Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#kawatime #dziendobry
Jak wam mirunie i mirabelki dzien mija? Mam nadzieje ze dobrze :3 dzien dobry i milego dnia zycze!
Jak wam mirunie i mirabelki dzien mija? Mam nadzieje ze dobrze :3 dzien dobry i milego dnia zycze!
źródło: comment_MFrkPJvsyY382pFfaWD2XtVi55aovI5v.jpg
Pobierz- 0
@Bujak: ooj pamiętam tą imprezę, saga lała się litrami...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 0
@szaremyszki: ja dojechałem, jest spoko
konto usunięte via Android
- 2
konto usunięte via Android
- 3
- 4
@wisniowy_smak: nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w większości. O ile nie w każdej
- 1
@Limonene: @wisniowy_smak: w cukierni każdej, w kawiarni rzadko kiedy. czasem jest połączona cukiernia z kawiarnią
- 10
@MaupoIina: rozpuszczalna to podkawa
7
Jak wygląda produkcja kawy?

Każdego roku na świecie produkuje się blisko 7 mln ton kawy. Jak przygotowuje się ziarna najpopularniejszego napoju świata?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Dobra mirunie, przesiadamy się z krakowiaka do Matejki. Ale pierw kawunia. #dziendobry #kawatime #kawa
źródło: comment_SgwVTLnYA3PT7AnzoEg2ALknhaJqrGyZ.jpg
Pobierz- 4

Pił ktoś z was kawę z masłem? Ostatnio do głowy wpadł mi taki głowi pomysł, żeby dodać masła do kawy. Lubię masło, lubię tłustą kawę, więc czemu nie. Dodałem łyżeczkę masła do szklanki kawy, dodałem mleka 3,2% i tak mi zasmakowała, że teraz piję jedynie z masłem. Naprawdę polecam spróbować
Taka kawa hamuje łaknienie, więc polecam dla osób odchudzających się.
#kawatime #kawa
Taka kawa hamuje łaknienie, więc polecam dla osób odchudzających się.
#kawatime #kawa
@mafiozorek: następnym razem spróbuj ze smalcem xD
- 5
@mafiozorek: ja ze smalcem pije.Dodatkowo moge skwarki pochrupac
Mireczki zrobiłam sobie zajebiste śniadanie - placuszki bananowe + kiwi - polecam (。◕‿‿◕。)
Życzę Wam udanej niedzieli! (ʘ‿ʘ)
omnomnom
#gotujzwykopem #kawatime #sniadanie #dziendobry
Życzę Wam udanej niedzieli! (ʘ‿ʘ)
omnomnom
#gotujzwykopem #kawatime #sniadanie #dziendobry
źródło: comment_p58ArBN9izTYOV80hgQZK8YWomoc0rvp.jpg
Pobierz- 2
@rbk17: a no mogę :D zresztą w sumie to danie nie należy do najkaloryczniejszych :P jedynie mąka i olej to zło jeśli chodzi o składniki :<
- 2
@lady_katarina: jadłbym;)
- 30
No więc miraski czas na kolejny odcinek #kawazgeuze
Dziś kilka słów opowiem o młynkach do kawy - dlaczego kluczowe jest, żeby taki młynek posiadać we własnej kuchni i dlaczego musi być żarnowy.
No więc pierwszy i najważniejszy powód to aromat. Już po kilkudziesięciu minutach od zmielenia aromat kawy wyraźnie słabnie, bardziej ubogi będzie też w filiżance. Żeby być pewnym, że to nie jest spisek kawoszy, tutaj jest ciekawy artykuł
Dziś kilka słów opowiem o młynkach do kawy - dlaczego kluczowe jest, żeby taki młynek posiadać we własnej kuchni i dlaczego musi być żarnowy.
No więc pierwszy i najważniejszy powód to aromat. Już po kilkudziesięciu minutach od zmielenia aromat kawy wyraźnie słabnie, bardziej ubogi będzie też w filiżance. Żeby być pewnym, że to nie jest spisek kawoszy, tutaj jest ciekawy artykuł
źródło: comment_UrUruQiv7pccZ8GdTAJ0oC3ur6M3TRrJ.jpg
Pobierz@geuze:
Chcesz zacząć mielić kawę? Super! Tylko pewnie masz młynek ostrzowy, który możesz użyć co najwyżej do mielenia cukru, więc musisz go wyrzucić i kupić młynek żarnowy z regulacją grubości przemiału ziaren.
Chcesz zacząć mielić kawę? Super! Tylko pewnie masz młynek ostrzowy, który możesz użyć co najwyżej do mielenia cukru, więc musisz go wyrzucić i kupić młynek żarnowy z regulacją grubości przemiału ziaren.
Kawę pijam rzadko, może z kilkadziesiąt razy w roku. Ale zawsze ale to zawsze jak ją robię drobne cząsteczki,drobinki czy jak to nazwać wypływają na wierzch i pierwsze łyki zawsze są z "osadem". Jak zrobić żeby tego nie było?
Wsypuję kawę cukier, zalewam wrzątkiem dodaję mleka i mieszam.
#kawa #kawatime
Wsypuję kawę cukier, zalewam wrzątkiem dodaję mleka i mieszam.
#kawa #kawatime
źródło: comment_LQxl3Pn9YF30YabHcrqjtLiN4haQvfKh.jpg
Pobierz@CreativePL: Tak jak napisał chripal.
To się nazywa french press i do dostania jest choćby w Ikei za mniej niż 40 zł.
- 6
@Veuch: Ale śliczny mlecznik!
konto usunięte via Android
- 4
- 12
Dobra, śniadanie zjedzone to teraz pijemy kawę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
źródło: comment_1RfpL46qtbZtphOFiG0FpDCNe2Z7lwMz.jpg
Pobierz- 3
konto usunięte via Android
- 1
hehe #pseudohumor





















Wot muzyczka do #kawatime
#mirkoelektronika #indieelectronic #muzyka #muzykaelektroniczna #indiepop #disco #discohouse #funk #soul #n----------------------------------s