@jezus_cameltoe: jak to jest, że na temat "rzucania na tacę" (przypominam, że jest to symboliczna forma ofiary składanej przez wiernych PODCZAS Mszy Świętej w trakcie obrzędu ofiarowania) wypowiadają się najczęściej osoby, które na msze nie chodzą i nie mają okazji "rzucać na tacę"? XD
  • Odpowiedz