@Gil-Galad: Uf. Jestem z powrotem. Pewnie, ze nie - myślałem, ze dawno jesteś już w trakcie :)
Edit: Odido było zamknięte, to skoczyłem do abc odrobinę dalej.
  • Odpowiedz
Pił ktoś z was kawę z masłem? Ostatnio do głowy wpadł mi taki głowi pomysł, żeby dodać masła do kawy. Lubię masło, lubię tłustą kawę, więc czemu nie. Dodałem łyżeczkę masła do szklanki kawy, dodałem mleka 3,2% i tak mi zasmakowała, że teraz piję jedynie z masłem. Naprawdę polecam spróbować
Taka kawa hamuje łaknienie, więc polecam dla osób odchudzających się.
#kawatime #kawa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No więc miraski czas na kolejny odcinek #kawazgeuze

Dziś kilka słów opowiem o młynkach do kawy - dlaczego kluczowe jest, żeby taki młynek posiadać we własnej kuchni i dlaczego musi być żarnowy.

No więc pierwszy i najważniejszy powód to aromat. Już po kilkudziesięciu minutach od zmielenia aromat kawy wyraźnie słabnie, bardziej ubogi będzie też w filiżance. Żeby być pewnym, że to nie jest spisek kawoszy, tutaj jest ciekawy artykuł
geuze - No więc miraski czas na kolejny odcinek #kawazgeuze 

Dziś kilka słów opowi...

źródło: comment_UrUruQiv7pccZ8GdTAJ0oC3ur6M3TRrJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geuze:

Chcesz zacząć mielić kawę? Super! Tylko pewnie masz młynek ostrzowy, który możesz użyć co najwyżej do mielenia cukru, więc musisz go wyrzucić i kupić młynek żarnowy z regulacją grubości przemiału ziaren.
  • Odpowiedz
Kawę pijam rzadko, może z kilkadziesiąt razy w roku. Ale zawsze ale to zawsze jak ją robię drobne cząsteczki,drobinki czy jak to nazwać wypływają na wierzch i pierwsze łyki zawsze są z "osadem". Jak zrobić żeby tego nie było?

Wsypuję kawę cukier, zalewam wrzątkiem dodaję mleka i mieszam.

#kawa #kawatime
CreativePL - Kawę pijam rzadko, może z kilkadziesiąt razy w roku. Ale zawsze ale to z...

źródło: comment_LQxl3Pn9YF30YabHcrqjtLiN4haQvfKh.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach