Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrimesZbrodniarz: w ogóle beka, bo szatan w biblii nikogo nie zabił, (poza tą akcją z hiobem, ale to przez ten zakład, na który bóg się zgodził), a przypadki śmierci spowodowanych przez boga można mnożyć i mnożyć. I to niby bóg jest tym dobrym, bekowo.

A już pomijam, że samo istnienie śmierci jest efektem tego, że adam i ewa o---------i owoc poznania dobra i zła. Szatan dał nam wiedzę i mądrość,
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: W ogóle ta akcja z Hiobem jest popaprana. Pamiętam jak w gimnazjum katechetka na moje stwierdzenie, że bóg pozwolił na zabicie dzieci Hioba tylko w ramach zakładu powiedziała, że przecież nic się nie stało bo bóg sprowadził łaskę na Hioba i ten odzyskał majątek i założył nową rodzinę, i miał kolejne dzieci. W ogóle jej nie przeszkadzało zamordowanie niewinnych ludzi xD mózg osoby wierzącej kiedy zaczyna usprawiedliwiać swoją wiarę
  • Odpowiedz
@Rasteris: Ciemnota ogółu społeczeństwa oraz wzajemny brak wiedzy Polaków i Żydów o swoich zwyczajach i kulturze.

Do czasów powojennych przetrwało wiele podobnych idiotyzmów, z tym że większość nie aż tak szkodliwych.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Pierwszy w historii dokument fantasy. Gratulujemy Panu Braunowi oraz całej ekipie wyjatkowego osiągnięcia w dziedzinie kinematopgrafii oraz kultury
  • Odpowiedz