#motocykle #kaski #kamerki #wideorejestrator #kamerasportowa #kamerasamochodowa
Cześć, szukam kamerki/wideorejestratora do zamontowania na kasku (na górę lub na bok) na prezent dla ojca motocyklisty. Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 300-400pln? Ważne, żeby jakość nagrań w dzień była przyzwoita, w nocy nie jeździ więc to nie jest istotne.
Czy może są jakieś specjalne uchwyty, do których mógłbym zamontować zwykły wideorejestrator samochodowy
Cześć, szukam kamerki/wideorejestratora do zamontowania na kasku (na górę lub na bok) na prezent dla ojca motocyklisty. Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 300-400pln? Ważne, żeby jakość nagrań w dzień była przyzwoita, w nocy nie jeździ więc to nie jest istotne.
Czy może są jakieś specjalne uchwyty, do których mógłbym zamontować zwykły wideorejestrator samochodowy



























Nic a nic mocno nie naciskałem po prostu ten durny mechanizm i plastik pękł. Myślicie że coś takiego podlega gwarancji?
Już od początku czułem że to będzie pierwsza rzecz która szlag trafi. Kamerka ma pół roku.
#kamerki