupion z olx za 75 zł. Kilka opcji parzenia i dysza parowa do spieniania mleka - ale będę pił XD ekspres jest na kapsułki, ale doskonale współpracuje z samodzielnie nabijanymi po taniości XD
PS. Zaraz nie wyczymie, znowu obruciło, coś chyba psujo z aplikacją.
#kawa #kawatime #ekspresdokawy #tchibo #oswiadczenie #pokazzakupy
PS. Zaraz nie wyczymie, znowu obruciło, coś chyba psujo z aplikacją.
#kawa #kawatime #ekspresdokawy #tchibo #oswiadczenie #pokazzakupy
źródło: comment_BnG7uiEYJ8hi4PoTSsdH41JpzM8oJt2g.jpg
Pobierz- 3
- 4
@geuze: co w połączeniu z jakimś dodatkowym podatkiem od kawy w Niemczech sprawia, że Niemcy po niemiecką kawę jeżdżą do Holandii. Na każdej przygranicznej stacji benzynowej w Holandii stoją całe palety niemieckiej kawy, a jak kupuję kawę na takiej stacji to sprzedawca zagaduje do mnie po niemiecku :D
- 0
@sakfa: Tego mi akurat mówić nie musisz :) Niemcy też mają tylko 7%...
pytanie laika. czy w takim zwykłym, tanim jak nie wiem co (20 zł dałem, obniżka z 80 zł chyba) ekspresie przelewowym można podgrzewać kawę z godzinę po jej zaparzeniu jak w pojemniku nie ma już wody? wczoraj spróbowałem i zaczęło pachnieć spalenizną to się przestraszyłem. do tej pory miałem do czynienia tylko z ekspresami ciśnieniowymi od małych po takie o powierzchni kilku m^2, kapsułkowymi albo kawiarką, z przelewowym nigdy.
#kawatime
#kawatime
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#dziendobry polecam na dziś świetny film "Tysiąc Słów" z Eddiem Murphy.
#film #dramat #komedia
A tymczasem zapraszam na #kawatime dla wielu zapewne w #pracbaza. #milegodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żyjący w świecie kłamstwa i cwaniactwa Jack McCall odkrywa, że umrze, gdy wypowie jeszcze tysiąc słów.
#film #dramat #komedia
A tymczasem zapraszam na #kawatime dla wielu zapewne w #pracbaza. #milegodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_87fn8ltlzXGAcMRaLTxc3iSsMw6Pf9Vk.jpg
Pobierz- 9
Kto pił dzisiaj kawę plusuje, reszta idzie sobie zrobić, wraca za trzy minuty i czyta wpis jeszcze raz.
#niewiemjaktootagowac #kawatime
#niewiemjaktootagowac #kawatime
- 2
@kacmajor: od nowego roku jestem znowu na swoim :D dogadalem sie z szefem, czy moge czytac czasami mirko:
- ej @JavaDevMatt, moge robic co chce?
- Spoko @JavaDevMatt, rob co chcesz.
Ma sie uklady (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- ej @JavaDevMatt, moge robic co chce?
- Spoko @JavaDevMatt, rob co chcesz.
Ma sie uklady (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

- 1
- 21
No więc dzisiaj kilka słów napiszę o kawiarce aka moka/kafetiera.
Kawiarka pozwala przygotować kawę podobną do espresso (małą czarną), zarówno do picia osobno, jak również stanowiącą doskonałą bazę pod kawę mleczną. To najtańsze rozwiązanie pozwalające cieszyć się wysokiej jakości intensywną kawą, ale trzeba jednocześnie zaznaczyć, że napar z kawiarki różni się od klasycznego espresso z ekspresu ciśnieniowego wysokiej klasy.
No więc jeżeli nie posiadamy swojej własnej kawiarki, czym powinniśmy kierować się przy
Kawiarka pozwala przygotować kawę podobną do espresso (małą czarną), zarówno do picia osobno, jak również stanowiącą doskonałą bazę pod kawę mleczną. To najtańsze rozwiązanie pozwalające cieszyć się wysokiej jakości intensywną kawą, ale trzeba jednocześnie zaznaczyć, że napar z kawiarki różni się od klasycznego espresso z ekspresu ciśnieniowego wysokiej klasy.
No więc jeżeli nie posiadamy swojej własnej kawiarki, czym powinniśmy kierować się przy
źródło: comment_Ks9p5O9d89HDQG9rtgMmrurhyQOhxKwd.jpg
Pobierz- 1
@Pheasant_Soup: jak ktoś już jest tak zboczony jak ty to takiego poradnika nie potrzebuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Na potrzeby edukacyjne można uznać, że jednak tylko "espresso roast" :D
- 1
@sta: ja zawsze trzymałem otwartą, żeby obserwować ekstrakcję i moment, kiedy już zdjąć z palnika.
- 6
2
"Kawa sprzyja rozmowom" - wywiad z właścicielem Coffee Runnera.

O miłości do samochodów, kawy i... klientów rozmawiam z Bartkiem Besiadą właścicielem Coffee Runnera czyli najpopulraniejszej w Łodzi kawiarni na kołach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
#kawatime LAVAZZA i do tego makowiec do SOWY PYCHA :)






























#kawatime