Wpis z mikrobloga

Wybaczcie że dodaję drugi raz to samo, ale może o złej godzinie wczoraj wpis dodałem i poprawiłem tagowanie.

1. Jaki możecie polecić mikrofon bezprzewodowy przypinany do koszulki do nagrywania filmików na Youtube? Nagrywać będę w mieszkaniu, ale często w kuchnii przy otwartym oknie, w przyszłosci może dojść klimatyzacja. Mikrofon jest mi potrzebny, bo to nie będzie siedzenie w jednym miejscu tuż przed kamerą, tylko będę się ruszać, stać od kamery tyłem czasem, raz bliżej raz dalej, robić jakieś rzeczy itp Nagrywać będę telefonem, albo...

2. Jaką możecie polecić kamerkę do nagrywania? Fajnie by było gdyby obsługiwała 4k w rozsądnej jakości, a nie pikseloza jak w fullhd rozciągnięte do 4k, 60fps mile widziane ale 30 też raczej wystarczy. Mikrofon wbudowany może być ale nie jest konieczny, jak będzie miała to fajnie by było gdyby sama wykrywała, że mikrofon bezprzewodowy przestał działać i uruchomi szybko wbudowany. Bardzo mile widziana klapka z podglądem, którą da się obrócić do przodu. Gdyby się dało podgląd wyświetlać na telefonie to też byłoby fajnie, ale nie jest to konieczne.

3. Jaki statyw do tej kamerki?

Budżet nieokreślony, ale to raczej amatorskie nagrania, nie chcę na to wydawać niepotrzebnie dużo. Ile trzeba wydać na jakieś domowe nagrywki żeby było mnie słychać?

#nagrywanie #mikrofon #wideo #video #kamera #kamerki #kamery #youtube #filmowanie
  • 1